کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-12-09 ساعت 06:35)tamoko89 نوشته:  در واقع زندگی در هیچ جای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و اتریش و غیره همچین آش دهانسوزی نیست! علت آن هم ساده است! توقع بالا! ایده آلیسم گرایی! ماها اگه تو زندگیمون اولویت بندی کنیم و بعد طبق همون اولویت ها جلو بریم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد! مثلا خود من اولویت اول من نظم و قانون هست! هر کشوری که منظم تر و قانون مند تر باشه برای من بهشته. حالا بقیه هم ببینن اولویتشون چیه! یکی میگه آلمانی ها سردن! یکی میگه آمریکاییها نژاد پرستن! یکی میگه عرب ها بی تربیتن! و و و ... و این داستان سر دراز دارد! توی همه جای دنیا خوب و بد وجود دارد! کما این که که تو زلزله کرمانشاه دیدید چقدر مردم به هم دیگه کمک کردن, که این خودش جنبه ای مثبت از مردممون هست.
علاوه بر همه اینها هر آدمی دیدگاه مختلفی داره! هر کدوم از این آدمهایی که داستان یا خاطره ای برای شما بازگو میکنه از ظن خودش هست! یه مثال دیگه ... تا اینجا شانس با من یار بوده و حدود 3 بار تونستم برم گرجستان و همش هم برای تفریح بوده و عین هر سه بار هم تجربیات جالب و خاطره خوبی داشتم از اونجا و مردمش ولی در عین حال بعضی موقع ها تو بعضی وبلاگ ها چیزایی بسیار بدی میخونم راجع به گرجستان و مردمش! در حالی که من مردم اونجا رو در کل ادمهایی خونگرم و خوب دیدم.
در کل منظورم اینه همیشه بستگی داره از چه زاویه ای به قضیه نگاه کنید!... خلاصش این که هر کسی میاد و سعی میکنه شما رو نا امید بکنه ناراحت یا نامید نشید! چون اونا فقط دارن از نگاه خودشون براتون توصیف میکنن! راه خودتون رو برید! منم خودم توی پروسه AP گیر کردم! ولی زندگی در جریانه.
ترامپ هم که فعلا سیخ کرده رو مهاجرها و مخصوصا ایرانی ها! اما باز هم یادمون نره... و این نیز میگذرد...

سلامم کسی می دونه نتیجه دادگاهای تجدید نظر چی شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، farrokh33
(2017-12-09 ساعت 11:11)shahro نوشته:  
(2017-12-09 ساعت 06:35)tamoko89 نوشته:  در واقع زندگی در هیچ جای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و اتریش و غیره همچین آش دهانسوزی نیست! علت آن هم ساده است! توقع بالا! ایده آلیسم گرایی! ماها اگه تو زندگیمون اولویت بندی کنیم و بعد طبق همون اولویت ها جلو بریم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد! مثلا خود من اولویت اول من نظم و قانون هست! هر کشوری که منظم تر و قانون مند تر باشه برای من بهشته. حالا بقیه هم ببینن اولویتشون چیه! یکی میگه آلمانی ها سردن! یکی میگه آمریکاییها نژاد پرستن! یکی میگه عرب ها بی تربیتن! و و و ... و این داستان سر دراز دارد! توی همه جای دنیا خوب و بد وجود دارد! کما این که که تو زلزله کرمانشاه دیدید چقدر مردم به هم دیگه کمک کردن, که این خودش جنبه ای مثبت از مردممون هست.
علاوه بر همه اینها هر آدمی دیدگاه مختلفی داره! هر کدوم از این آدمهایی که داستان یا خاطره ای برای شما بازگو میکنه از ظن خودش هست! یه مثال دیگه ... تا اینجا شانس با من یار بوده و حدود 3 بار تونستم برم گرجستان و همش هم برای تفریح بوده و عین هر سه بار هم تجربیات جالب و خاطره خوبی داشتم از اونجا و مردمش ولی در عین حال بعضی موقع ها تو بعضی وبلاگ ها چیزایی بسیار بدی میخونم راجع به گرجستان و مردمش! در حالی که من مردم اونجا رو در کل ادمهایی خونگرم و خوب دیدم.
در کل منظورم اینه همیشه بستگی داره از چه زاویه ای به قضیه نگاه کنید!... خلاصش این که هر کسی میاد و سعی میکنه شما رو نا امید بکنه ناراحت یا نامید نشید! چون اونا فقط دارن از نگاه خودشون براتون توصیف میکنن! راه خودتون رو برید! منم خودم توی پروسه AP گیر کردم! ولی زندگی در جریانه.
ترامپ هم که فعلا سیخ کرده رو مهاجرها و مخصوصا ایرانی ها! اما باز هم یادمون نره... و این نیز میگذرد...

سلامم کسی می دونه نتیجه دادگاهای تجدید نظر چی شد؟

هنوز نتیجه رو اعلام نکردن
کیس نامبر: 2018AS6XXX
تاریخ رؤیت: 06 May
تاریخ ارسال فرم260: 15 May
وضعیت: منتظر زمان مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، farrokh33
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-09 ساعت 06:35)tamoko89 نوشته:  در واقع زندگی در هیچ جای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و اتریش و غیره همچین آش دهانسوزی نیست!

آفرین به شما !!
برداشتی ساده و درست از موضوع مهاجرت. مهاجرت کار ساده ای نیست و در واقع یک پروژه ی سخت و طاقت فرساست و اگر شخص با توهم و خیال بافی وارد اون بشه بعد از مدت کوتاهی بطور کل سرخورده و نا امید میشه. خیلی از کسانی که وارد آمریکا میشن و یا کشورهای پیشرفته ی اروپایی بعد از یه مدتی شروع به گله و شکایت میکنن و دیگران رو تشویق به ماندن در وطن !! چرا ؟ برای اینکه پیش از اومدن در این سرزمین واسه خودشون از کاه کوه ساختن و وقتی میان اینجا میبینن که ای داد بی داد اونا فقط توی فیلما بوده !! نه راه برگشتی وجود داره و نه لذت موندنی !! میشه واسشون عالم برزخ!!
من خودم شخصا از آمریکا یه سرزمینی تو ذهنم ساخته بودم که قدیما میگفتن، " آمریکا، عمری کار" تازه با داشتن این دید و این تفکرکه البته خیلی هم مثبت نبود ، کلی بعدش شکایت کردم و ناله کردم !! اما این مشکل آمریکا نبود. این مشکل من بود که هم دیر وارد این سرزمین شدم و هم اینکه توقع یک همیچین وضعیتی رو از آمریکا نداشتم ! بخصوص وقتی از میشیگان به کالیفرنیا کوچ کردم ، اسفناکتر هم شد و بیشتر سرکوب شدم ! چرا که ایالتهای کوچیک معمولا مشکلات ایالتهای بزرگتر رو ندارن و مشکلات در بزرگترها خودشو بیشتر نشون میده. یکی از این مشکلات رقابت کاری و جستجوی کار و شغله که البته اصلی ترینه ! جایی که فکر میکردم بزرگتره و موقعیت های شغلی بهتری رو داره ، در حالی که اصلا به موضوع رقابت فکر نکرده بودم ! اینکه خب بزرگتره ، اما رقابت و جمعیت و گرایشات قومی و نژادی و آشنا و آشنا بازی هم بیشتره . یکی دیگه بی قانونی هایی که کوچک اما زیاد و به وفور دیده میشن ، رانندگیهای بد، اشتباهات اداری، و ......................... که در ایالتهای کوچکتر کمتر به چشم میاد و یا اصلا قابل لمس نیست. مثلا وقتی من وارد کالیفرنیا شدم اولین باری بود که دیدم حرکت با کمی تاخیر حتی به کسری از ثانیه منجر به فحش و بوق و سرو صدا و اعتراض میشه !!! در حالی که در میشیگان اگه چراغ سبز بشه و شما حرکت نکنی ، کمتر کسی پشت سر شما بوق میزنه و یا داد و بیداد و فحش !! صاف از کنارت میزنن و میرن و اینطور فکر میکنن که یه مشکلی وجود داره که شما با وجود سبز شدن چراغ توقف کردی !! و سایر چیزایی که دوستان بیشتر درموردش میدونن و از حوصله و سرفصل این تاپیک خارجه. اما این رو باید دونست که آمریکا و یا هر کشور دیگه ای برای یک مهاجر تا آخر عمرش مثل وطن خودش نمیشه و برخوردها با اون به شکل یک بیگانه ست !! گاهی دوستانه و گاهی هم نه !!
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، makhayat ، bhb32 ، mulan1979
(2017-12-09 ساعت 06:35)tamoko89 نوشته:  در واقع زندگی در هیچ جای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و اتریش و غیره همچین آش دهانسوزی نیست!.................................
آفرین به شما !!
برداشتی ساده و درست از موضوع مهاجرت. مهاجرت کار ساده ای نیست و در واقع یک پروژه ی سخت و طاقت فرساست و اگر شخص با توهم و خیال بافی وارد اون بشه بعد از مدت کوتاهی بطور کل سرخورده و نا امید میشه. خیلی از کسانی که وارد آمریکا میشن و یا کشورهای پیشرفته ی اروپایی بعد از یه مدتی شروع به گله و شکایت میکنن و دیگران رو تشویق به ماندن در وطن !! چرا ؟ برای اینکه پیش از اومدن در این سرزمین واسه خودشون از کاه کوه ساختن و وقتی میان اینجا میبینن که ای داد بی داد اونا فقط توی فیلما بوده !! نه راه برگشتی وجود داره و نه لذت موندنی !! میشه واسشون عالم برزخ!!
من خودم شخصا از آمریکا یه سرزمینی تو ذهنم ساخته بودم که قدیما میگفتن، " آمریکا، عمری کار" تازه با داشتن این دید و این تفکرکه البته خیلی هم مثبت نبود ، کلی بعدش شکایت کردم و ناله کردم !! اما این مشکل آمریکا نبود. این مشکل من بود که هم دیر وارد این سرزمین شدم و هم اینکه توقع یک همیچین وضعیتی رو از آمریکا نداشتم ! بخصوص وقتی از میشیگان به کالیفرنیا کوچ کردم ، واویلاتر شد و بیشتر سرکوب شدم ! چرا که ایالتهای کوچیک معمولا مشکلات ایالتهای بزرگتر رو ندارن و مشکلات در بزرگترها اونجا خودشو بیشتر نشون میده. یکی از این مشکلات رقابت کاری و جستجوی کار شغله. یکی دیگه بی قانونی ، رانندگیهای بد، اشتباهات اداری، و ......................... که در ایالتهای کوچکتر کمتر به چشم میاد و یا اصلا قابل لمس نیست. مثلا وقتی من وارد کالیفرنیا شدم اولین باری بود که دیدم حرکت با کمی تاخیر حتی به کسری از ثانیه منجر به فحش و بوق و سرو صدا و اعتراض میشه !!! در حالی که در میشیگان اگه چراغ سبز بشه و شما حرکت نکنی ، کمتر کسی پشت سر شما بوق میزنه و یا داد و بیداد و فحش !! صاف از کنارت میزنن و میرن و اینطور فکر میکنن که یه مشکلی وجود داره که شما با وجود سبز شدن چراغ توقف کردی !! و سایر چیزایی که دوستان بیشتر درموردش میدونن و از حوصله و سرفصل این تاپیک خارجه. اما این رو باید دونست که آمریکا و یا هر کشور دیگه ای برای یک مهاجر تا آخر عمرش مثل وطن خودش نمیشه و برخوردها با اون به شکل یک بیگانه ست گاهی دوستانه و گاهی هم نه، نژادپرستانه و........
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mulan1979 ، armehraboon ، Sudeh
(2017-12-10 ساعت 13:24)afshin4749 نوشته:  
(2017-12-09 ساعت 06:35)tamoko89 نوشته:  در واقع زندگی در هیچ جای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و اتریش و غیره همچین آش دهانسوزی نیست!.................................
آفرین به شما !!
من خودم شخصا از آمریکا یه سرزمینی تو ذهنم ساخته بودم که قدیما میگفتن، " آمریکا، عمری کار" تازه با داشتن این دید و این تفکرکه البته خیلی هم مثبت نبود ، کلی بعدش شکایت کردم و ناله کردم !! اما این مشکل آمریکا نبود. این مشکل من بود که هم دیر وارد این سرزمین شدم و هم اینکه توقع یک همیچین وضعیتی رو از آمریکا نداشتم ! بخصوص وقتی از میشیگان به کالیفرنیا کوچ کردم ، واویلاتر شد و بیشتر سرکوب شدم ! چرا که ایالتهای کوچیک معمولا مشکلات ایالتهای بزرگتر رو ندارن و مشکلات در بزرگترها اونجا خودشو بیشتر نشون میده. یکی از این مشکلات رقابت کاری و جستجوی کار شغله. یکی دیگه بی قانونی ، رانندگیهای بد، اشتباهات اداری، و ......................... که در ایالتهای کوچکتر کمتر به چشم میاد و یا اصلا قابل لمس نیست. مثلا وقتی من وارد کالیفرنیا شدم اولین باری بود که دیدم حرکت با کمی تاخیر حتی به کسری از ثانیه منجر به فحش و بوق و سرو صدا و اعتراض میشه !!! در حالی که در میشیگان اگه چراغ سبز بشه و شما حرکت نکنی ، کمتر کسی پشت سر شما بوق میزنه و یا داد و بیداد و فحش !! صاف از کنارت میزنن و میرن و اینطور فکر میکنن که یه مشکلی وجود داره که شما با وجود سبز شدن چراغ توقف کردی !! و سایر چیزایی که دوستان بیشتر درموردش میدونن و از حوصله و سرفصل این تاپیک خارجه. اما این رو باید دونست که آمریکا و یا هر کشور دیگه ای برای یک مهاجر تا آخر عمرش مثل وطن خودش نمیشه و برخوردها با اون به شکل یک بیگانه ست گاهی دوستانه و گاهی هم نه، نژادپرستانه و........

درود بر شما که از مشکلات میگویید قطعا مهاجرت کار آسونی نیست و مشکلات خودش را داره ولی فراموش نکنیم که هر کسی با چه پیشینه ایی و با چه توانایی هایی و در ابتدا با چه سطح زبانی وارد کشور دیگر میشود تمام این آیتم ها میتونه به فرد مهاجر کمک کنه شرایط برای خودش سهل تر کنه مشکلات مهاجرت و به روز شدن با کشور دیگر از لحاظ علمی و تخصصی کار ساده ایی نیست ولی حتما دوستان ترازو عدالت رو دارند که سبک و سنگین کنند و اگر بدی های کشور ثالث سنگینی کرد به وطن خودشون باز گردنند.
امیدوارم هر کس که مهاجرت میکنه انتخاب درستی کرده باشه
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، tamoko89 ، makhayat ، bhb32 ، mulan1979 ، armehraboon ، farrokh33
سلام دوستان عزیز
برای دریافت ویزا ازطریق waverسه شرط گذاشته اند
1-درصورتی که شخص ویزا نگیرد دچار سختی ومشقت ناروا میشود(undue hardship)
2-ورود شخص به آم ر یکا تهدیدی برای امنیت ملی نباشد
3-صدورویزا درراستای منافع ملی باشد
بررسی خودم درباره این سه شرط:
1-سالهای پیش دردوره رییس جمهور احمدی نژاد مخصوصا دوردوم یعنی از سال 1388به بعدسفارتها درصدورویزا برای ایرانیان خیلی سختگیری میکردندمثلا یادم میآید سال 89اولین بار برای ویزای توریستی ودیدن پسرمان رفتیم برای مصاحبه
آفیسر مدارک راخیلی با دقت ووسواس بررسی کرد وسوال کرد برای چه می خواهید بروید؟ گفتیم برای دیدن پسرمان گفت چند وقت است اورا ندیده اید؟این پرسش میتواند درراستای بند 1باشد که اگر پسرمان را نبینیم دچار مشقت وناراحتی می شویم
بعد از مصاحبه پرونده ما رفت برای کلیرنس یعنی بررسی درواشنگتن که ببینند آیا ورود ما باعث خطر برای کشورشان می شودبند2 میتواندتوجیه شود
3-از ماتمکن مالی خواستند که ببینند آیا میتوانیم پس از ورود هزینه های زندگی وگردش رو تامین کنیم بند3( ورود توریست باعث رونق اقتصاد گردشگری آنها میشودوبا تزریق پول به آنجا شغل ایجاد میشود)
بنابراین میتوان نتیجه گرفت که با جریانات امروزه تفاوت زیادی با گذشته نیست فقط برای خشنودی برخی کشورها ایرانیان بیشتر مورد غضب آنها قرار گرفته اند
پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، dv2017 ، moonwalk ، tamoko89 ، makhayat ، bhb32 ، mulan1979 ، armehraboon ، Sudeh ، American Darlin
(2017-12-06 ساعت 23:18)bhb32 نوشته:  تو بن ٣ بستگان هم نمي تونن برن
بستگان دور و نزديك هم نداره
كلا هييييچ كدام از بستگان
غير از اينه؟؟

ببینید میشه با داشتن همچین برگه برنده ای روز مصاحبه ازش به عنوان waiver استفاده کنید
مطمینا نتیجه خواهد داشت.
شماره کیس:2018AS000059XX
تاریخ ارسال فرم اولیه : 31 MAY 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، bhb32 ، mulan1979 ، farrokh33
(2017-12-10 ساعت 14:13)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
1-سالهای پیش دردوره رییس جمهور احمدی نژاد مخصوصا دوردوم یعنی از سال 1388به بعدسفارتها درصدورویزا برای ایرانیان خیلی سختگیری میکردندمثلا یادم میآید سال 89اولین بار برای ویزای توریستی ودیدن پسرمان رفتیم برای مصاحبه
آفیسر مدارک راخیلی با دقت ووسواس بررسی کرد وسوال کرد برای چه می خواهید بروید؟ گفتیم برای دیدن پسرمان گفت چند وقت است اورا ندیده اید؟این پرسش میتواند درراستای بند 1باشد که اگر پسرمان را نبینیم دچار مشقت وناراحتی می شویم
بعد از مصاحبه پرونده ما رفت برای کلیرنس یعنی بررسی درواشنگتن که ببینند آیا ورود ما باعث خطر برای کشورشان می شودبند2 میتواندتوجیه شود
3-از ماتمکن مالی خواستند که ببینند آیا میتوانیم پس از ورود هزینه های زندگی وگردش رو تامین کنیم بند3( ورود توریست باعث رونق اقتصاد گردشگری آنها میشودوبا تزریق پول به آنجا شغل ایجاد میشود)
بنابراین میتوان نتیجه گرفت که با جریانات امروزه تفاوت زیادی با گذشته نیست فقط برای خشنودی برخی کشورها ایرانیان بیشتر مورد غضب آنها قرار گرفته اند

تحلیل جالبی است. اما کیفیت سخت گیری در مورد هر کدام از این بندها با گذشت زمان مشخص میشه.
رابطه خویشاوندی که تعریفش مشخصه. اما معلوم شدن تهدید برای امنیت ملی با پروسه AP به شدت طولانی و نامعلوم میتونه مواجه بشه.
و سودمند بودن حضور متقاضی در امریکا برای شخصی که قصد مهاجرت داره، هنوز معیاری براش مشخص نشده. اگر زمانی یک چارچوب ارزیابی مهارت کار معیار قرار بگیره (مثل کانادا و استرالیا) که صحبتهایی هم در اون مورد شده، ابهام برطرف میشه اما درآن زمان دیگر پدر و مادر که معمولا نیروی کار بازنشسته هستند، از دیدن عزیزان شون محروم میشن.
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، armehraboon ، farrokh33 ، dv2017
(2017-12-10 ساعت 18:33)makhayat نوشته:  
(2017-12-10 ساعت 14:13)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز

تحلیل جالبی است. اما کیفیت سخت گیری در مورد هر کدام از این بندها با گذشت زمان مشخص میشه.
رابطه خویشاوندی که تعریفش مشخصه. اما معلوم شدن تهدید برای امنیت ملی با پروسه AP به شدت طولانی و نامعلوم میتونه مواجه بشه.
و سودمند بودن حضور متقاضی در آمریکا برای شخصی که قصد مهاجرت داره، هنوز معیاری براش مشخص نشده. اگر زمانی یک چارچوب ارزیابی مهارت کار معیار قرار بگیره (مثل کانادا و استرالیا) که صحبتهایی هم در اون مورد شده، ابهام برطرف میشه اما درآن زمان دیگر پدر و مادر که معمولا نیروی کار بازنشسته هستند، از دیدن عزیزان شون محروم میشن.

باسپاس از وقتی که گذاشتید دررابطه با والدین..
طبق قانون اساسی ام ری کا دولت موظف است از امکانات دولتی برای استحکام خانواده بیشترین سعی وتلاش خود را انجام دهد وقتی یک ایرانی سیتیزن یعنی شهروند آم ر یکا باشد وقتی والدین وهمسر وفرزندانش درکنارش باشند جمع خانواده باعث میشود با آرامش واعتمادبه نفس بیشتری بتواند به جامعه آمر یکا خدمت کندوباعث شود تا کشورشان هرچه بیشتر شکوفاشود .آزادی مذهب وآزادی عقیده واستحکام خانواده از مهمترین اصول قانون اساسی است و هیچکس نمی تواند بالاتر از قانون اساسی تصمیم بگیرد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، tamoko89 ، sina454 ، moonwalk ، Hadi_20 ، bhb32 ، mulan1979
سلام دوستان

ممنون میشم اگه وضعیت کیس های خانوادگی بخصوص F4 رو برای کسانی که وقت سفارت داشتند یا پرونده شان کارنت شده به اشتراکبزارند سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bhb32
سلام دوستان عزیز
تاریخ هیرینگ جدید برای دادگاه لاتاری 2017برای 21 دسامبر ساعت 10:30صبح تعیین شد دراین جلسه قاضی آخرین دفاعیات دو طرف را خواهد شنید
به نقل ازUS_IranFamilyChannel@
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
لاتاری یا کلا travel ban
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bhb32
(2017-12-11 ساعت 21:55)renausa نوشته:  لاتاری یا کلا travel ban

لاتاري
اونايي كه بهشون ويزا ندادن
گفتن تموم شده
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mulan1979
متاسفانه با این اقدام تروریستی دوشنبه دهم سپتامبر در نیویورک که تصور هم میکنم خالی از قصد و نیت هم نبوده ، دیگه بطور کلی بحث مهاجرت با لاتاری و خانوادگی کاملا بسته شد!!! چون دیروز ترامپ دیگه خیلی خیلی این مسئله رو عمیق کرد و حتی گفت که شخص مورد نظر از طریق کیس خانوادگی از بنگلادش وارد آمریکا شده !!!
هر روز بدتر از دیروز !!
متاسفانه من در حال اقدام برای اعضای درجه یک خانواده م بودم که فکر کنم راهشون با این قضیه کاملا سد شد !!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bhb32 ، dv2017 ، mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان