کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط ویزای شینگن
دوستان عزیر که راجع به مدارک مورد نیاز پرسیدید. این جور اطلاعات بین کشور های مختلف عضو شنگن و همچنین برای انواع مختلف ویزا فرق داره. برای هر کشوری وارد سایت سفارت شید نوع ویزا رو انتخاب کنید که مثلا short stay هست و tourism یا conference هست ... لیست کامل مدارک مورد نیاز رو همون جا پیدا می کنید. فقط لازمه تمام مدارک ذکر شده در اون فرم رو کامل فراهم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
میخواستم ببینم برای اینکه ویزای شینگن بگیریم قبل از اینکه به سفارت خانه بریم باید آنلاین مثل انگلیس یا استرالیا فرم پر کنیم ....؟
چه کشوری راحتتر میده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='sh_sepehr' pid='213461' dateline='1347544255']
سلام
میخواستم ببینم برای اینکه ویزای شینگن بگیریم
چه کشوری راحتتر میده ؟
و آیا می شود و یزا را از کشور ایتالیا گرفت بعد مستقیما به هلند رفت یا خیر؟

یک نفر نیست جواب این بنده خدا روه بده تا ما هم مستفیذ شیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

دایی من در سوئیس اقامت دائم دارن و می خواهم با دعوتنامه ی ایشان ویزای توریستی بگیرم
می خواستم ببینم چه مراحل را باید پشت سر بزارم ؟ و اینکه چه شرایطی باید برای گرفتن این ویزا داشته باشم ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-07 ساعت 15:15)ramin1360 نوشته:  [quote='sh_sepehr' pid='213461' dateline='1347544255']
سلام
چه کشوری راحتتر میده ؟

سلام
من فكر ميكنم ايتاليا راحتتر ويزا ميده و در مورد سؤال دوم هم بله ميتونيد مستقيم تشريف ببريد هلند.فقط بعضي وقت ها شايد پليس فرودگاه بپرسه كه چرا مرز اولين ورود تون كشوري نيست كه ازش ويزا گرفتيد؟والا مشكل ديگه اي ندارهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 18:20)sh_sepehr نوشته:  سلام
میخواستم ببینم برای اینکه ویزای شینگن بگیریم قبل از اینکه به سفارت خانه بریم باید آنلاین مثل انگلیس یا استرالیا فرم پر کنیم ....؟
چه کشوری راحتتر میده ؟

سلام،اول اينكه اميدوارم تا حالا ويزا گرفته باشيد،ولي اگر نگرفتيد،ويزاي شنگن نيازي به پر كردن فرم به صورت انلاين نداره يا فرم رو از وبسايت سفارت پرينت بگيريد يا بريد و از سفارت فرم رو تحويل بگيريد و بعد از تكميل مدارك و پر كردن فرم و البته قبل از همه اين ها گرفتن وقت ميتونيد به سفارت مراجعه كنيد.و در مورد اينكه چه كشوري راحتتر ويزا ميده من فكر ميكنم سفارت ايتاليا خيلي سخت گير نيست چون يكي از دوستانمون تونستن از سفارت ايتاليا ويزا بگيرن اگر كشورهاي ديگه اي هم باشه من اطلاعي ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 22:06)melo7m نوشته:  با سلام

دایی من در سوئیس اقامت دائم دارن و می خواهم با دعوتنامه ی ایشان ویزای توریستی بگیرم
می خواستم ببینم چه مراحل را باید پشت سر بزارم ؟ و اینکه چه شرایطی باید برای گرفتن این ویزا داشته باشم ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

با دعوت نامه از دایی خیلی راحت ویزا میگیرین...
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-18 ساعت 03:04)اليس نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 15:15)ramin1360 نوشته:  [quote='sh_sepehr' pid='213461' dateline='1347544255']
سلام
چه کشوری راحتتر میده ؟

سلام
من فكر ميكنم ايتاليا راحتتر ويزا ميده و در مورد سؤال دوم هم بله ميتونيد مستقيم تشريف ببريد هلند.فقط بعضي وقت ها شايد پليس فرودگاه بپرسه كه چرا مرز اولين ورود تون كشوري نيست كه ازش ويزا گرفتيد؟والا مشكل ديگه اي ندارهSmile
اگر پلیس فرودگاه بخواد شما رو بر می گردونه ...دوست من با ویزای پرتقال از المان نتونست وارد بشه برگشت ایران. البته بعضی ها هم رفتن. نظر من: ریسک نکنید
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-27 ساعت 20:20)maka2 نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 03:04)اليس نوشته:  
سلام
چه کشوری راحتتر میده ؟

سلام
اگر پلیس فرودگاه بخواد شما رو بر می گردونه ...دوست من با ویزای پرتقال از المان نتونست وارد بشه برگشت ایران. البته بعضی ها هم رفتن. نظر من: ریسک نکنید

درسته پليس ميتونه اين كار رو انجام بده و منم با شما موافقم،و موضوعي كه فراموش كردم اينه كه با ويزاي ايتاليا،پرتقال،اسپانيا و احتمالاً كشورهاي ديگه هم بايد باشن كه من اسمشون رو نميدونم نميتونيد به هر كشوري كه ميخوايد وارد بشيد،اگر اولين بار باشه كه ويزاي شنگن ميگيريد و از ايتاليا يا اسپانيا نميتونيد به المان و فرانسه وارد بشيد هلند رو فكر نميكنم موردي داشته باشه بهر حال بهتر هست ريسك نكنيد و لي اگر مجبوريد بايد اماده سؤال هاي احتمالي پليس فرودگاه بكنيد،ما امسال با ويزاي فرانسه زمان خروج از المان كه خروجي مهم نيست از كجا باشه پليس ميخواست اذيت مون كنه كه خوشبختانه سوابقمون به دادم ون رسيد،پليسه ديگه هر كاري بخواد ميكنه
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2
با سلام
سفارت برای عمه من با سن بالای 65 سال که تقاضای دیدن پسرش را داشت ویزا صادر نکرده است و روی برگه پاسش این پیغام را برای بار دوم نوشته است در حالی که دعوت نامه از پسرش داشته، چندین بار سفر آلمان داشته و سن بالا ممنون اگر جواب دهید:
قصد شما مبنی بر ترک محدوده کشورهای عضو پیمان شینگن بیش از اتمام موعد ویزای شما به دلایلی از قبیل عدم ارائه مدرک و اطلاعات کافی برای سفارت قابل اثبات نبوده است.Sad
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-28 ساعت 17:58)leilabakht نوشته:  با سلام
سفارت برای عمه من با سن بالای 65 سال که تقاضای دیدن پسرش را داشت ویزا صادر نکرده است و روی برگه پاسش این پیغام را برای بار دوم نوشته است در حالی که دعوت نامه از پسرش داشته، چندین بار سفر آلمان داشته و سن بالا ممنون اگر جواب دهید:
قصد شما مبنی بر ترک محدوده کشورهای عضو پیمان شینگن بیش از اتمام موعد ویزای شما به دلایلی از قبیل عدم ارائه مدرک و اطلاعات کافی برای سفارت قابل اثبات نبوده است.Sad

شما بايد از سفارت بپرسيد كه چه مداركي مد نظرشون هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

با داشتن گرین کارت آمریکا امکان گرفتن ویزای شنگن چقدر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من وخواهر از طرف برادرم در سوئد که 20ساله مقیم اونجاست دعوت نامه داریم ولی چون مجرد هستیم میگن امکان اینکه ردبشید 50/50است توراخدا کسی میتونه راهنماییم کنه چکار کنیم که رد نشیم وبتونیم ویزا بگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-06 ساعت 19:45)روژین2012 نوشته:  سلام.من وخواهر از طرف برادرم در سوئد که 20ساله مقیم اونجاست دعوت نامه داریم ولی چون مجرد هستیم میگن امکان اینکه ردبشید 50/50است توراخدا کسی میتونه راهنماییم کنه چکار کنیم که رد نشیم وبتونیم ویزا بگیریم

سلام،كلاً به افراد مجردي كه به سن قانوني رسيدن و مبخوان تنها سفر كنن يكم سخت ويزا ميدن مگر اينكه ويزاي شنگن در سوابق شما وجود داشته باشه حالا شما مداركتون رو تمام و كمال ببريد سفارت انشالله كه بتونيد ويزا بگيريد
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad-hp
سلام .دوستان بدون گرفتن وقت قبی سفارت نرید چون جوابی نمیشنود اول باید اینترنتی (البته پولی هستش)وطریق دوم تلفنی هستش اینم شماره تلفن برای رزرو وقت02126125384
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان