کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
Photo 

(2017-02-24 ساعت 11:44)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:34)vanima نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 10:22)Eyelash نوشته:  به این عزیز هم وطن چی بگم؟! به قول معروف هم از غریبه که اقای ترامپ باشه میخوریم و هم از خودی!

منكه نميدونم ديگه چي بگم، واقعا قابل تحمل نيست ديگه . ما ميومديم تَو اين سايت كه اطلاعات بيشتر كسب كنيم اما متاسفانه هر روز داره متشنج ميشه جو  برخلاف ميلم دارم مجبور ميشم كه ديگه تَو اين سايت نيام براي ارامش خودمم كه شده. نميدونم چرا مديران و أدمين سايت جلوي اين اخبار و كاربراني كه اينجوري مشغول شايعه پراكني هستن و نميگيرن و بلاكشون نميكنن.

منم با شما موافقم ، بخدا جدیدن اینجا فقط استرس زا  شده ، قدیم عالی بود .
این شایعه ها چیه . من الان انکارا هستم و دوشنبه مصاحبه دارم .
بجای اینکه کمک کنن به همدیگه ، فقط استرس وارد میکنن برخی هموطنها
برخی هم فقط میخان اطلاعاتشون رو به زور به همدیگه تلقیح کنن .

دوست عزيز و يا دوستان عزيز بنده نه قصد شايعه پراكني دارم نه قصد آزار و اذيت شماها ؛ بنده خودم هم يكي از برزخيان هستم مثل خيلي از شماها كه الان هفت ماه در AP هستم و از تمام اين مسائل مضطرب و نگرانم . بنده در متني كه اطلاع رساني كردم دقيقا ذكر كرد دوشنبه ٢٠ فوريه ؛ اون دوستمون كه ٢١ فوريه مصاحبه شدن اگر آنكارا بودند ميتونن از ليدرهاي اونجا تحقيق كنن تا مطمئن بشن . اين خبر كاملا موثق است در روز ٢٠ فوريه از ورود ١٥ خانواده إيراني به سفارت آمريكا در آنكارا جلوگيري كردن حالا اگر از فردا دوباره بيخيال شدن من اطلاع ندارم . ولي خانواده دوست خودم دقيقا با توجه به اينكه پزشكي را انجام داده بودند اما موفق به انجام مصاحبه نشدند بودن هيچگونه مشكل . ضمنا اين خبر در بين تمامي وكلاي مهاجرت نيز پيچيد كه مي تونيد پيگيري كنيد .
پس لطفا قبل از إبراز احساسات و جو گير شدن و هرگونه توهين اول كمي تحقيق كنيد و بعد شروع به اظهار نظر بفرماييد . با عرض پوزش و معذرت از ساير عزيزان
کیس نامبر: َANK201*******‎
کتگوری : EB3
اعضای کیس: 3 نفر
تاریخ ارسال فرم260: سال 2015
تاریخ کارنت : 21 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 19 اُكتبر
آپدیت اول: 9 اُكتبر
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا،
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، bhb32 ، فام مج ، m_baghaei ، battosai
بچه ها یه سوال مهم داشتم :

میدونید مدت زمانی که شخصی در AP قرار میگیره چقدره ؟؟؟؟؟

ممکنه مثلا زیر ۲۰ روز مدت AP یک شخص به اتمام برسه یا باید چند ماه منتظر بمونه ....

ممنون
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: kimia2016
(2017-02-24 ساعت 15:17)farzadmohajer نوشته:  بچه ها یه سوال مهم داشتم :

ممکنه مثلا زیر ۲۰ روز مدت AP یک شخص به اتمام برسه یا باید چند ماه منتظر بمونه ....

ممنون

Ap مي تونه از چند ساعت تا چند ماه هم طول بكشه معمولا اكثر افراد قبل از سه ماه جواب ميگيرن اما بعد از شش ماه قابل پيگيريه ؛ به ندرت كيس هايي هم بوده كه يكسال و يا دو سال در انتظار بوده اند
بله بيست روز هم ممكنه ؛ اميدوارم شامل شما بشه
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، gbtm
(2017-02-24 ساعت 15:29)kimia2016 نوشته:  

ممنون

Ap مي تونه از چند ساعت تا چند ماه هم طول بكشه معمولا اكثر افراد تا حدود سه ماه جواب ميگيرن اما بعد از شش ماه قابل پيگيريه ؛ به ندرت كيس هايي هم بوده كه يكسال و يا دو سال در انتظار بوده اند
اگه مثلا من در ماه تیر AP بخورم ، امکان داره تا شهریور اوکی بشه ؟؟

دانشجو ، کار دولتی نداشتم ، سربازی نرفتم ، زن ندارم ، سن زیادی هم ندارم ...
البته ربطی نداره ، ولی چهره ی خطرناکی هم اصلا ندارم . یکی منو ببینه دلش میسوزه Big Grin
فقط پدرم بازنشسته وزارت کشور هست ، ربطی داره ؟؟

اگر شما من رو AP میزدید ، چند روز امکان داشت منتظر بمونم مثلا ؟؟؟

مرسی

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-24 ساعت 15:35)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 15:29)kimia2016 نوشته:  

ممنون

Ap مي تونه از چند ساعت تا چند ماه هم طول بكشه معمولا اكثر افراد تا حدود سه ماه جواب ميگيرن اما بعد از شش ماه قابل پيگيريه ؛ به ندرت كيس هايي هم بوده كه يكسال و يا دو سال در انتظار بوده اند

البته ربطی نداره ، ولی چهره ی خطرناکی هم اصلا ندارم . یکی منو ببینه دلش میسوزه  Big Grin

مرسی

دوست عزيز ap يك فرايندي است كه هنوز هيچكس بطور كامل از آن اطلاعات نداره Smile اما مشخصا افرادي با مشخصات شما خيلي سريعتر از اين خان عبور ميكنند و يا شايد هم يكضرب ويزا بگيريد . تمام اين موارد بستگي داره به نظر اليسر پرونده .
Ap داراي سطوح مختلفي است كه تعداد اين سطح ها را افيسر مشخص ميكنه و متاسفانه كاملا در اختيار افيسر است
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، armehraboon ، gbtm ، محبوبه. 68 ، farrokh33
(2017-02-24 ساعت 15:42)kimia2016 نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 15:29)kimia2016 نوشته:  Ap مي تونه از چند ساعت تا چند ماه هم طول بكشه معمولا اكثر افراد تا حدود سه ماه جواب ميگيرن اما بعد از شش ماه قابل پيگيريه ؛ به ندرت كيس هايي هم بوده كه يكسال و يا دو سال در انتظار بوده اند

البته ربطی نداره ، ولی چهره ی خطرناکی هم اصلا ندارم . یکی منو ببینه دلش میسوزه  Big Grin

مرسی

دوست عزيز ap يك فرايندي است كه هنوز هيچكس بطور كامل از آن اطلاعات نداره  Smile  اما مشخصا افرادي با مشخصات شما خيلي سريعتر از اين خان عبور ميكنند و يا شايد هم يكضرب ويزا بگيريد . تمام اين موارد بستگي داره به نظر اليسر پرونده .
Ap داراي سطوح مختلفي است كه تعداد اين سطح ها را افيسر مشخص ميكنه و متاسفانه كاملا در اختيار افيسر است
ممنونم از توضیحات ...
اگر قبل از امضای ترامپ میرفتم مصاحبه بدون شک یکضرب بودم ...
ولی بعد از ۹۰ روز میخواد یه قانون عجیب غریب بزاره برای گرفتن ویزا ...
امیدوار باشید که بعد از امضا ، یه قاضی بیاد دوباره لغوش کنه .. احتمالش هم زیاده ..

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: kimia2016 ، محبوبه. 68
(2017-02-24 ساعت 15:29)kimia2016 نوشته:  Ap مي تونه از چند ساعت تا چند ماه هم طول بكشه معمولا اكثر افراد تا حدود سه ماه جواب ميگيرن اما بعد از شش ماه قابل پيگيريه ؛ به ندرت كيس هايي هم بوده كه يكسال و يا دو سال در انتظار بوده اند

مرسی

دوست عزيز ap يك فرايندي است كه هنوز هيچكس بطور كامل از آن اطلاعات نداره  Smile  اما مشخصا افرادي با مشخصات شما خيلي سريعتر از اين خان عبور ميكنند و يا شايد هم يكضرب ويزا بگيريد . تمام اين موارد بستگي داره به نظر اليسر پرونده .

اقا فرزاد مورد داشتيم كه تَو ٢٠ روز كلير شده . اميدوار باشين . منم شنيدم كه طول مدت ap كيس با كيس خيلي فرق ميكنه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، kimia2016
قابل توجه آقای ترامپ که مردم و مهاجران ایرانی را تروریست خطاب کرده است!!
اصغر فرهادی دو ایرانی ساکن آمریکا را به بعنوان نماینده اش در مراسم جوایز اسکار معرفی کرد
اصغر فرهادی ، سازنده فیلم «فروشنده» انوشه انصاری و فیروز نادری، دو ایرانی سرشناس مقیم آمریکا را به نمایندگی از خودش برای شرکت در مراسم اسکار معرفی کرد.
بدنبال صدور دستور دونالد ترامپ ،‌رئیس جمهوری آمریکا برای عدم صدور ویزا برای شهروندان هفت کشور مسلمان نشین از جمله ایران، آقای فرهادی در اعتراض به این اقدام اعلام کرد که در مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد. اجرای این دستورالعمل از طرف دادگاههای آمریکا متوقف شده ولی اصغر فرهادی در تصمیم خود تجدید نظر نکرده است.
انوشه انصاری اولین زن فضانورد ایرانی است که به فضا سفر کرده است. فیروز نادری هم مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی در ناسا، سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا است.
«فروشنده» هفتمین ساخته اصغر فرهادی، نامزد سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۷ و نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی زبان است. این مراسم صبح دوشنبه نهم اسفند ماه برگزار می شود.
رادیو فردا
پاسخ
ترامپ دقایقی پیش : سخنرانی در مریلند

- باید تروریسم اسلام رادیکالی را از کشورمان دور نگه داریم

- چند روز دیگر فرمان جدیدی در این باره صادر می کنم.

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-24 ساعت 15:06)kimia2016 نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:44)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:34)vanima نوشته:  منكه نميدونم ديگه چي بگم، واقعا قابل تحمل نيست ديگه . ما ميومديم تَو اين سايت كه اطلاعات بيشتر كسب كنيم اما متاسفانه هر روز داره متشنج ميشه جو  برخلاف ميلم دارم مجبور ميشم كه ديگه تَو اين سايت نيام براي ارامش خودمم كه شده. نميدونم چرا مديران و أدمين سايت جلوي اين اخبار و كاربراني كه اينجوري مشغول شايعه پراكني هستن و نميگيرن و بلاكشون نميكنن.

منم با شما موافقم ، بخدا جدیدن اینجا فقط استرس زا  شده ، قدیم عالی بود .

دوست عزيز و يا دوستان عزيز بنده نه قصد شايعه پراكني دارم نه قصد آزار و اذيت شماها ؛ بنده خودم هم يكي از برزخيان هستم مثل خيلي از شماها كه الان هفت ماه در AP هستم و از تمام اين مسائل مضطرب و نگرانم . بنده در متني كه اطلاع رساني كردم دقيقا ذكر كرد دوشنبه ٢٠ فوريه ؛ اون دوستمون كه ٢١ فوريه مصاحبه شدن اگر آنكارا بودند ميتونن از ليدرهاي اونجا تحقيق كنن تا مطمئن بشن . اين خبر كاملا موثق است در روز ٢٠ فوريه از ورود ١٥ خانواده إيراني به سفارت آمريكا در آنكارا جلوگيري كردن حالا اگر از فردا دوباره بيخيال شدن من اطلاع ندارم . ولي خانواده دوست خودم دقيقا با توجه به اينكه پزشكي را انجام داده بودند اما موفق به انجام مصاحبه نشدند بودن هيچگونه مشكل . ضمنا اين خبر در بين تمامي وكلاي مهاجرت نيز پيچيد كه مي تونيد پيگيري كنيد .
پس لطفا قبل از إبراز احساسات و جو گير شدن و هرگونه توهين اول كمي تحقيق كنيد و بعد شروع به اظهار نظر بفرماييد . با عرض پوزش و معذرت از ساير عزيزان

دوستان 20 فوریه روز رئیس جمهوره و ممکنه سفارت تعطیل بوده باشه!!! و کسایی که راه داده احتمالا از سیتیزن هایی بودن که کار مهم داشتن.
ی سر به سایت سفارت بزنین لطفا.
https://tr.usembassy.gov/holiday-calenda...1478341463
انشالله این گرفتاری به زودی از بین میره و کار همگی راه میفته.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara ، bhb32 ، battosai ، kimia2016 ، mulan1979 ، شهرادلیلا ، ziziii
(2017-02-24 ساعت 18:35)gozargah نوشته:  قابل توجه آقای ترامپ که مردم و مهاجران ایرانی را تروریست خطاب کرده است!!
اصغر فرهادی دو ایرانی ساکن آمریکا را به بعنوان نماینده اش در مراسم جوایز اسکار معرفی کرد
اصغر فرهادی ، سازنده فیلم «فروشنده» انوشه انصاری و فیروز نادری، دو ایرانی سرشناس مقیم آمریکا را به نمایندگی از خودش برای شرکت در مراسم اسکار معرفی کرد.
بدنبال صدور دستور دونالد ترامپ ،‌رئیس جمهوری آمریکا برای عدم صدور ویزا برای شهروندان هفت کشور مسلمان نشین از جمله ایران، آقای فرهادی در اعتراض به این اقدام اعلام کرد که در مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد. اجرای این دستورالعمل از طرف دادگاههای آمریکا متوقف شده ولی اصغر فرهادی در تصمیم خود تجدید نظر نکرده است.
انوشه انصاری اولین زن فضانورد ایرانی است که به فضا سفر کرده است. فیروز نادری هم مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی در ناسا، سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا است.
«فروشنده» هفتمین ساخته اصغر فرهادی، نامزد سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۷ و نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی زبان است. این مراسم صبح دوشنبه نهم اسفند ماه برگزار می شود.
رادیو فردا

زنده باد اقای فرهای . به امید موفقیت ایشون در مراسم اسکار . یکی از اشکالات ما ایرانی ها اینه که پشت هم نیستیم ! یعنی میگیم خر ما که از پل گذشت ....... بقیه ! و این خیلی برای جامعه ایرانی بده . دوستانی که در امریکا زندگی می کنن و اونهایی که بعد از تعلیق دستور اقای ترامپ رفتن امریکا لطفا دوستان خودتون رو تنها نزارین و احیانا اگر لازم شد با اعتراضات خودتون از بقیه دوستان خودتون حمایت کنید و نسبت به سرنوشت دیگر عزیزان بی تفاوت نباشید لطفا .
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، gozargah ، kimia2016 ، mulan1979 ، onasiss ، mrticoen ، farzadmohajer ، armehraboon ، Erebour ، Ali--usa ، Sudeh ، copol ، 200098
اگر این حکم امضا بشه ، دقیقا مفهومش مانند حکم قبلی هست ... کاملا نژادپرستانه و توهین آمیز ...
امیدوارم بعد از امضا , دوستان ایرانی و آمریکایی ما در شهرهای مختلف آمریکا ، با تظاهرات و
فشار های گسترده ی زیاد ، خواب و زندگی رو از جمهوری خواه های نژادپرست و افراطی بگیرند ...

امیدوارم کاری کنند که ترامپ از رفتن به کاخ سفید ، مثل ... پشیمون شده باشه

به امید نابودیه دولت ترامپ ، توسط مهاجرین و شهروندان متشخص و با معرفت آمریکا ....

به قول حرف مدونا خواننده مشهور : کاخ سفید رو میترکونیم .... منظورش با اعتراضات فشرده هست

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:

مرسی

سلام دوست عزیز اگه شرایط مثل سال های گذشته باشه و تغییر نکنه شرایط شما یکضرب است واحتمالapشما خیلی کمه فقط باید منتظر فرمان جدید ترامپ ماند
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer
(2017-02-24 ساعت 21:04)Sudeh نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 15:06)kimia2016 نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:44)Mrs.sara نوشته:  منم با شما موافقم ، بخدا جدیدن اینجا فقط استرس زا  شده ، قدیم عالی بود .

دوستان 20 فوریه روز رئیس جمهوره و ممکنه سفارت تعطیل بوده باشه!!! و کسایی که راه داده احتمالا از سیتیزن هایی بودن که کار مهم داشتن.
ی سر به سایت سفارت بزنین  لطفا.
https://tr.usembassy.gov/holiday-calenda...1478341463
انشالله این گرفتاری به زودی از بین میره و کار همگی راه میفته.

doroste sudeh jan. doostan aslan negaran nabashid sefarat dare kare khodesho hamchenan mesle ghabl anjam mide, man ankara hastam, kheilia visa gereftan. ishala bezudi ghesmate hameye shoma beshe.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
(2017-02-24 ساعت 22:05)farrokh33 نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 15:35)farzadmohajer نوشته:  اگه مثلا من در ماه تیر AP بخورم ، امکان داره تا شهریور اوکی بشه ؟؟

مرسی

سلام دوست عزیز اگه شرایط مثل سال های گذشته باشه و تغییر نکنه شرایط شما یکضرب است واحتمالapشما خیلی کمه فقط باید منتظر فرمان جدید ترامپ ماند
ممنون از دلگرمیه شما دوست گرامی و عزیز ...

یه سوال داشتم:

الان تا شماره ۵۳۰۰ کارنت کردن
شماره کیس من ۶۲xx هستش ... به نظر شما من در چه ماهی کارنت میشم اگر حکم اجرا شد ؟؟
احتمال خرداد بیشتره یا تیر ؟؟
بعد اینکه معمولا چند روز قبل از مصاحبه کارنت میکنن ؟؟
من چون فعلا گذرنامه ندارم و میخوام موقعی که کارنت شدم اقدام به تهیه گذرنامه کنم ...
چون دانشجو هستم و باید موقعی که قراره از کشور خارج بشم اقدام به کارهام کنم ...
گذاشتن وثیقه و نظام وظیفه و گرفتن کارت زرد و ترجمه مدارک و ...
تازه آنکارا هم هستم و باید مدارکم رو ۱۵ روز قبل مصاحبه ارسال کنم ...
من یک ماه زمان لازم دارم تا کارهای خروج از کشور رو انجام بدم ...

به نظر شما میرسم ؟؟؟

ممنون

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، gbtm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان