کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
(2012-08-12 ساعت 14:22)ParsTrader نوشته:  
(2012-08-10 ساعت 06:03)bug نوشته:  سلام خدمت همه دوستان .

والا 3 سال پیش خواستیم از ایران بریم که پولمون رفت که هیچ راهیه سربازی شدیم . اون موقع اینجا یک پستی زدم که اصلاً نه پست هست نه یوزرم همه پاک شد . خانومی به نام شبنم یا بنفشه گفته بود نا امید نشو ....... میتونی .

به همه کسایی که شرایت من رو دارن و مشمول سربازی بودن پیشنهاد میکنم این سربازی رو برین تموم بشه این لعنتی . بجا اینکه 10 سال فکر کنین چطوری بپیچونینش 2 سال برین تموم بشه .

خوب بگذریم بریم سر اصل مطلب . دوستان عزیز کارم هکینگ و امنیت شبکه هستش . مدارک زیر رو دارم :

CEH - Security+ - CCNA - CCNP

مدرس مجتمع فنی هم هستم اما شعبه شهرستان .

پروژه های استانی زیادی پیمانکارش بودم و در مورد اینجور رزومه ها چیزی کم ندارم .

IELTS ندارم و اصلاً هم دوست ندارم مجبور بشم بگیرمش .

تست نفوذ . کرکینگ ( reversing ) . امنیت شبکه . راه اندازی شبکه .

تخصص ام هستش . چند تا مقاله هم نوشتم که هنوز نفرستادم برای کنفرانس ها . اما اگه لازم باشه میفرستم و از اینکه Accept هم میشه شکی ندارم . چون کارم اصولی هستش . ( زیادی از خودم مطمعنم نه ؟؟ Tongue )

با این اوصاف کجا . چه نوع ویزایی . اصلاً چه چیزی رو پیشنهاد می کنید ؟

راستی اینم بگم که شنیدم سفارت خونه ها سند میخوان . من خودم یک ویلا کنار ساحل تو شمال دارم که حدود 100 120 ارزش داره اما سندش تو رهن بانک هستش چون برای خریدش وام گرفتم . دو تا خونه و یک مغازه هم سندهاش موجوده ( برای پدر و مادر هستش برای من نیست ) سر هم 500 600 میلیونی ارزش دارن . بدردم می خوره ؟ من حالا نمیخوام اقامت کامل بگیرم می خوام کار کنم پول زیادی رو تو چند سال بدست بیارم که تو ایران نمیشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
کسی نبود ؟؟؟
دوستان محبت کنید یک کمکی یا راهنمایی چیزی بکنین دیگهه!!!!
کلاً کسی اینجا سر نمیزنه نه ؟؟؟؟؟؟؟
سلام
برای مهاجرت باید برنامه ریزی داشت و زحمت زیادی کشید .این جمله که من نمی خوام ایلتس بگیرم نشاندهنده این است که شما نمی خواهید برای مهاجرت زحمتی بکشید وفکر می کنید نابغه هستید و کشورهای مهاجرپذیر باید منت شما را بکشند .
دوستانه و خلاصه باید بگویم الان بدون داشتن مدرک دانشگاهی و ایلتس تقریبا مهاجرت غیر ممکن است مگر اینکه یا لاتاری برنده شوید و یا اینکه پول هنگفتی داشته باشید که از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید.
پیشنهادم این است که اول از همه شروع به اموختن زبان و کسب مدرک دانشگاهی نمایید تا از ان طریق بتوانید در اینده کاری انجام دهید
با ارزوی موفقیت برای همه

گرامی گمونم چیزی به نام پذیرش ( از طریق به چاپ رسوندن کتاب و چند مقاله علمی accept شده در کنفرانس های ranking بالا ) وجود داره .

و چیزی هم به نام ویزای کار هستش که اگر الان سرچ هم کنید بدونه certificate سخت تر کار میدن تا با certificate .
دست نیست آیا ؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-12 ساعت 23:11)bug نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 14:22)ParsTrader نوشته:  
(2012-08-10 ساعت 06:03)bug نوشته:  سلام خدمت همه دوستان .

CEH - Security+ - CCNA - CCNP

مدرس مجتمع فنی هم هستم اما شعبه شهرستان .

پروژه های استانی زیادی پیمانکارش بودم و در مورد اینجور رزومه ها چیزی کم ندارم .

IELTS ندارم و اصلاً هم دوست ندارم مجبور بشم بگیرمش .

تست نفوذ . کرکینگ ( reversing ) . امنیت شبکه . راه اندازی شبکه .

تخصص ام هستش . چند تا مقاله هم نوشتم که هنوز نفرستادم برای کنفرانس ها . اما اگه لازم باشه میفرستم و از اینکه Accept هم میشه شکی ندارم . چون کارم اصولی هستش . ( زیادی از خودم مطمعنم نه ؟؟ Tongue )

با این اوصاف کجا . چه نوع ویزایی . اصلاً چه چیزی رو پیشنهاد می کنید ؟

راستی اینم بگم که شنیدم سفارت خونه ها سند میخوان . من خودم یک ویلا کنار ساحل تو شمال دارم که حدود 100 120 ارزش داره اما سندش تو رهن بانک هستش چون برای خریدش وام گرفتم . دو تا خونه و یک مغازه هم سندهاش موجوده ( برای پدر و مادر هستش برای من نیست ) سر هم 500 600 میلیونی ارزش دارن . بدردم می خوره ؟ من حالا نمیخوام اقامت کامل بگیرم می خوام کار کنم پول زیادی رو تو چند سال بدست بیارم که تو ایران نمیشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
کسی نبود ؟؟؟
دوستان محبت کنید یک کمکی یا راهنمایی چیزی بکنین دیگهه!!!!
کلاً کسی اینجا سر نمیزنه نه ؟؟؟؟؟؟؟
سلام
برای مهاجرت باید برنامه ریزی داشت و زحمت زیادی کشید .این جمله که من نمی خوام ایلتس بگیرم نشاندهنده این است که شما نمی خواهید برای مهاجرت زحمتی بکشید وفکر می کنید نابغه هستید و کشورهای مهاجرپذیر باید منت شما را بکشند .
دوستانه و خلاصه باید بگویم الان بدون داشتن مدرک دانشگاهی و ایلتس تقریبا مهاجرت غیر ممکن است مگر اینکه یا لاتاری برنده شوید و یا اینکه پول هنگفتی داشته باشید که از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید.
پیشنهادم این است که اول از همه شروع به اموختن زبان و کسب مدرک دانشگاهی نمایید تا از ان طریق بتوانید در اینده کاری انجام دهید
با ارزوی موفقیت برای همه

گرامی گمونم چیزی به نام پذیرش ( از طریق به چاپ رسوندن کتاب و چند مقاله علمی accept شده در کنفرانس های ranking بالا ) وجود داره .

و چیزی هم به نام ویزای کار هستش که اگر الان سرچ هم کنید بدونه certificate سخت تر کار میدن تا با certificate .
دست نیست آیا ؟
سلام
برای تحصیل در مقطع لیسانس که اصلا نیازی به داشتن مقاله نیست هر چند مقاله های شما هنوز اکسپت هم نشده اند . افراد بدون داشتن مقاله هم می توانند به ادامه تحصیل در کشورهایی مثل فنلاند و نروژ و ... که دانشگاههای ان شهریه نمی گیرند بپردازند .
اما مشکل اصلی اینجاست که در مقطع لیسانس اکثر رشته هایی که ارائه می دهند به زبان کشور خودشان است که خیلی سخت و دشوار است و اموزش ان زمان زیادی را می طلبد و برای ان رشته هایی هم که به انگلیسی ارائه می شود مدرک الیتس می خواهند که .....
برای ویزای کاری هم الان کار گرفتن در اروپا سختتر از ان است که با داشتن چند مدرک CEH - Security+ - CCNA - CCNP بتوان راحت با ان کار گیر اورد . الان بسیاری از افراد با داشتن مدارک دانشگاهی و تمام مدارک فوق نمی توانند به راحتی حتی برای کشورهای مهاجرپذیر اقدام کنند . اروپا با شرایط فعلی که جای خود دارد .
تنها راه شما در حال حاضر این است فردی در سوئد اشنا داشته باشید و بتواند برای شما پیشنهاد کاری پیدا کند و یا اینکه برای ادامه تحصیل به اروپا بروید که هر دوی انها بدون دانستن زبان تقریبا غیر ممکن است.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: saeedfweb ، storagemeter ، Yashar1989 ، dreamer60
دوستان با در نظر گرفتن تمام شرایط کدوم یک از چهار کشور زیر برای کار و زندگی برای ما ایرانیها در حال حاضر خوبه ؟

آلمان
سوئد
هلند
انگلستان
گرجستان

لطفا نظر و دلایل رو در صورت امکان بیان کنید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ایتالیا یا فرانسه ؟
مهاجرت به کدوم کشور بهتر است؟
مزیت های این کشورها نسبت به هم چی هست؟

و در آخر مهاجرت به کدوم راححتتر است؟
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان اهل علم
من دنبال يك دانشگاه براي ارشد هستم كه كشور فوق مزاياي زير را داشته باشد :
1) دانشگاه ارزان يا رايگان
2) كشور ارزان از نظر هزينه زندگي
3) در كوتاهترين زمان ممكن بشه اقامت اون كشور رو گرفت
4) همسرم هم بتونه همزان با من بياد اون كشور
5) اگر امكانش باشه عضو شينگن

از دوستان تقاضاي كمك دارم (فقط مسخرم نكنيدBig Grin)
(تكراري در بخش تحصيل)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . یه سوال داشتم . من قصد مهاجرت دارم . میخوام بدونم اگه به صورت قانونی خارج بشم چه زمانی میتونم واسه دیدار بیام ایران ؟ حتما باید پاسپورت اون کشوری که هستم رو بگیرم ؟ اگه میشه راهنمایی کنید راجب یه دیدار کردن و باز برگشتن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

شوهر من الان 12 ساله که دبیر رسمی آموزش و پرورش هست

می خواستم بدونم سابقه دبیری داشتن.اونم استخدام رسمی بودن
واسه مهاجرت به اروپا به درد می خوره؟

آیا کشورهایی هستند با توجه به این سابقه اجازه کار بدن؟

مثلا اینجوری باشه که بری اون کشور..یک دوره هم بگذرونی مدرک معادل بگیری و بتونی اونجا هم کار دبیری را ادامه بدی؟
تشکر کنندگان: dashqholi
با سلام خدمت دوستان عزیر من و همسرم به مدت 15سال کار طراحی لباس شب و عروس به صورت حرفه ایی در تهران انجام میدهیم .تصمیم به مهاجرت گرفته ایم اما هیچ اطلاعاتی در این زمینه دراروپا ندارم ممنون میشم هرکسی در این زمینه اطلاعاتی داره برای من بنویسه.
میخواستم بدونم اگر بخوام کاری را برای خودم در زمینه تخصصم شروع کنم میتوانم؟ چقدر سرمایه میخواهد؟جهت اجاره و مراحل قانونی کاملا توضیح دهید.
و یا باید برای کسی کار کنم؟ آیا میتوانم از ایران کار فرمایی در زمینه کارم پیدا کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما دنبال گرفتن اقامت موقت هستيم يعني اين كه فعلاً نميخوايم براي زندگي از ايران خارج بشيم هدفمون گرفتن پاسپورت يا نميدونم تابعيت يك كشور اروپايي هست و همسرم هم الان ١٦ ساله كه با شركت هاي اروپايي كار ميكنه و از لحاظ مالي هم اصلاً مشكلي نداريم بنظرتون راهي وجود داره كه بتونيم بدون رفتن از ايران اين كار رو انجام بديم؟ من همه مطالب رو خوندم ولي در مورد سؤالم چيزي پيدا نكردم
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان ، دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی ، ترم 5 هستم . مسلط به زبان انگلیسی . کمی فرانسه میدونم . چند تایی مدرک فنی و حرفه ای با موضوع کامپیوتر دارم . میخام اگه بشه برای ارشد ، یعنی امسال نه سال دیگه برم جای دیگه . خیلی زیاد توان خرج کردن ندارم . تصمیم دارم برم یکسال و خرده ای رو آلمانی وقت بزارم ، با مدرک زبان آلمانی برم . نمیدونم چه کشوری میتونم برم ؟و چیکار باید بکنم ؟ ترجیح میدم به سمت غرب باشه نه شرق
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید من با یک خانم ایرانی که 25 ساله تو آلمان زندگی میکنه ازدواج کردم . میخواستم بهم کمک کنید ببینم چه چیز هایی لازم هست واسه اینکه من برم آلمان (مدارک , سفارت .....) خیلی لطف میکنید اگر توضیح بدید
تشکر کنندگان: sara24
(2012-11-29 ساعت 15:02)alitiago نوشته:  سلام خسته نباشید من با یک خانم ایرانی که 25 ساله تو آلمان زندگی میکنه ازدواج کردم . میخواستم بهم کمک کنید ببینم چه چیز هایی لازم هست واسه اینکه من برم آلمان (مدارک , سفارت .....) خیلی لطف میکنید اگر توضیح بدید
اول بهتون تبريك ميگم،دوم اينكه شما براي ازدواج با يك ايراني مقيم المان بهتون ويزاي ازدواج ميدن و بعد از اون كارهاي اقامتتون رو بايد پيگيري كنيد و ديگه نيازي به ويزا نداريد،اگر هم در ايران ازدواج كرده باشيد باز هم بايد به سفارت المان اطلاع بديد و با مدارك ازدواج تون به سفارت مراجعه كنيد چون نوع ويزاي شما با ويزاي توريستي فرق داره،به سفارت هم ميتونيد زنگ بزنيد،اگر بازم سؤالي داشتيد بپرسد تا جايي كه بلد باشم كمكتون ميكنم
تشکر کنندگان: dreamer60 ، یه مهاجر
سلام دوستان من می خوام دنبال کار تو اروپا بگردم مدرکم فوق لیسانسه. زبانم بد نیست ولی مدرک ندارم. هنوز نمی دونم چیکار باید بکنم میشه کسی منو راهنمایی کنه این تالارها منو گیج کردن.
تشکر کنندگان:
سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم و میخوام از ایران برم جای زندگیش برام خیلی مهم نیست فقط میخوام یه جایی باشه که بتونم کار کنم و خودم خرجمو در بیارم.گزینه هایی که خودم تو ذهنمه سوئ - اتریش - انگلیس - استرالیا - گرجستان
ترجیح میدم اقامت کاری بگبرم ولی اگه نشه اقامت دانشجویی هم باشه خوبه. میخواستم بدونم پیشنهاد شما چیه
ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من و همسرم فارغ التحصیل عمران و بیولوژی هستیم و می خواهیم به آلمان مهاجرت کنیم. ممنون از راهنماییتون.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان