کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دولت ترامپ ممنوعیت ورود پناهجویان ایران و ده کشور دیگر را برداشت

این تازه ترین تصمیم دولت پرزیدنت ترامپ از زمان روی کار آمدن درباره ورود پناهجویان است. آقای ترامپ در زمان نامزدی انتخابات وعده داده بود در راستای تامین امنیت مردم آمریکا سختگیری هایی در قبال ورود شهروندان برخی کشورها و پناهجویان خواهد داشت. رئیس جمهوری آمریکا بهمن ماه سال گذشته در دو فرمان جداگانه ویزای چند کشور عمدتا مسلمان و همچنین ورود پناهجویان از چند کشور مشابه را متوقف کرد.
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، farrokh33
(2018-01-30 ساعت 10:59)Kami R نوشته:  دولت ترامپ ممنوعیت ورود پناهجویان ایران و ده کشور دیگر را برداشت

این تازه ترین تصمیم دولت پرزیدنت ترامپ از زمان روی کار آمدن درباره ورود پناهجویان است. آقای ترامپ در زمان نامزدی انتخابات وعده داده بود در راستای تامین امنیت مردم آمریکا سختگیری هایی در قبال ورود شهروندان برخی کشورها و پناهجویان خواهد داشت. رئیس جمهوری آمریکا بهمن ماه سال گذشته در دو فرمان جداگانه ویزای چند کشور عمدتا مسلمان و همچنین ورود پناهجویان از چند کشور مشابه را متوقف کرد.

دوست عزیز شما هنوز اپروو نشدید توی امضاتون اینو زدید ظاهرآ این ماه به شما باید وقت سفارت بدهند درسته؟
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2018-01-30 ساعت 10:59)Kami R نوشته:  دولت ترامپ ممنوعیت ورود پناهجویان ایران و ده کشور دیگر را برداشت

آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور را لغو کرد

🔹آمریکا اعلام کرد که ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور (۱۰ کشور مسلمان و کره شمالی)را لغو کرده اما گفته، آنهایی که به دنبال ورود به آمریکا هستند باید از بین تدابیر شدیدتر امنیتی نسبت به گذشته عبور کنند.

www.isna.ir/news/96111005469
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017
(2018-01-30 ساعت 19:57)javadth نوشته:  

آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور را لغو کرد

🔹آمریکا اعلام کرد که ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور (۱۰ کشور مسلمان و کره شمالی)را لغو کرده اما گفته، آنهایی که به دنبال ورود به آمریکا هستند باید از بین تدابیر شدیدتر امنیتی نسبت به گذشته عبور کنند.

www.isna.ir/news/96111005469

یکجا گفتن فقط پناهجویان یک جا گفتن مهاجران اینجا که گفته مهاجران دوباره گفته!؟ یا اشتباه ترجمه کردن همون پناهجویان بوده!؟
پاسخ
(2018-01-30 ساعت 11:10)melon نوشته:  

دوست عزیز شما هنوز اپروو نشدید توی امضاتون اینو زدید ظاهرآ این ماه به شما باید وقت سفارت بدهند درسته؟

درود
نمی دونم دارن چی کار میکنن، 5 بار مکاتبه کردم، 4 بار جواب سر بالا دادن تا اینکه بلاخره ماه پیش جواب دادن که منتظر یک مدرک هستیم(داخلی خودشون) به محض اینکه به دستتمون برسه به شما اطلاع میدیم و بررسی از سر گرفته میشه
توضیح بیشتری ندادن و به قول شما باید تا یکی دوهفته دیگه نوبت مصاحبه می دادن که هنوز اندر خم یک کوچه و قبل از اپروو هستیم
میدونم که اگه موردی که خواستن، حل شه، زود زود پرونده یره جلو، ولی این انتظار 2 ساله واسه اپروو دیوانه کننده هست
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
(2018-01-31 ساعت 01:39)Kami R نوشته:  
(2018-01-30 ساعت 11:10)melon نوشته:  

درود
نمی دونم دارن چی کار میکنن، 5 بار مکاتبه کردم، 4 بار جواب سر بالا دادن تا اینکه بلاخره ماه پیش جواب دادن که منتظر یک مدرک هستیم(داخلی خودشون) به محض اینکه به دستتمون برسه به شما اطلاع میدیم و بررسی از سر گرفته میشه
توضیح بیشتری ندادن و به قول شما باید تا یکی دوهفته دیگه نوبت مصاحبه می دادن که هنوز اندر خم یک کوچه و قبل از اپروو هستیم
میدونم که اگه موردی که خواستن، حل شه، زود زود پرونده یره جلو، ولی این انتظار 2 ساله واسه اپروو دیوانه کننده هست

امیدوارم به زودی اپرو شوید و وقت سفارت را هم بزودی بدهند
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kami R ، farrokh33
https://www.change.org/p/president-donal..._3.control
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این پتیشن رو امضاء کنید انشالله موثر واقع بشه این تراول بن کنار بره
پاسخ
دادگاه استیناف شعبه چهارم نیز بن را خلاف قانون تشخیص داد...
https://www.reuters.com/article/us-usa-c...SKCN1FZ23U
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kami R ، farrokh33 ، sina454
(2018-02-01 ساعت 14:50)sina454 نوشته:  دوستان این پتیشن رو امضاء کنید انشالله موثر واقع بشه این تراول بن کنار بره

سلام

این جور مسائل با تظاهرات و امضای طومارهای فیزیکی میشه مسائل رو پیش برد

کسی به طومارهای اینترنتی توجهی نمیکنه

ولی اگر ملت تظاهرات کنن وکلا توجه میکنن به این مسئله
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
جلسه دادگاه عالی‌  روز ۲۵ آوریل

https://www.cnn.com/2018/02/23/politics/...index.html

http://www.scotusblog.com/case-files/cas...-hawaii-3/
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
ما برنده 2018 هستیم با کیس نامبر 56** که با توجه به اعلامی های ویزا بولتن، برای ماه می وقت مصاحبه مونه
همه کارامون رو انجام دادیم.... ترجمه مدارک و واکسیناسیون
برادر من (برنده اصلی من هستم) ساکن آمریکاست و گرین کارت داره. باجناقم هم سیتی زن هست
به نظرتون شانسی داریم؟

یه سوال دیگه هم دارم
پسرم شهریور بدنیا اومد، ما به kcc ایمیل دادیم (با کمک و راهنمایی دوستان در اینجا) و موضوع رو بهشون اعلام کردیم
و اونا در جواب اینو فرستادن البته این قسمتی از متن هستش
Thank you for your inquiry.

The Kentucky Consular Center is a document processing facility, and does not have the authority to tell you whether your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that, at the time of your visa interview. However, we can provide you with the following general guidance, which is also included on the http://www.dvselectee.state.gov website:

In general –

• If your family circumstances have changed after you entered the lottery, for example, if you have very recently gotten married or had a child, you will need to add your new family members to your case when you and your family fill out your DS-260 application forms. (“Family member” refers to a spouse and/or unmarried children who had not reached age 21 before you entered the lottery.)

ما انلاک نکردیم
به نظرتون باید انلاک میکردیم؟
الان میتونیم تقاضای آنلاک بدیم؟ دیر نشده؟
راستش الان که میخوایم انلاک کنیم دلیلمون اینه که وقت مصاحبمون به تعویق بیوفته تا ماه جون ببینیم اوضاع چطور میشه

میشه لطفا نظرتون رو بگین.
خیلی خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-25 ساعت 23:51)mehran3057 نوشته:  سلام به همگی
ما برنده 2018 هستیم با کیس نامبر 56** که با توجه به اعلامی های ویزا بولتن، برای ماه می وقت مصاحبه مونه
همه کارامون رو انجام دادیم.... ترجمه مدارک و واکسیناسیون
برادر من (برنده اصلی من هستم) ساکن آمریکاست و گرین کارت داره. باجناقم هم سیتی زن هست
به نظرتون شانسی داریم؟

میشه لطفا نظرتون رو بگین.
خیلی خیلی ممنون

اگر چه سوال شما مربوط به این تاپیک نمی‌شه،با این حال در مورد سوال اولتون ،قراره در تاریخ ۲۵ آوریل دادگاه عالی‌ تشکیل جلسه بده و تا آخر ژوئن نتیجه رو اعلام کنه. تنها می‌شه امیدوار بود که حکم ترامپ لغو بشه یا حداقل مثل دفعهٔ قبل برای افرادی که فامیل نزدیک دارن استثنا قائل بشن که بتونه شامل کیس شما بشه. تا آخر سپتامبر،۸ ماه دیگه فرصت هست برای صدور ویزا.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran3057 ، limbo
ممنون از پاسختون دوست عزیز
بله اطلاع دارم که تا اخر ماه جون نتیجه اعلام میشه، میخواستم بدونم برای ما که زودتر از جون به مصاحبه میریم شانسی هست؟

برای سوال دوم هم عذز میخوام راستش یه دلیلش این بود که خیلی از تاپیکها دیگه فعال نیستن یه دلیل دیگش هم این بود که حس کردم یه جورایی میتونه به تاپیک مرتبط باشه... چون دلیل انلاک کردنمون به تعویق انداختن وقت مصاحبه تا مشخص شدن نتایج دادگاه عالی بود Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-26 ساعت 01:15)mehran3057 نوشته:  ممنون از پاسختون دوست عزیز
بله اطلاع دارم که تا اخر ماه جون نتیجه اعلام میشه، میخواستم بدونم برای ما که زودتر از جون به مصاحبه میریم شانسی هست؟

برای سوال دوم هم عذز میخوام راستش یه دلیلش این بود که خیلی از تاپیکها دیگه فعال نیستن یه دلیل دیگش هم این بود که حس کردم یه جورایی میتونه به تاپیک مرتبط باشه... چون دلیل انلاک کردنمون به تعویق انداختن وقت مصاحبه تا مشخص شدن نتایج دادگاه عالی بود Smile

من جاهای مختلف رو پیگیری می‌کنم،با این قانون جدید،نشنیدم کسی‌ ویزا گرفته باشه. نه اینکه بخوام نا امیدتون کنم ولی‌ واقعیّت اینه که همه رو دارن چپ و راست ردّ می‌کنن و ویور حکم نخود سیاه رو داره.

به تعویق انداختن مصاحبه هم یک کم ریسکی‌ است، فقط باید خوش شانس باشید که بک‌گراند چک نخورید. شاید اگه با یک وکیل مهاجرت هم مشورت کنید بد نباشه چون تو این فروم بچه‌های قدیمی کم سر میزنن اینه که مثل سابق فعال نیست اینجا.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran3057

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان