کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط ویزای شینگن
(2013-02-08 ساعت 03:13)روژین2012 نوشته:  سلام .دوستان بدون گرفتن وقت قبی سفارت نرید چون جوابی نمیشنود اول باید اینترنتی (البته پولی هستش)وطریق دوم تلفنی هستش اینم شماره تلفن برای رزرو وقت02126125384

دوست عزیز اکثر سفارتهایی که دیدم فقط اینترنتی قبول میکنن.
یعنی نه تلفن نه ایمیل(قدیما بود)
مثلا سفارت آلمان اصلا به تلفن یا ایمیل مبنی بر تعیین وقت جواب نمیده.
در زمان تعیین وقت هم پولی دریافت نمیشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: اليس
سلام دوستان. کسی میدونه اگر بخوام کشوری از عضو شنگن رو برای ویزا اقدام کنم که طی یک یا دو روز وقت مصاحبه بده از کدوم کشور میتونم اقدام کنم؟ من ساکن تهران نیستم و الان برای کاری سه روزه به تهران اومدم. میخواستم ببینم با داشتن همه مدارک لازم میتونم برای مصاحبه برای کشوری از اعضا شنگن وقت بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان...

آیا این درسته که اگه ویزا ریجکت بشه تا 6 ماه نمی تونیم تقاضای ویزای شنگن بدیم؟ آیا اگه درسته این برای درخواست ویزا از همون سفارته یا از هر سفارتی که باشه دیگه امکان نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-14 ساعت 21:03)nasimnasim نوشته:  سلام دوستان...

آیا این درسته که اگه ویزا ریجکت بشه تا 6 ماه نمی تونیم تقاضای ویزای شنگن بدیم؟ آیا اگه درسته این برای درخواست ویزا از همون سفارته یا از هر سفارتی که باشه دیگه امکان نداره؟

سلام...من خودم جواب سوال خودمو پیدا کردم...اینجا می نویسم تا بقیه دوستان استفاده کنن...

من به سفارت بلژیک ایمیل زدم و بعد از چند ساعت جواب دادن که اگه ویزا ریجکت شه باز هم هر وقت بخوام می تونم از این سفارت یا هر سفارت دیگه ای دوباره درخواست ویزای شنگن بدم...

پس اینکه تو بعضی سایت ها نوشته که تا 6 ماه نمی تونین درخواست دوباره بدید اشتــــــــــــــباه است
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، gbtm
سلام به همه
با ویزای نوع d اگه وارد یه کشور شینگن بشیم میشه از راه زمینی با ماشین رفت یه کشور دیگه؟

کنترلی صورت میگیره اینجوری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوال . افیسر سفارت آلمان از من خواست جایی که قراره اقامت داشته باشم را رزرو اونحا را رسمی براش ببرم بگذاره رو مدارکم. خب به نظرتون اینجا آدرس هتل یا خونه باشه فرق داره ؟ من قرار بود اول تو خود آپارتمان های موسسه ای که دعوتنامه داده اقامت کنم اما الان که ایمیل زدم میگن پر شده ؟ به نظرتون اینکه الان رزرو هتل ببرم اشکال داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-15 ساعت 15:30)zari85 نوشته:  یک سوال . افیسر سفارت آلمان از من خواست جایی که قراره اقامت داشته باشم را رزرو اونحا را رسمی براش ببرم بگذاره رو مدارکم. خب به نظرتون اینجا آدرس هتل یا خونه باشه فرق داره ؟ من قرار بود اول تو خود آپارتمان های موسسه ای که دعوتنامه داده اقامت کنم اما الان که ایمیل زدم میگن پر شده ؟ به نظرتون اینکه الان رزرو هتل ببرم اشکال داره؟

محل اقامت شما اهمیتی نداره سفارت تنها میخواد مطمئن شه که شما جایی رو برای موندن دارین یا اگه هتل میرین توانایی پرداخت هزینه اش رو خواهید داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nora ، ParsTrader ، gbtm ، اليس
اگه یه مهر رجکتی ویزا تو پاسپورتمون باشه از کدوم کشور عضو شنگن میشه راحتتر ویزا گرفت؟
ایا عوض کردن پاس مفیده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه کسی با ویزای شنگن بره آلمان. در زمان مسافرتش به آۀمان با یه تبعه آلمانی یا کسی که اقامت اونجا رو دارم ازدواج کنه می تونه اونجا بمونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 11:28)zari84 نوشته:  اگه کسی با ویزای شنگن بره آلمان. در زمان مسافرتش به آۀمان با یه تبعه آلمانی یا کسی که اقامت اونجا رو دارم ازدواج کنه می تونه اونجا بمونه؟

نخیر. بعد ازدواج باید برگردید به وطنتون و همسرتون از اونجا مدارک رو تسلیم اداره مهاجرت بکنه و شما هم مدارکی رو تقدیم سفارت آلمان در ایران بکنید و حدودا بین 4 ماه تا 6 ماه بعد با اقامت موقتتون موافقت میشه و باز میتونید تشریف ببرید . البته میبایست با ارائه مدارک لازمه ثابت کنید که ازدواجتون صوری نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، gbtm ، اليس
(2013-05-28 ساعت 11:28)zari84 نوشته:  اگه کسی با ویزای شنگن بره آلمان. در زمان مسافرتش به آۀمان با یه تبعه آلمانی یا کسی که اقامت اونجا رو دارم ازدواج کنه می تونه اونجا بمونه؟

فكر كنم بتوني ازدواج كني و همون جا بموني.دوست من با ويزاي شنگن رفت اسپانيا و اونجا با دوست پسر اسپانيايش ازدواج كرد و همون جا موند و ديگه بر نگشت ايران تا از اينجا كاراش درست بشه.البته هر كشوري قوانين خودش رو داره.اگه تو آلمان اشنايي داره بهش بگو برات تحقيق كنه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 21:57)parmida.arabnejad نوشته:  من ویزا کاری گرفتم رفتم. البته سال ۸۷ از تعرفه شرکت والی الان خیلی جاها برات این خدماتو انجام میدان
دوست عزیز طبق قوانین تالار مجبور به ویرایش بخشی از مطالب شما که حاوی لینک و تبلیغات بود شدم

سلام میشه خواهش کنم که اگه جای معتبری سراغ دارین که این کارو انجام میده برام میل کنین ؟
و میشه بگین که شما الان کدوم کشور هستین ؟
ممنون از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-17 ساعت 21:25)baby27784 نوشته:  سلام به همه
با ویزای نوع d اگه وارد یه کشور شینگن بشیم میشه از راه زمینی با ماشین رفت یه کشور دیگه؟

کنترلی صورت میگیره اینجوری؟

سلام
اگر منظورتون اينه كه در محدوده شنگن با ماشين تردد كنيد،بله ميتونيد اين كار رو انجام بديد،

منظورتون از كنترلي صورت ميگيره چيه؟چه كنترلي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-24 ساعت 22:19)nasrin_k نوشته:  اگه یه مهر رجکتی ویزا تو پاسپورتمون باشه از کدوم کشور عضو شنگن میشه راحتتر ویزا گرفت؟
ایا عوض کردن پاس مفیده؟

اگر مهر توي پاستون بخوره فرق نميكنه كه به كدوم سفارت مراجعه كنيد،سفارتها به هم لينك هستن حتي اگر پاستون رو هم عوض كنيد اونها متوجه ميشن كه شما قبلاً مراجعه كرديد و ريجكت شديد،قبلاً سفارت ايتاليا راحتتر ويزا ميداد ولي محدوديت هايي از طرف شنگن براش گذاشتن كه الان اونهم مثل بقيه سفارتها سختگيري ميكنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-15 ساعت 19:14)nasimnasim نوشته:  
(2013-04-14 ساعت 21:03)nasimnasim نوشته:  سلام دوستان...

سلام...من خودم جواب سوال خودمو پیدا کردم...اینجا می نویسم تا بقیه دوستان استفاده کنن...

من به سفارت بلژیک ایمیل زدم و بعد از چند ساعت جواب دادن که اگه ویزا ریجکت شه باز هم هر وقت بخوام می تونم از این سفارت یا هر سفارت دیگه ای دوباره درخواست ویزای شنگن بدم...

پس اینکه تو بعضی سایت ها نوشته که تا 6 ماه نمی تونین درخواست دوباره بدید اشتــــــــــــــباه است

خير اين موضوع درست نيست،احتمالاً سفارت متوجه سؤال شما نشدن كه چنين جوابي داده،شما به هر دليلي كه ريجكت بشيد تا شش ماه نميتونيد اقدام مجدد براي ويزا بكنيد.
بعد از شش ماه ميتونيد از هر سفارتي كه دلتون خواست دوباره اقدام به گرفتن ويزا كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان