کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-05 ساعت 19:53)mea694 نوشته:  خدمت بچه های گل عرض کنم که آفیسر خوش اخلاق جوانی بود که بعد از قسم خوردن ازم خواست بگم توی شغلم دقیقا چیکار میکنم و قبل از این کارم چیکار میکردم همینطور چون سربازیم توی سپاه بود گفت اونجا چه کاره بودم و همین سوالات رو از خانمم پرسید.بعد گفت به خاطر یه سری مراحل اداری هر وقت شمارتون اومد توی سایت یکدوم بیاین اینجا متم گفتم بهم مرخصی نمیدن که بهم گفت از هر موقع که اسمتون اعلام شد تا نهلیتا 6 ماه بعد از تاریخ مدیکالتون میتونینن بیاین ویزاتونو بگیرین.

اقا این افیسر تو انکارا فارسی صحبت میکنه؟؟؟ایروان چطور؟؟؟

همیشه برام سوال بوده ..Big Grin
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: mea694 ، farshadsh ، zohre02
(2012-11-06 ساعت 11:30)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 19:53)mea694 نوشته:  خدمت بچه های گل عرض کنم که آفیسر خوش اخلاق جوانی بود که بعد از قسم خوردن ازم خواست بگم توی شغلم دقیقا چیکار میکنم و قبل از این کارم چیکار میکردم همینطور چون سربازیم توی سپاه بود گفت اونجا چه کاره بودم و همین سوالات رو از خانمم پرسید.بعد گفت به خاطر یه سری مراحل اداری هر وقت شمارتون اومد توی سایت یکدوم بیاین اینجا متم گفتم بهم مرخصی نمیدن که بهم گفت از هر موقع که اسمتون اعلام شد تا نهلیتا 6 ماه بعد از تاریخ مدیکالتون میتونینن بیاین ویزاتونو بگیرین.

اقا این افیسر تو انکارا فارسی صحبت میکنه؟؟؟ایروان چطور؟؟؟

همیشه برام سوال بوده ..Big Grin

دوست عزیز فارسی صحبت میکنه در ایروان عین بلبل.................
تشکر کنندگان: mea694 ، bmojtaba ، peyman1355 ، farshadsh
در آنکارا چی؟؟فارسی یا انگلیسی؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، zohre02
(2012-11-06 ساعت 12:04)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 11:44)سارا2013 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 11:36)گل نهال نوشته:  در آنکارا چی؟؟فارسی یا انگلیسی؟

ای بمیرم واسه گل نهال جای چاقوها خوب شدن؟؟؟؟؟؟؟

نه جدا تو انکارا فارسی صحبت میکنه افیسر؟؟؟

خیالت راحت هم خوش اخلاق هم مهربون هم شیرین زبون با لحجه اصفهانی شا
شایدم تهرانی واست فارسی دری یا همون پرشین البته با درخواست خودتون موقع ورود صحبت مینمایند.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
سلام دوستان وقتی برگه ابی دادند دستمون بعدش چیکار میکنیم مستقیم میاییم بیرون سفارت یا قبل بیرون امدن باید کار دیگه ای انجام بدیم ؟ ups هم برگه های ابی که نمیرن؟
تشکر کنندگان: farshadsh
ما هم به سلامتی برگه آبی!

بعد از گرفتن برگه ابی با لبخند از در خروج خارج شده بعدش میرید آنکارا گردی.
سلام بچه ها

خوب منم برگه ابيدار شدم و بايد منتظر كلير بمونم!! تبريك ميگم به اون خانومي كه يكضرب گرفت،ايشالا موفق باشن هميشه ...
شماره کیس:**2013AS6*تاریخ رویت قبولی: May 2 *افراد کیس:1 *مصاحبه: w1 nov*سفارت:آنکارا*کلیرنس:برگه آبی/جواب 35 روز بعد*هتل:240$، مدیکال:150$، غذا و تاکسی:100$،ترجمه:110T
(2012-11-06 ساعت 18:06)farhadfsh نوشته:  سلام بچه ها

خوب منم برگه ابيدار شدم و بايد منتظر كلير بمونم!! تبريك ميگم به اون خانومي كه يكضرب گرفت،ايشالا موفق باشن هميشه ...

ممنون که اطلاع دادید
آرزو می کنم خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو بکنید، خبر کلیرشدنتون رو دریافت کنید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
لیست دوستانی که تاحالا می دونیم کلیرنس خوردن

honestly2002 / ابوظبی
kiasina / ایروان
mohsen-usa / ایروان
ehsan_ati / ایروان
سارا2013 / ایروان
پروا / ایروان
afshin06 / ایروان
Gole baba / ایروان
farhadfsh / آنکارا
mea694 / آنکارا
iman677 / بمبئی
amirazimi / مونترال
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
افشین جان ما هم هستیم. کلا همش 2 نفر از انکارا یه ضرب گرفتن . شما بنویس 2 تا یه ضرب بقیه کلیر.الان از یکی شنیدم روز مصاحبه ما همه ابی شدن از دم!
(2012-11-06 ساعت 18:29)nedh نوشته:  افشین جان ما هم هستیم. کلا همش 2 نفر از انکارا یه ضرب گرفتن . شما بنویس 2 تا یه ضرب بقیه کلیر.الان از یکی شنیدم روز مصاحبه ما همه ابی شدن از دم!

بله این رو می دونم
من آمار رو از روی مشخصات جدولی که داریم و اون هایی که مشخصاتشون درج شده اعلام می کنم.
اما متاسفانه مشخصات شما توی جدول نیست، مرتب منتظر بودم شما امضاتون کامل کنید که به جدول اضافتون کنم.

اگر لطف کنید یک امضا برای خودتون درست کنید یا مشخصات کیستون مثلا شماره حدودیش، تعداد نفرات رو برای من بفرستید، کمک بزرگی می کنید.
قابل توجه همگی
اولاً اینو بدونید که آفیسرها و دیگر دست اندرکاران سفارت این سایت و سایتهای مشابه را می بینند و مطالعه می کنند پس عزیزان ایرونی لطفاً در مباحث انجمن از طرح سوالاتی در مورد روشهای گرفتن ویزا که دور از صداقت و اخلاص عمل باشد و اظهارات مبتنی بر شگرد و ترفند که موجبات عدم اطمینان آنها را نسبت به ماها فراهم می کند جداً پرهیز کنید
دوماً از لحاظ 30یا30 به ایرانی ها حساسیت دارند خوب این یک امر طبیعی یه
سوماً ویزای یکضرب به فرد مجردی تعلق میگیره که از مدارک و مشخصاتش تشخیص بدند که پنج شرط زیر را یکجا داره:
_ هیچگونه مسئولیت , منصب , شغل دولتی خلاصه وابستگی نداشته باشه حتی به خدمت سربازی هم گیر میدند
_ جوان و حتماً دارای مهارت , تخصص يا مدرک باشه
_ گواهی موجودی اموال یا مایملک یا اسپانسر داشته باشه
_ نام و نام خانوادگیش از فیل ،، تر امنی،،یتی سبز در بیاد(این سیستم امنی ،،یتی کاملاً سر ،، ی و محر ،، مانه می باشد و محاله ماها از اون سر در بیاریم بیخود نیست میگند ابر قدرت جهان !!)
- از نظر جسمی و روانی کاملاً سالم باشه(آزمایشات پزشکی و روانشناختی)

بقیه افراد و خانواده ها همگی نیاز به پروسس بیشتر و فیل - ترینگ بیشتر دارند. به همین خاطر برگه آبی اونها از حالا تو پرونده اشان آماده است.خیالتون تخت باشه فقط کسی را رد می کنند که حتماً مسئله دار باشه منظورم را که می فهمید؟! پس بیخودی استرس به خودتون راه ندید.
سلام دوستان
من به اتفاق خانوادم (همسرم و دو تا پسرم) امروز مصاحبه داشتیم.هنگام تحویل مدارک زبان فارسی را برای مصاحبه انتخاب کردیم. بعد از انگشت نگاری و پرداخت هزینه مصاحبه ساعت 10 صبح برای مصاحبه شمارمون اعلام شد. بر خلاف انتظار آفیسر شروع کرد انگلیسی صحبت کردن و کلا مصاحبمون انگلیسی انجام شد. اینجا باید یه نکته ای را خدمتتون عرض کنم . در کیس ما خانومم برنده اصلی بودو توی مدارکی که برای کی سی سی فرستادیم چون زبان خانومم خوب بود توی فرمها به همون صورت وارد کرده بود و من فکر می کنم علت اصلی که با ما به زبان نگلیسی مصاحبه کردن همین بود. توی مصاحبه ماحدود بیست دقیقه طول کشید. توی مصاحبه سوالات زیادی از شغل من – شرکتی که توش کار می کنم – دوران سربازیم کرد. از خانومم هم سوالات زیادی راجع به کارش – کارهای قبلیش و علت اینکه چرا به آمریکا مهاجرت می کنید کرد. همچنین برگه مالی رو که دید گفت شما فقط همین پول را دارید (البته من 112میلیون برگه مالی داشتم) . البته ما گفتیم که خانه و زمین هم داریم . ولی مدارکی از بابت آنها با خود نیاورده بودیم البته ایشان هم چیزی از ما نخواست. همینطور پرسید که می خواهید همه ی اموالتون رو قصد دارید بفروشید و بیارید آمریکا که ما در جواب گفتیم خانمون را نمی فروشیم. یه سوال دیگری که کرد این بود که قصد دارید بعد از اینکه مهاجرت را گرفتید در آمریکا ساکن بشید یا اینکه کارتون رو در ایران حفظ کنید و رفت و آمد کنید که ما پفتیم که می خواهیم در آمریکا ساکن بشیم. البته سوالات دیگری هم بود که بعدا عرض خوهم کرد. در نهایت این آفیسر خوب و محترم به همسرم و پسرهام ویزای یک ضرب داد و البته به بنده به جهت خدمت سربازی در سپاه یک برگه آبی داد و گفت که از 4 هفته دیگه سایت رو چک کن. ما هم تشکر کردیم و از سفارت خارج شدیم. آرزی موفقیت برای همه ی دوستان این سایت را دارم و از این لحظه به منتظرات کلیرنس پیوستم
(2012-11-06 ساعت 23:03)mea694 نوشته:  مجتبی جان خوش اومدی.
سلام 
اسم من مجيد است 

(2012-11-07 ساعت 01:06)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 22:47)mbt1346 نوشته:  ... اینجا باید یه نکته ای را خدمتتون عرض کنم . در کیس ما خانومم برنده اصلی بودو توی مدارکی که برای کی سی سی فرستادیم چون زبان خانومم خوب بود توی فرمها به همون صورت وارد کرده بود و من فکر می کنم علت اصلی که با ما به زبان نگلیسی مصاحبه کردن همین بود. ...
ضمن عرض تبریک به خاطر ویزای یک ضربِ عیال و گل پسرها و آرزوی کلیر شدن سریع برای چنابعالی، متوجه این قسمت از پست شما نشدم. لطفاً واضح تر توضیح بدید. همه فرم های KCC رو به انگلیسی پر کردن. مهارت در انگلیسی خانم شما رو از کجا متوجه شدن؟ قبل از مصاحبه ازتون در مورد زبان مصاحبه سئوال نکردن؟
زير سوال 33 كه مربوط به تحصيلاته نوشته شده language spoken and re. ad كه در اين قسمت فرم مربوط به همسرم علاوه بر زبان فارسي تسلط بر زبان انگليسي هم قيد كرديم . قبلا هم خدمتتون عرض كردم هنگام دريافت مدارك از ما زبان مصاحبه را سوال كردن و ما زبان فارسي را انتخاب كرديم
تشکر کنندگان: lilac ، amir82 ، afs ، mea694 ، hassan1358arab ، Saeedv13 ، bayat_r ، ali2316 ، mrr777 ، Tomas ، peyman1355 ، AsemanAbee ، farshadsh
با سلام
من هم پاورچین پاورچین اومدم قسمت کلیرنس (چون حقیقتا مطمئن نبودم که کلیرنس شدیم ) ما رو در جمع خود پذیرا باشید . بازم ممنون از کمک های خوب و مفید مدیران و اعضای خوب و فعال مهاجرسرا . همیشه پیروز و سربلند باشید.

این هم لینک برگه ای که ما دریافت کردیم

http://nedfa.tk/img/1fc9c082df6c.jpg
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، سارا2013 ، bayat_r ، itsmasoud ، Soap McTavish ، ali2316 ، Tomas ، bmojtaba ، پروا ، Saeedv13 ، farshadsh ، zohre02 ، amirfarahan ، ghafari88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان