کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-25 ساعت 13:03)Saeed rezaee نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 12:09)مهاجر سبز نوشته:  دوستان سلام
تا جایی که من یادم میاد دستور قبلی 90 روز دریافت ویزا و ورود رو معلق کرده بود که در مدت 30 روز بررسی و دستور اجرایی جدید داده بشه و 60 روز هم کشورها وقت داشته باشند که خودشون رو مطابقت بدهند و ...
پس حالا که تقریبا 30 روز گذشته باید منتظر دستور اجرایی باشیم نه اینکه دوباره معلق بکنه که فکر کنه که چه دستور امنیتی بده
خواهش میکنم دوستان اگر درست هست که نظرشون رو بدهند و اگر نه که اصلاح کنند

فرمان اولیه که لغو شد عزیز!
با حکم قاضی سیاتل برای یکماه معلق شد و سوم ماه مارس میشه یکماه
حالا امروز آسوشویتدپرس خبری داد که در بخش اطلاعیه ها ارسالش کردم مبنی بر اینکه دادگاه فدرال نمیتونه منتظر صدور فرمان جدیدی بمونه و بررسی پرونده را
ادامه میده
حالا چه شود؟؟؟!!!

پیام رو اصلاح کردم لطفا دوباره بخونیدش، امیدوارم مفهوم باشه.
خلاصه کلام منطقی نیست که دوباره معلق کنند باید قانون اجرایی رو ارائه کنند.البته با منطق ما
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Saeed rezaee
(2017-02-25 ساعت 11:35)nabavim نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:22)ziziii نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:14)amir1344 نوشته:  سلام
من يكي از گروه سوال اول شما، مصاحبه  اولي كنسل شد و براي ٩ مارچ مصاحبه دوم دادن
ببينيم سر مصاحبه  دومي چه مياد

yeki az doostane man 31 Jan. mosahebe dashtan ke cancel shod. 7 Feb. behesh email dadan ke 10 Feb. bere baraye mosahebe. raft va visa ham gereft.
aslan niaz be confirm nist, khode sefarat baratun confirm mikone nazdike ruze mosahebe.

سلام
ماهم مصاحبه اول در تاریخ 2فوریه بود که کنسل شد وبعد از لغو دستور ایمیلی به سفارت زدیم که مصاحبه بعدی ماکی هست که جواب دادن تاریخ 16فوریه وقت دادن وگفتن که کانفرم بزنین اگه مورد قبول هست  ودر آخر هم مصاحبه انجام شد

سلام مجدد،
کدوم سفارت ؟ من به انکارا ایمیل زدم و برای مارچ وقت مجدد دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 12:13)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:42)sayhoon نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 01:25)farzadmohajer نوشته:  ممنونم از پاسخ‌گویی شما دوست عزیزم ... با آرزوی بهترین ها ...

فقط چون من الان نمیتونم مبلغ ۱۵ میلیون برای وثیقه از الان بزارم ، اشکالی نداره که
اون موقع این کارو کنم ؟؟؟ اطلاع دارید که صدور پاسپورت چند روز زمان میبره ؟؟

اینم عرض کنم که سفارت آنکارا گفته که ۱۵ روز قبل از مصاحبه مدارک خود را بفرستید ...
ولی ایروان و ابوظبی اینطور نیستند ...
شاید آنکارا برای کیس های لاتاری فقط این کارو انجام میده ...

با تشکر فراوان ...

در مورد وثیق من دوستی داشتم که شرایط شما رو داشت و با 100 هزارتومان کارش اوکی شد، به نظرم باید یه سرچی بزنید، مثل اینکه باید قوامین برید  و دفترخانه یه تعهد محضری بدید، یکی هم باید ضامنتون باشه، دیگه نیازی به 15 میلیون تومان نیست(البته دوستم سه سال پیش یه چنین کاری کرد به نظرم قوانین باید همون باشه، گوگل کنید)
پاسپورت رو شنبه برید چهارشنبه دستتون هستش.
ارسال مدارک به سفارت آنکارا برای سالهای قبل هستش، امسال فقط باید مدارک رو به سفارت ببرید.
فایل اقداماتی رو که شما باید دقیقا برای مصاحبه سفارت آنکارا انجام دهید، از جمله مدارکی رو که باید با خودتون ببرید( تاکید میکنم پست نیازی نیست، دستشون درد نکنه هزینه و کار مارو راحت کردند)  پیوست کردم.
موفق باشید
تشکر بسیار بابت این توضیحات جامعی که عرض کردید دوست گرامیه من
اگر بدون وثیقه کارم انجام بشه که فوق العادست ...
ولی احتمالا ایشو سفر زیارتی میخواستن برن ... سفر تفریحی وثیقه لازمه
تو گوگل هم نوشتن که صدور پاسپورت توسط پلیس +۱۰ کمتر از یک هفته اوکی میشه ...

آنکارا هم که عرض میکنید نمیخواد مدارک رو زودتر بفرستم که خیلی خبر خوبیه

البته با این فشاری که داره روی ترامپ سر این حکم جدیدش میاد ، فکر نمی کنم
دیگه سر و کارمون با اون ۹۰ روز رو به رو بشه ...

بازم ممنون ....
البته ایشون هم به اسم زیارت تشریف بردند سوئد Big Grin Big Grin Wink Wink (از تهران به بغداد، از بغداد به استکهلم) حالا به نظرم شما هم بتونی از این فرجه استفاده کنی، با یک تیر دونشون بزنی
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-02-25 ساعت 13:25)amir1344 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:35)nabavim نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:22)ziziii نوشته:  yeki az doostane man 31 Jan. mosahebe dashtan ke cancel shod. 7 Feb. behesh email dadan ke 10 Feb. bere baraye mosahebe. raft va visa ham gereft.
aslan niaz be confirm nist, khode sefarat baratun confirm mikone nazdike ruze mosahebe.

سلام
ماهم مصاحبه اول در تاریخ 2فوریه بود که کنسل شد وبعد از لغو دستور ایمیلی به سفارت زدیم که مصاحبه بعدی ماکی هست که جواب دادن تاریخ 16فوریه وقت دادن وگفتن که کانفرم بزنین اگه مورد قبول هست  ودر آخر هم مصاحبه انجام شد

سلام مجدد،

سفارت ارمنستان دوست عزیز
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 01:25)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 00:53)sayhoon نوشته:  من به نظرم از الان میتونید پاسپورت بگیرید، فقط برای خروج هست که باید وثیقه بگذارید.
برای سفارت ترکیه نیازی به ارسال مدارک زودتر از تاریخ مصاحبه نیست و فقط باید مدارک رو با خودتون ببرید.
ترجمه زیاد وقت نمیگیره چرا که نیاز نیست مدارک رو به تایید قوه فضاییه و وزارت امور خارجه برسونید.
در مورد کارت زرد هم، اگر همه واکسن هارو زدید نگرانی نداشته باشید.
پس یکماه زمان فرصت خوبیه،
در مورد کارنت شدنتون هم حداکثر تیرماه کارنت میشید.
موفق باشید.
انشاالله آمریکا ببینیمتون....
ممنونم از پاسخ‌گویی شما دوست عزیزم ... با آرزوی بهترین ها ...

فقط چون من الان نمیتونم مبلغ ۱۵ میلیون برای وثیقه از الان بزارم ، اشکالی نداره که

اینم عرض کنم که سفارت آنکارا گفته که ۱۵ روز قبل از مصاحبه مدارک خود را بفرستید ...

با تشکر فراوان ...

در مورد وثیق من دوستی داشتم که شرایط شما رو داشت و با 100 هزارتومان کارش اوکی شد، به نظرم باید یه سرچی بزنید، مثل اینکه باید قوامین برید  و دفترخانه یه تعهد محضری بدید، یکی هم باید ضامنتون باشه، دیگه نیازی به 15 میلیون تومان نیست(البته دوستم سه سال پیش یه چنین کاری کرد به نظرم قوانین باید همون باشه، گوگل کنید)
ارسال مدارک به سفارت آنکارا برای سالهای قبل هستش، امسال فقط باید مدارک رو به سفارت ببرید.
فایل اقداماتی رو که شما باید دقیقا برای مصاحبه سفارت آنکارا انجام دهید، از جمله مدارکی رو که باید با خودتون ببرید( تاکید میکنم پست نیازی نیست، دستشون درد نکنه هزینه و کار مارو راحت کردند)  پیوست کردم.
موفق باشید
ببخشید میشه در باره ضامن یکم بیشتر توضیح بدید..منم شرایط آقا فرزاد رو دارم دانشجو هستم...سال دیگه که لاتاری قبول بشم نه معافیت دارم نه پایان خدمت...و تنها راه اینه که اگه وبزای یه ضرب گرفتم (که میگیرم) دیگه برنگردم ایران
حالا میخواستم بدون از ضامن چه چیز هایی برای ارائه درخواست میکنند؟
ممنون
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 14:01)nabavim نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 13:25)amir1344 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:35)nabavim نوشته:  سلام

سلام مجدد،

سفارت ارمنستان  دوست عزیز

تشکر با ارزوی بهترینها
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 14:18)Erebour نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 01:25)farzadmohajer نوشته:  ممنونم از پاسخ‌گویی شما دوست عزیزم ... با آرزوی بهترین ها ...

با تشکر فراوان ...

موفق باشید
ببخشید میشه در باره ضامن یکم بیشتر توضیح بدید..منم شرایط آقا فرزاد رو دارم دانشجو هستم...سال دیگه که لاتاری قبول بشم نه معافیت دارم نه پایان خدمت...و تنها راه اینه که اگه وبزای یه ضرب گرفتم (که میگیرم) دیگه برنگردم ایران
ممنون
دوست عزیز خیلی عجله داری! انشاالله که انتخاب شی و بدون استرس بری جاییکه دلت میخواهد.
در مورد سوالتون، بجای اینکه پول بی زبون رو ضامل بگذارید یه آدم با زبون رو ضامن میگذارید که اگر رفتید زیارت عتبات در عراق ولی یهویی از بلاد کفر سردرآوردید و نخواستید برگردید، اونوقت اینها ضامنتون رو پول کنند. هر چند بعد از چند سال ضامن دوستمون رو هنوز پول نکردند(در کل مثل اینکه کلا گیر نمیدهند).
چه جوریش رو هم یا باید برید میدون سپاه و نظام وظیفه و یا گوگل کنید.
موفق باشید
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour
تجربه نشون داده استرس دس از سر ما ایرانیا برنمیداره مگه اون دنیا بدون مصاحبه و ای پی کارمون راه بیفته
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara68 ، bhb32 ، kh-shadi
(2017-02-25 ساعت 15:11)sayhoon نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 14:18)Erebour نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:42)sayhoon نوشته:  در مورد وثیق من دوستی داشتم که شرایط شما رو داشت و با 100 هزارتومان کارش اوکی شد، به نظرم باید یه سرچی بزنید، مثل اینکه باید قوامین برید  و دفترخانه یه تعهد محضری بدید، یکی هم باید ضامنتون باشه، دیگه نیازی به 15 میلیون تومان نیست(البته دوستم سه سال پیش یه چنین کاری کرد به نظرم قوانین باید همون باشه، گوگل کنید)
موفق باشید
ممنون
دوست عزیز خیلی عجله داری! انشاالله که انتخاب شی و بدون استرس بری جاییکه دلت میخواهد.
در مورد سوالتون، بجای اینکه پول بی زبون رو ضامل بگذارید یه آدم با زبون رو ضامن میگذارید که اگر رفتید زیارت عتبات در عراق ولی یهویی از بلاد کفر سردرآوردید و نخواستید برگردید، اونوقت اینها ضامنتون رو پول کنند. هر چند بعد از چند سال ضامن دوستمون رو هنوز پول نکردند(در کل مثل اینکه کلا گیر نمیدهند).
چه جوریش رو هم یا باید برید میدون سپاه و نظام وظیفه و یا گوگل کنید.
موفق باشید
آها مرسی
نه عجله ای ندارم...وقت زیادی هم نمونده آدم باید فکر همه جارو از همین الان بکنه...همین که فهمیدم ضامن رو پول نمیکنن خیلی خوبه خودش... یکی از دغدغه هام برطرف شد...بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام همه رفقا

خبرايي كه هر روز مياد نشون دهنده قدرت سيستم قضايي و استقلال اين قوه هستش.
ترامپ در موضع ضعفه و هر روز هم تشديد ميشه مشكلاتش.

اميدوارم همه دوستان مهاجرسرايي كارشون راه بيوفته و اسير موقشنگ نشن.
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، mulan1979 ، Ali--usa ، zamini1975 ، فام مج ، mrticoen
(2017-02-25 ساعت 15:42)victor2017 نوشته:  سلام همه رفقا

مو قشنگ ???
ایشالا
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017

سلام دوست گرامی. تونستید ویزاتون رو بگیرید. لطفا از خودتون خبر بدید در اینجا . امیدوارم که بزودی به خانواده تون بپیوندید.
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، Sudeh
(2017-02-25 ساعت 15:49)mulan1979 نوشته:  

سلام دوست گرامی. تونستید ویزاتون رو بگیرید. لطفا از خودتون خبر بدید  در اینجا . امیدوارم که بزودی به خانواده تون بپیوندید.

سلام mulan جان

والا توي سايت سيس نوشته ايشو شده ... پنجشنبه حضوري رفتم گفت هفته ديگه بيا بگير.

فردا خدا بخواد مي گيرم ازشون.

خيلي ممنون از شما دوست خوبم.... بهمچنين ايشالا شما هم سريعتربه آغوش خونواده برگردين.

جو و فضاي سفارتا خيلي با طبع و خلق و خوي ترامپ فرق داره.

واقعا دنبال كار راه انداختن هستن.

جالب ترين خاطره من از سفارت اينه كه يك خانومي اومده بود و ميگفت بليط گرفتم براي فرداشب...

شما يه كاري كنين كه من بليطمو پس ندم ... اون آفيسر هم واقعا تمام سعيشو داشت ميكرد كه بليط خانومه خراب نشه

ياد ايران افتادم كه اگه توي يه اداره بگياين كارو لطفا زودتر انجام بده بليط دارم انگار جك سال رو براشون تعريف كردي

ميگن بروبابا
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، Ali--usa ، mulan1979 ، فام مج ، شهرادلیلا ، mrticoen ، aazitaa
سلام mulan جان

والا توي سايت سيس نوشته ايشو شده ... پنجشنبه حضوري رفتم گفت هفته ديگه بيا بگير.

فردا خدا بخواد مي گيرم ازشون.

خيلي ممنون از شما دوست خوبم.... بهمچنين ايشالا شما هم سريعتربه آغوش خونواده برگردين.

جو و فضاي سفارتا خيلي با طبع و خلق و خوي ترامپ فرق داره.

واقعا دنبال كار راه انداختن هستن.
.......
[/quote]

سلام دوست عزيز

خيلي خوشحالم از اينكه بالاخره موفق شديد

دست راستتون روي سر همه مهاجر سرايي ها

واسه ما هم دعا كنيد.

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، علیا ، victor2017

خخخ مو قشنگ
أنشالله . دست راست شما به سر ما
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، victor2017 ، gozargah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان