کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-25 ساعت 11:14)amir1344 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 09:33)Ali--usa نوشته:  سلام صبح شنبه دوستان بخیر
2 تا سوال داشتم که دوستانی که تجربه دارند لطف کنند و من رو راهنمایی کنند
ببینید دوستان اگه خاطرتون باشه ترامپ روز جمعه 27 ژانویه حکم اولیه خودش رو در مورد منع ورود 7 کشور امضا کرد و 3 فوریه یعنی دقیقا جمعه هفته بعدش جیمز روبارت قاضی واشنگتن حکم رو لغو کرد و ادامه ماجرا ...
من میخوام دقیقا بدونم که چه اتفاقاتی برای مصاحبه کنندگان افتاد ؛
یک گروه که مابین 27 ژانویه و 3 فوریه بودن که به احتمال زیاد مصاحبه شون کنسل شد
سوال اول : این گروه وضعیتشون الان به چه صورت هست؟ آیا بعد از 4 فوریه رفتن سفارت و مصاحبه شدن و یا دوباره وقت جدید دادن بهشون (چند وقت بعد وقت دادن) ؟
سوال دوم : گروه بعد که بعد از 4 فوریه بود مصاحبه شون آیا همون 4 فوریه به بعد رفتن سفارت برای مصاحبه یا منتظر ایمیل شدن که دوباره وقت مصاحبه رو کانفرم کنه؟

این سوالات رو میپرسم چون خودم تقریبا 19 روز دیگه مصاحبه دارم ابوظبی و میخوام ببینم اگه ترامپ آخر این هفته حکم داد و اگر دوباره مثلا یک قاضی لغوش کرد چه وضعیتی پیدا میکنم
ممنون میشم کسانی که مطلع هستند و یا تجربه ای دارند راهنمایی کنن منو

سلام
من يكي از گروه سوال اول شما، مصاحبه  اولي كنسل شد و براي ٩ مارچ مصاحبه دوم دادن
ببينيم سر مصاحبه  دومي چه مياد

yeki az doostane man 31 Jan. mosahebe dashtan ke cancel shod. 7 Feb. behesh email dadan ke 10 Feb. bere baraye mosahebe. raft va visa ham gereft.
aslan niaz be confirm nist, khode sefarat baratun confirm mikone nazdike ruze mosahebe.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، Sudeh ، jalayevatan ، limbo
(2017-02-25 ساعت 11:22)ziziii نوشته:  
ببینید دوستان اگه خاطرتون باشه ترامپ روز جمعه 27 ژانویه حکم اولیه خودش رو در مورد منع ورود 7 کشور امضا کرد و 3 فوریه یعنی دقیقا جمعه هفته بعدش جیمز روبارت قاضی واشنگتن حکم رو لغو کرد و ادامه ماجرا ...
سوال اول : این گروه وضعیتشون الان به چه صورت هست؟ آیا بعد از 4 فوریه رفتن سفارت و مصاحبه شدن و یا دوباره وقت جدید دادن بهشون (چند وقت بعد وقت دادن) ؟
سوال دوم : گروه بعد که بعد از 4 فوریه بود مصاحبه شون آیا همون 4 فوریه به بعد رفتن سفارت برای مصاحبه یا منتظر ایمیل شدن که دوباره وقت مصاحبه رو کانفرم کنه؟

این سوالات رو میپرسم چون خودم تقریبا 19 روز دیگه مصاحبه دارم ابوظبی و میخوام ببینم اگه ترامپ آخر این هفته حکم داد و اگر دوباره مثلا یک قاضی لغوش کرد چه وضعیتی پیدا میکنم

سلام

yeki az doostane man 31 Jan. mosahebe dashtan ke cancel shod. 7 Feb. behesh email dadan ke 10 Feb. bere baraye mosahebe. raft va visa ham gereft.
aslan niaz be confirm nist, khode sefarat baratun confirm mikone nazdike ruze mosahebe.

من ٣ فبريه مصاحبه ارمنستان داشتم كه لغو شد و برگشتم ايران. چند روز بعد إيميل زدم به سفارت گفتم من مصاحبم اينجوري شده و سايتم وقتاش بسته بود. سفارت إيميل داد كه امروز ساعت ١٣:٣٠ اينجا باش گفتم من ايرانم . اونا هم گفتن پس خيلي بايد صبر كني تا اطلاع بديم . بعد از چند دقيقه دوباره إيميل زدم كه چطوري خبرم ميكنين ؟ أيا شما وقت ميدين يا سايت تاريخ و باز ميكنه . بعدش اونا إيميل زدن كه پس فردا اينجا باش وگرنه بايد صبر مني تا سايت باز شه، منم سريع بليط گرفتم و رفتم و مصاحبم هم انجام شد.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، Ali--usa ، jalayevatan ، mulan1979 ، limbo ، armehraboon
(2017-02-25 ساعت 11:22)ziziii نوشته:  

سلام

سلام
ماهم مصاحبه اول در تاریخ 2فوریه بود که کنسل شد وبعد از لغو دستور ایمیلی به سفارت زدیم که مصاحبه بعدی ماکی هست که جواب دادن تاریخ 16فوریه وقت دادن وگفتن که کانفرم بزنین اگه مورد قبول هست ودر آخر هم مصاحبه انجام شد
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، jalayevatan ، mulan1979
دوستان این ماه کسی نامه دوم گرفته؟ منظورم کنسل شده ها نیست، منظورم اینه که تازه نامه دوم بهش داده باشن؟
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز من جزو گروه دومم و بعد از لغو شدن حکم به سفارت ایمیل زدم و گفتن وقت شما سر جاشه اما دائما سایت سفارت رو چک کنین چون ممکنه وضعیت ثابت نباشه. بعد یکی از دوستان که سه شنبه پیش وقت مصاحبه داشت سر وقتش رفت و از چند روز قبلش هم تاریخ مصاحبشو که توی usvisa پاک کرده بودن درست کردن.
اعلامیه روی سایت سفارت ترکیه هم نوشته بود هر کی بعد از 6 فوریه وقت مصاحبه داره حتی اگر ایمیل کنسلی گرفته وقتش سر جاشه.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، jalayevatan ، mulan1979 ، limbo ، armehraboon
(2017-02-25 ساعت 01:25)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 00:53)sayhoon نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 23:03)Erebour نوشته:  این دقیقا سوالات منم هست...
من به نظرم از الان میتونید پاسپورت بگیرید، فقط برای خروج هست که باید وثیقه بگذارید.
برای سفارت ترکیه نیازی به ارسال مدارک زودتر از تاریخ مصاحبه نیست و فقط باید مدارک رو با خودتون ببرید.
ترجمه زیاد وقت نمیگیره چرا که نیاز نیست مدارک رو به تایید قوه فضاییه و وزارت امور خارجه برسونید.
در مورد کارت زرد هم، اگر همه واکسن هارو زدید نگرانی نداشته باشید.
پس یکماه زمان فرصت خوبیه،
در مورد کارنت شدنتون هم حداکثر تیرماه کارنت میشید.
موفق باشید.
انشاالله آمریکا ببینیمتون....
ممنونم از پاسخ‌گویی شما دوست عزیزم ... با آرزوی بهترین ها ...

فقط چون من الان نمیتونم مبلغ ۱۵ میلیون برای وثیقه از الان بزارم ، اشکالی نداره که
اون موقع این کارو کنم ؟؟؟ اطلاع دارید که صدور پاسپورت چند روز زمان میبره ؟؟

اینم عرض کنم که سفارت آنکارا گفته که ۱۵ روز قبل از مصاحبه مدارک خود را بفرستید ...
ولی ایروان و ابوظبی اینطور نیستند ...
شاید آنکارا برای کیس های لاتاری فقط این کارو انجام میده ...

با تشکر فراوان ...

در مورد وثیق من دوستی داشتم که شرایط شما رو داشت و با 100 هزارتومان کارش اوکی شد، به نظرم باید یه سرچی بزنید، مثل اینکه باید قوامین برید  و دفترخانه یه تعهد محضری بدید، یکی هم باید ضامنتون باشه، دیگه نیازی به 15 میلیون تومان نیست(البته دوستم سه سال پیش یه چنین کاری کرد به نظرم قوانین باید همون باشه، گوگل کنید)
پاسپورت رو شنبه برید چهارشنبه دستتون هستش.
ارسال مدارک به سفارت آنکارا برای سالهای قبل هستش، امسال فقط باید مدارک رو به سفارت ببرید.
فایل اقداماتی رو که شما باید دقیقا برای مصاحبه سفارت آنکارا انجام دهید، از جمله مدارکی رو که باید با خودتون ببرید( تاکید میکنم پست نیازی نیست، دستشون درد نکنه هزینه و کار مارو راحت کردند)  پیوست کردم.
موفق باشید

فایل‌های پیوست
.pdf   ANK - Ankara.pdf (اندازه 655.05 KB / تعداد دانلود: 53)
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، gbtm
(2017-02-25 ساعت 11:22)Hadi_20 نوشته:  گزارش وزارت امنیت داخلی آمریکا فرمان مهاجرتی ترامپ علیه ایران و شش کشور دیگر را 'رد کرد

منبع:بی بی سی فارسی

یعنی قرار نیست قانون جدید باز زندگی مارو بریزه بهم؟؟؟
مریض شدیم از بس این چن وقت تن و بدنمون لرزید.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 01:48)mrticoen نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 01:36)Saeed rezaee نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره امروز فرمانی امضا شد یا نه؟من که چیزی تو خبرا ندیدم شما چطور؟

فرمان اجرایی جدید ترامپ برای افزایش اشتغال زایی در آمریکا

رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه فرمان اجرایی را صادر کرد تا با تشکیل گروه‌های ویژه در آژانس‌ها و شرکت‌های آمریکایی، برای کنار گذاشتن مقررات و آئین نامه‌هایی که فرصت‌های شغلی را تهدید می‌کنند اقدام و گام‌های لازم برای افزایش اشتغال زایی برداشته شود.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست، دونالد ترامپ که این فرمان را در حضور رؤسا و مدیران اجرایی چند شرکت‌ بزرگ آمریکایی در دفتر کار خود در کاخ سفید امضا کرد، گفت هر گروه «توصیه‌هایی» را برای لغو، یا اصلاح و ساده‌تر کردن مقررات جاری ارائه خواهد داد.

رئیس جمهوری آمریکا گفت که اجرای این فرمان «تضمین می‌کند که گروهی از افراد متعهد در داخل هر آژانس در مورد ضوابط و مقررات غیرضروری، دست و پا گیری که به ضرر اقتصاد و به ضرر اشتغال زایی و کسب و کار هستند، به تحقیق خواهند پرداخت.»

پرزیدنت ترامپ در ادامه گفت، هر مقرراتی باید یک آزمون ساده را پشت سر بگذارد، و آن این که آیا اجرای آن زندگی را برای کارگران یا مصرف کنندگان آمریکایی بهتر می‌کند؟ اگر پاسخ منفی باشد، به سرعت کنار گذاشته خواهد شد.

آقای ترامپ، که پیش از ریاست جمهوری، یک سرمایه دار و تاجر بوده است، در طول تبلیغات انتخاباتی خود وعده بهبود شرایط اقتصادی را داده است و برنامه‌های متعددی را نیز در این زمینه اعلام کرده است.

منبع: http://ir.voanews.com/a/us-trump-economy/3738807.html
من ديشب كه با همسرم صحبت كردم گفت سختراني كرده ولي چيز بدي راجع به ماها نگفته و براي هفته اينده گفته حكم ميخواد بده راجع به مسائل مختلف.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
دوستان سلام
تا جایی که من یادم میاد دستور قبلی 90 روز دریافت ویزا و ورود رو معلق کرده بود که در مدت 30 روز بررسی و دستور اجرایی جدید داده بشه و 60 روز هم کشورها وقت داشته باشند که خودشون رو مطابقت بدهند و ...که دستور توسط دادگاه لغو شد.
پس حالا که تقریبا 30 روز گذشته باید منتظر دستور اجرایی باشیم نه اینکه دوباره معلق بکنه که فکر کنه که چه دستور امنیتی بده
خواهش میکنم دوستان اگر درست هست که نظرشون رو بدهند و اگر نه که اصلاح کنند.
به عبارتی90  معلق کرده بود که فرصت داشته باشه قوانین رو در 30 روز عوض کنه و 60 روز اجرایی بشه.
خوب دادگاه دستور معلق بودن رو لغو کرده ولی قطعا خوشتیپ و مشاورینش در مدت این 30 روز در موردقوانین امنیتی جدید کار کرده اند و حالا باید قانون جدید رو ارائه بدهند نه اینکه دوباره 90 روز معلق کنند که فکر کنند که چه قانونی ارائه بدهند.
امیدوارم منظورم رو گرفته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
ellat inke postaye mano nemizarino nemidunam in chandomin bare postamo nemizari modir dastet dard nakone
برنده لاتاری ۲۰۱۷
برنده اصلی خودم و همسرم همراه من
مصاحبه ۱۳ مارس ابوظبی
نتیجه ap
اولین اپدیت ۱۹ مارس, ۱۴ جون
مدرک تحصیلی خودم دکتر دامپزشک همسرم لیسانس IT
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 11:42)sayhoon نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 01:25)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 00:53)sayhoon نوشته:  من به نظرم از الان میتونید پاسپورت بگیرید، فقط برای خروج هست که باید وثیقه بگذارید.
برای سفارت ترکیه نیازی به ارسال مدارک زودتر از تاریخ مصاحبه نیست و فقط باید مدارک رو با خودتون ببرید.
ترجمه زیاد وقت نمیگیره چرا که نیاز نیست مدارک رو به تایید قوه فضاییه و وزارت امور خارجه برسونید.
در مورد کارت زرد هم، اگر همه واکسن هارو زدید نگرانی نداشته باشید.
پس یکماه زمان فرصت خوبیه،
در مورد کارنت شدنتون هم حداکثر تیرماه کارنت میشید.
موفق باشید.
انشاالله آمریکا ببینیمتون....
ممنونم از پاسخ‌گویی شما دوست عزیزم ... با آرزوی بهترین ها ...

فقط چون من الان نمیتونم مبلغ ۱۵ میلیون برای وثیقه از الان بزارم ، اشکالی نداره که
اون موقع این کارو کنم ؟؟؟ اطلاع دارید که صدور پاسپورت چند روز زمان میبره ؟؟

اینم عرض کنم که سفارت آنکارا گفته که ۱۵ روز قبل از مصاحبه مدارک خود را بفرستید ...
ولی ایروان و ابوظبی اینطور نیستند ...
شاید آنکارا برای کیس های لاتاری فقط این کارو انجام میده ...

با تشکر فراوان ...

در مورد وثیق من دوستی داشتم که شرایط شما رو داشت و با 100 هزارتومان کارش اوکی شد، به نظرم باید یه سرچی بزنید، مثل اینکه باید قوامین برید  و دفترخانه یه تعهد محضری بدید، یکی هم باید ضامنتون باشه، دیگه نیازی به 15 میلیون تومان نیست(البته دوستم سه سال پیش یه چنین کاری کرد به نظرم قوانین باید همون باشه، گوگل کنید)
پاسپورت رو شنبه برید چهارشنبه دستتون هستش.
ارسال مدارک به سفارت آنکارا برای سالهای قبل هستش، امسال فقط باید مدارک رو به سفارت ببرید.
فایل اقداماتی رو که شما باید دقیقا برای مصاحبه سفارت آنکارا انجام دهید، از جمله مدارکی رو که باید با خودتون ببرید( تاکید میکنم پست نیازی نیست، دستشون درد نکنه هزینه و کار مارو راحت کردند)  پیوست کردم.
موفق باشید
تشکر بسیار بابت این توضیحات جامعی که عرض کردید دوست گرامیه من
اگر بدون وثیقه کارم انجام بشه که فوق العادست ...
ولی احتمالا ایشو سفر زیارتی میخواستن برن ... سفر تفریحی وثیقه لازمه
تو گوگل هم نوشتن که صدور پاسپورت توسط پلیس +۱۰ کمتر از یک هفته اوکی میشه ...

آنکارا هم که عرض میکنید نمیخواد مدارک رو زودتر بفرستم که خیلی خبر خوبیه

البته با این فشاری که داره روی ترامپ سر این حکم جدیدش میاد ، فکر نمی کنم
دیگه سر و کارمون با اون ۹۰ روز رو به رو بشه ...

بازم ممنون ....
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 12:09)مهاجر سبز نوشته:  دوستان سلام
تا جایی که من یادم میاد دستور قبلی 90 روز دریافت ویزا و ورود رو معلق کرده بود که در مدت 30 روز بررسی و دستور اجرایی جدید داده بشه و 60 روز هم کشورها وقت داشته باشند که خودشون رو مطابقت بدهند و ...
پس حالا که تقریبا 30 روز گذشته باید منتظر دستور اجرایی باشیم نه اینکه دوباره معلق بکنه که فکر کنه که چه دستور امنیتی بده
خواهش میکنم دوستان اگر درست هست که نظرشون رو بدهند و اگر نه که اصلاح کنند

فرمان اولیه که لغو شد عزیز!
با حکم قاضی سیاتل برای یکماه معلق شد و سوم ماه مارس میشه یکماه
حالا امروز آسوشویتدپرس خبری داد که در بخش اطلاعیه ها ارسالش کردم مبنی بر اینکه دادگاه فدرال نمیتونه منتظر صدور فرمان جدیدی بمونه و بررسی پرونده را
ادامه میده
حالا چه شود؟؟؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-25 ساعت 13:03)Saeed rezaee نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 12:09)مهاجر سبز نوشته:  دوستان سلام
تا جایی که من یادم میاد دستور قبلی 90 روز دریافت ویزا و ورود رو معلق کرده بود که در مدت 30 روز بررسی و دستور اجرایی جدید داده بشه و 60 روز هم کشورها وقت داشته باشند که خودشون رو مطابقت بدهند و ...
خواهش میکنم دوستان اگر درست هست که نظرشون رو بدهند و اگر نه که اصلاح کنند

فرمان اولیه که لغو شد عزیز!
با حکم قاضی سیاتل برای یکماه معلق شد و سوم ماه مارس میشه یکماه
حالا امروز آسوشویتدپرس خبری داد که در بخش اطلاعیه ها ارسالش کردم مبنی بر اینکه دادگاه فدرال نمیتونه منتظر صدور فرمان جدیدی بمونه و بررسی پرونده را
ادامه میده
حالا چه شود؟؟؟!!!
متوجه نشدم عزیز ...

این خبر آسوشیتد به ضرر ما هست یا نفع ما ؟؟

ممنون
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
چیزی که من دستگیرم شد اینه که همون ایالتهای مخالف فرمان اولیه اصرار بر ادامه رسیدگی دارندو نه تاخیر.
پس این معنیش اینه که می خوان کلن حکم اولیه را را باطل کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Sudeh
گزارشی از وزارت امنیت داخلی آمریکا به رسانه‌ها درز کرده که در آن کارشناسان این وزارتخانه فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ را رد کرده و می‌گویند شواهد کافی وجود ندارد که شهروندان ایران و شش کشور دیگر ممنوع شده تهدیدی تروریستی برای آمریکا باشند.
کارشناسان وزارت امنیت داخلی در این گزارش درزکرده نوشته‌اند که به نظر نمی‌رسد کشور محل تولد معیار مناسبی برای ارزیابی تهدید تروریستی بالقوه باشد.
کاخ سفید این گزارش وزارت امنیت داخلی را "سیاسی" و تحقیقات آن را ضعیف خوانده است.
اجرای فرمان دونالد ترامپ برای منع موقت ورود شهروندان ایران، عراق، سوریه، لیبی، سومالی، سودان و یمن با حکم دادگاه متوقف شده است. آقای ترامپ وعده داده که به زودی اقدامات جدیدی در این زمینه انجام دهد.
سخنگوی وزارت امنیت داخلی آمریکا اصالت گزارش درزکرده را رد نکرد اما گفت این گزارش جامع نبوده و در آن از همه اطلاعات دستگاه‌های امنیتی آمریکا استفاده نشده است.
آسوشیتدپرس می‌گوید در این گزارش سه صفحه‌ای که بر پایه اطلاعات غیرمحرمانه وزارت دادگستری، وزارت خارجه و گزارش‌های نهادهای امنیتی نوشته شده ادعاهای اصلی دونالد ترامپ در توجیه فرمانش را به چالش می‌کشد.
کارشناسان امنیت داخلی در گزارششان می‌گویند از میان ۸۲ نفری که دولت آمریکا در سال‌های اخیر تشخیص داده همدست گروه‌های تروریستی خارجی هستند، بیشتر از نیمی از آنها متولد آمریکا بوده‌اند. بقیه آنها هم اهل ۲۶ کشور مختلف بوده‌اند و به ترتیب بیشتر اهل پاکستان، سومالی، بنگلادش، کوبا، اتیوپی، عراق و ازبکستان بوده‌اند.
یک شهروند ایرانی، یک شهروند سودانی و یک شهروند یمنی نیز درگیر پرونده‌های تروریستی بوده‌اند. اما گزارش به موردی از دخالت شهروندان سوریه و لیبی در پرونده‌های تروریستی نمی‌کند.
گزارش وزارت امنیت داخلی آمریکا می‌گوید فعالیت "سازمان‌های تروریستی" در ایران، لیبی، سومالی و سودان روی منطقه خودشان متمرکز است، هرچند گروه‌هایی در عراق، سوریه و یمن هستند که تهدیدهایی را متوجه آمریکا می‌کنند.
هفت کشوری که دونالد ترامپ با امضای فرمانی به دنبال منع ورود شهروندانشان به آمریکا بود، پیشتر در یک فرمان باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین، آمده بودند که سفر بدون ویزا به آمریکا را در صورت سفر به این کشورها یا شهروندی آنها، محدود می‌کرد.
درز این گزارش نمونه دیگری از تنش میان دونالد ترامپ و دستگاه‌های امنیتی آمریکا است. آقای ترامپ روز جمعه از پلیس فدرال آمریکا برای درز اطلاعات انتقاد کرد.
لینک خبر
http://www.bbc.com/persian/world-39088540
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، mulan1979 ، Sudeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان