کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2011-07-25 ساعت 00:39)pamyrose نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 22:05)sheida.bvip نوشته:  سلام دوستان عزیز خواهش میکنم من را راهنمایی کنید.... در فرم 122 اگر شماره 6 را که تحصیلات است تکمیل کنیم آیا لازم هست سابقه کاری بنویسیم...
من لیسانس دارم و هم با سابقه کاری 3 ساله تا بالان ......می خواهم بدانم اگر در قسمت 7 علامت خیر را بزنم تداخلی با فرم 230 شماره 32 مربوط به سوابق شغلی پیدا نمی کند...هر کسی نظریه متفاوتی میدهد ...یکسری می نویسند یکسری می گویند چون 12 سال تحصیلی را انتخاب نمودند نیاز به انخاب گزینه بله در سوال 7 122 نمی باشد....لطفاً مرا راهنمایی کنید!!!!!
کار خود را مشکل نکن. همو لیسانس کافی است به نظر من. مگر بناست هر کسی که لیسانس دارد حتمن سابقه ی کار هم داشته باشد؟

خوب دوست عزیز
من نظر دیگری دارم. شما هر دو شرط را دارید. خیلی طبیعی است که یک نفر هر دو شرط را داشته باشه. داستان سر اینه که باید حداقل یکی را داشت وگرنه اصلا نباید اپلای کرد. شما هرچه را داری بنویس.
ما هممون استرس گرفتیم . اما خوب فکر کن .سعی کن مثل مسوول سفارت فکر کنی وقتی مدارکتو نگاه می کنه.Wink
تو از حداکثر نیرویت نیز نیرومندتری
تو همیشه بیش از ضعفهایت نیرو داری
نیرویت همواره واقعیست
فقط گاهی آن را فراموش میکنی
دیوید ویسکات
تشکر کنندگان: batis2010
دوستان من مرتکب یه اشتباه بزرگ شدم، لطفا کمک کنید...

من یه سال سابقه کاری و مدرک کارشناسی ارشد دارم. اطلاعات تحصیلیمو تو بند 6 کامل وارد کردم. بند 7a را NO و 7b رو N/A زدم، ولی یه سال سابقه کاریمو تو بند 7c وارد کردم!

یعنی باید بند 7c رو خالی می ذاشتم....

حالا چیکار کنم؟!! منو ریجکت میکنن؟
به نظر من شما اطلاعاتتو درست وارد کردی... توی بند 7c باید اطلاعات کاری 5 سال گذشته خودت رو وارد کنی که شما هم این کارو انجام دادی
(2011-07-28 ساعت 11:10)vahid_ce نوشته:  بند 7a را NO و 7b رو N/A زدم، ولی یه سال سابقه کاریمو تو بند 7c وارد کردم!

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان:
(2011-07-28 ساعت 11:23)ali.narooei نوشته:  به نظر من شما اطلاعاتتو درست وارد کردی... توی بند 7c باید اطلاعات کاری 5 سال گذشته خودت رو وارد کنی که شما هم این کارو انجام دادی
(2011-07-28 ساعت 11:10)vahid_ce نوشته:  بند 7a را NO و 7b رو N/A زدم، ولی یه سال سابقه کاریمو تو بند 7c وارد کردم!

متن بند 7c را به دقت بخونید...
نوشته اون کارایی که مربوط به بند 7a و 7b میشه رو بنویسیم نه هر کاری رو، یعنی اونایی که حداقل 2 سال سابقه کار داشتیم...
خودمو سرزنش می کنم چرا با دقت نخوندم...
تشکر کنندگان: batis2010 ، iman63ir ، shahin2737
من هم دقیقا مثل شما پر کردم... نمیدونم والا... از دوستان با تجربه خواهش میکنم راهنمایی کنید که اگر مساله مهمی باشه احتمالا با یه ایمیل به کی سی سی حل میشه....

(2011-07-28 ساعت 11:43)vahid_ce نوشته:  متن بند 7c را به دقت بخونید...
نوشته اون کارایی که مربوط به بند 7a و 7b میشه رو بنویسیم نه هر کاری رو، یعنی اونایی که حداقل 2 سال سابقه کار داشتیم...
خودمو سرزنش می کنم چرا با دقت نخوندم...

جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
(2011-07-24 ساعت 17:38)royce نوشته:  سلام

دوستانی که در لاتاری 2012 برنده شدن اگه کسی اهل اصفهان هست برای راهنمایی بیشتر پیام خصوصی بزنید.

مرسی

سلام ، اصفهانیم ، خوشحال میشم صحبت کنیم
شماره کیس : 2012AS00016XXX Big Grin
تاریخ رویت قبولی در سایت:27جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: آگوست 2011 DHL
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: نوامبر
تاریخ دریافت نامه دوم: نوامبر 2011
تاریخ مصاحبه: 23 ژانویه 2012
تاریخ دریافت ویزا:24 ژانویه 2012
تاریخ دریافت گرین کارت :
دوستان من یک سوال دارم
در مورد بند 7C من از یک شرکت پروژه ای کار میگیرم در آدرس چی باید بنویسم؟
شماره کیس: 2012AS00026xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20/08/2011
تارخ ارسال فرمهای سری دوم : اواخر مارچ
زمان مصاحبه:آپریل
دریافت ویزا : روز مصاحبه _یکضرب
تعداد : یک نفر
زمان ورود به آمریکا :سپتامبر 2012
(2011-07-28 ساعت 11:23)ali.narooei نوشته:  به نظر من شما اطلاعاتتو درست وارد کردی... توی بند 7c باید اطلاعات کاری 5 سال گذشته خودت رو وارد کنی که شما هم این کارو انجام دادی

دوستان با تجربه لطفا راهنمائی کنید که اگه لازمه یک ایمیل به کی سی سی بزنیم شاید این اشتباه خیلی از دوستان باشه
(2011-07-29 ساعت 17:28)m0na_000 نوشته:  دوستان من یک سوال دارم
در مورد بند 7C من از یک شرکت پروژه ای کار میگیرم در آدرس چی باید بنویسم؟

اگه دیپلم داری این بندرو خالی بذار.... لازم نیست پرکنی
تشکر کنندگان: m0na_000 ، batis2010
سلام

شما دوستان عزیز اسم یکی از ایالت های آمریکا رو که توی این فرم (سوال شماره 4) خواسته وارد کنیم رو بر چه اساسی انتخاب می کنین؟ اصلا این تعیین یک ایالت بعدا چه کاربردی برای ما داره؟ برای اسکان ما هستش؟ یا برای چیه؟
ببخشید یه سوال دیگه:

توی فرم 122 نوشته که باید جوابامونو تایپ کنیم.....منظورش چیه؟ نباید دستی بنویسیم؟ آخه من یه کم وسواس دارم همه چی مطابق میل اونا باشه برای همین راستش کثیر الشک شدم.....
نظر شما چیه؟ شما دستی پر می کنین؟
(2011-07-30 ساعت 09:51)odiseh نوشته:  ببخشید یه سوال دیگه:

توی فرم 122 نوشته که باید جوابامونو تایپ کنیم.....منظورش چیه؟ نباید دستی بنویسیم؟ آخه من یه کم وسواس دارم همه چی مطابق میل اونا باشه برای همین راستش کثیر الشک شدم.....
نظر شما چیه؟ شما دستی پر می کنین؟

فرقی نمیکنه که تایپ کنید یا دستی بنویسید مهم اینه که درست و بدون اشتباه بنویسید
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: Hornet ، odiseh ، batis2010
سلام
می خواستم بدونم دوستانی که فرمهاشون رو پر کردن و فرستادن، در مورد سوال 4 فرم 122 که اسم یه ایالت رو می خواسته، اونا بر چه اساسی ایالت رو انتخاب کردن؟
سلام دوستان دوست من تو لاتاري شركت كرده و حالا يه ايميلي گرفته كه شما برنده شدين ولي گفته براي دريافت كيس نامبر 810 $ بريزيد به حساب .اين درسته و ما بايد اين پول را پرداخت كنيم يا نه ؟Sad
تشکر کنندگان:
(2011-07-31 ساعت 11:16)seyam نوشته:  سلام دوستان دوست من تو لاتاري شركت كرده و حالا يه ايميلي گرفته كه شما برنده شدين ولي گفته براي دريافت كيس نامبر 810 $ بريزيد به حساب .اين درسته و ما بايد اين پول را پرداخت كنيم يا نه ؟Sad

متاسفانه كلاه برداريه
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان