کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-08-17 ساعت 22:51)mahssssa_m نوشته:  سلام
1-من مدرک فوق دیپلمم رو از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی دیلمان گرفتم توی قسمت 6 بی name of education instituioin چی وارد کنم؟

2-و اینکه من الان دانشجوی کارشناسی هستم و تا بهمن امسال درسم تموم میشه . توی قسمت 6a چی بزنم
(گزینه other رو انتخاب کنم و توی قسمت توضیحات بنویسم Associate Degree ؟
یا university degree رو انتخاب کنم ؟)؟
و اینکه اگر در قسمت 6 بی ابندایی رو ذکر نکنیم مشکلی نداره ؟

سلام دوست عزیز.
1. میشه Non-profit institution of higher education ولی شما مدرکتون رو بدین ترجمه که بعدا تناقضی بین مدارک ترجمه شده و اونچه در فرم ها نوشتین پیش نیاد... 2. university degree ، نه مشکلی پیش نمیاد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: nedaba
سلام، من فیلمو ایمیل کرده بودم، و یه امیل کانفرم هم دریافت کرده بودم، اما ۱۰ روز پیش که زنگ زدم گفتن اصلا چنین فایلی ندران، حالا باید چی‌ کار کنم؟
لطفا زود راهنماییم کنید، استرس گرفتم
تشکر کنندگان:
(2013-09-20 ساعت 11:46)graphist نوشته:  سلام، من فیلمو ایمیل کرده بودم، و یه امیل کانفرم هم دریافت کرده بودم، اما ۱۰ روز پیش که زنگ زدم گفتن اصلا چنین فایلی ندران، حالا باید چی‌ کار کنم؟
لطفا زود راهنماییم کنید، استرس گرفتم

خب 2باره بفرست دوست عزیز... همون 10 روز پیش بایذ 2بازه میفرستادین!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ffrfar ، nedaba
سلام . دوستان فرم های سفارت رو پرینت دورو بگیریم یا یکرو ؟؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 08:58)mehdieb نوشته:  سلام . دوستان فرم های سفارت رو پرینت دورو بگیریم یا یکرو ؟؟

یک رو دوست عزیزم.Smile
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: nedaba ، mehdieb
سلام من 1سوال دارم.من 1 شرکت دارم که خودم مدیرشم اما تو این 5 سال کاری که نیاز به 2سشم اموزش یا تجربه داشته باشم انجام ندادم .فقط به عنوان مدیر کار کردم.توی فرم قسمت 7a no زذم اما توی قسمت b توضیح دادم.ایا درسته؟یا باید اپدیت کنم؟لطفا راهنمایی کنید .نگرانم
CN:2014000058##
ارسال مدارک:1 نوامبر-انکارا در خواست تغییر به ابوظبی
افراد کیس :4 نفر .مقصد:کالیفرنیا
نامه دوم:18 مارچ
مصاحبه:اواسط می/ابوظبی
اپدیت:8جولای-15جولای13 و14 اگوست و1سپتامبر
http://montazersara2014.vvs.ir/
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 13:20)sepidar87 نوشته:  سلام من 1سوال دارم.من 1 شرکت دارم که خودم مدیرشم اما تو این 5 سال کاری که نیاز به 2سشم اموزش یا تجربه داشته باشم انجام ندادم .فقط به عنوان مدیر کار کردم.توی فرم قسمت 7a no زذم اما توی قسمت b توضیح دادم.ایا درسته؟یا باید اپدیت کنم؟لطفا راهنمایی کنید .نگرانم

اگر دیپلم 12 ساله دارید و یا تحصیلات دانشگاهی اصلا نیازی به پر کردن این قسمت نبوده، ولی حالا اگر هم پر کردین اتفاقی نمیفته، فرم 122 رو اپدیت کنید و روز مصاحبه بهشون تحویل بدید...
تشکر کنندگان: nedaba
سلام .دوستان من از خدمت سربازی معاف شدم . قسمت 34 فرم 230 رو فقط no زدم و باقی گزینه هاش رو N/A نزدم .نیاز به مکاتبه با kcc هست یا توضیحات در روز مصاحبه کفایت میکنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-24 ساعت 15:41)k98k نوشته:  سلام .دوستان من از خدمت سربازی معاف شدم . قسمت 34 فرم 230 رو فقط no زدم و باقی گزینه هاش رو N/A نزدم .نیاز به مکاتبه با kcc هست یا توضیحات در روز مصاحبه کفایت میکنه؟
با سلام
جای سوال شما تاپیک "بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230 " است.
شما درست عمل کردید و نیازی به مکاتبه با kcc نمی باشد.
کارت معافیت و ترجمه آن جزو مدارکی است که در روز مصاحبه باید ارائه کنیدو
در صورت پرسش آفیسر علت معافی را توضیح خواهید داد و کفایت می کند.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: k98k ، aghaghia ، آلیس-1980 ، ffrfar
دوستان ببخشيد من به دلايلي خيلي دير براي تكميل و ارسال فرمها اقدام كردم ممكنه سريعتر جواب منو بديد، من ديپلم كارو دانش دارم الان دارم پيش دانشگاهي مي خونم كه تا وقت مصاحبه انشالله مدرك پيش (12 ساله) داشته باشم حالا تو قسمت 6a مدرك تحصيلي رو چي بزنم من ديپلم كارو دانش رو ميتونم high school diploma بزنم? بعد پيش دانشگاهي چي ميشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-05 ساعت 11:54)FIONA نوشته:  دوستان ببخشيد من به دلايلي خيلي دير براي تكميل و ارسال فرمها اقدام كردم ممكنه سريعتر جواب منو بديد، من ديپلم كارو دانش دارم الان دارم پيش دانشگاهي مي خونم كه تا وقت مصاحبه انشالله مدرك پيش (12 ساله) داشته باشم حالا تو قسمت 6a مدرك تحصيلي رو چي بزنم من ديپلم كارو دانش رو ميتونم high school diploma بزنم? بعد پيش دانشگاهي چي ميشه؟

بله میتونید بزنید، چون مدرک پیش معادلش میشه pre-university degree
تشکر کنندگان: ffrfar
سلام من تازه 5 روزه که متوجه شدم که جزوه برندگان هستم . یک مشکل دارم من دیپلم ندارم ( 4 ماه دیگه میگیرم ) سابقه بیمه هم 5 ماه کم دارم . برای پر کردن فرم چی کار باید بکنم ؟
کیس نامبر:2014AS17## تاریخ رویت قبولی 22 اکتبر(6 ماه بعد از قبولی)تاریخ مصاحبه:20 Mar آنکارا-تعداد نفرهای کیس 2 نفر نصفی.آپ دیتها 10 آپریل و 15 می-28مي(با ایمیل)-12 جون.24 جون(با ایمیل).31 جون(با ایمیل).1 آگوست(با ایمیل).11 آگوست.22 آگوست.27 آگوست.2و9و12و17سپتامبر(با ایمیل ).به جا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: ffrfar
(2013-11-05 ساعت 17:49)eror نوشته:  سلام من تازه 5 روزه که متوجه شدم که جزوه برندگان هستم . یک مشکل دارم من دیپلم ندارم ( 4 ماه دیگه میگیرم ) سابقه بیمه هم 5 ماه کم دارم . برای پر کردن فرم چی کار باید بکنم ؟

زمان ثبت نام اینترنتی چی زدید همون رو انتخاب کنید.
و تا زمان مصاحبه دیپلم و پیش دانشگاهی رو باید ارایه بدید
فراموش نکنید که قبل مصاحبه حتما دوباره فرم ها روپر کنید با اصلاحیه ها بنویسید و بدید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2013-11-06 ساعت 03:20)majid7 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 17:49)eror نوشته:  سلام من تازه 5 روزه که متوجه شدم که جزوه برندگان هستم . یک مشکل دارم من دیپلم ندارم ( 4 ماه دیگه میگیرم ) سابقه بیمه هم 5 ماه کم دارم . برای پر کردن فرم چی کار باید بکنم ؟

زمان ثبت نام اینترنتی چی زدید همون رو انتخاب کنید.
و تا زمان مصاحبه دیپلم و پیش دانشگاهی رو باید ارایه بدید
فراموش نکنید که قبل مصاحبه حتما دوباره فرم ها روپر کنید با اصلاحیه ها بنویسید و بدید
دوست تازه وارد عزیز
1- چهار ماه دیگه چه دیپلمی می گیرید؟
2- کیس نامبرتون رو حدودی بفرمایید (مثلاً 3 هزار و خورده ای .... )
تا بهتر بشه راهنمایتون کرد.
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: manamilad
آقا این فرم که فقط بارند باید پر کنه باید امضا میشد دیگه آره؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان