کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
سلام 1 سوال آیا برای KCC بجز فرم های 230 . 122 کپی مدارک های ترجمه شده رو هم باید بفرستیم یا خیر ؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-15 ساعت 20:24)mahan1331 نوشته:  سلام 1 سوال آیا برای KCC بجز فرم های 230 . 122 کپی مدارک های ترجمه شده رو هم باید بفرستیم یا خیر ؟
سلام دوست عزیز
به غیر از فرم های 122 و 230 ، عکس 5x5 و کپی صفحه بارکد (نامه قبولی در لاتاری) مدرک دیگری اعم از اصل یا کپی لازم نیست .
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: ghafari88 ، ffrfar ، amin arefi
دوستان سلام
من قبولی 2014 هستم با کیس نامبر 2014AS000079$$ ولی هنوز مدارکم رو ارسال نکردم به نظرتون دیر نشده واینکه من میتونم مدارکم رو به صورت ایمیل ارسال کنم یا با پست بفرستم بهتره؟
شماره کیس 2014as7###/ سفارت : ایروان/ 1 نفر /مصاحبه : هفته آخر جولای /کلیرنس هم خوردم مثل مرد /مقصد : دالاس / اگه خدا بخواد جور میشه ما هم میریم
تشکر کنندگان:
(2013-12-17 ساعت 01:00)amir_leo نوشته:  دوستان سلام
من قبولی 2014 هستم با کیس نامبر 2014AS000079$$ ولی هنوز مدارکم رو ارسال نکردم به نظرتون دیر نشده واینکه من میتونم مدارکم رو به صورت ایمیل ارسال کنم یا با پست بفرستم بهتره؟

نه دیر نشده من شخصاً خودم با پست فرستادم ولی‌ پشیمون شدم چون هم دیر رسید هم ۳۰۰ تومن سلفیدم، به نظرم با ایمیل بفرستید بهتره چون تاییده هم میگیرد
خوشحالم.
تشکر کنندگان: amir_leo ، ffrfar ، Sam2014 ، gema
لطفا بهم کمک کنید:
در فرم 122 قسمت 6-b (نام و آدرس جاهایی که در آن تحصیل کرده ایم) نوشتن نام شهر برای آدرس محل تحصیل کافیه یا نه؟ اگه دقیق و جزئی تر می خواد، چطور باید باشه؟ لطفا به ترتیب بگین
پیشاپیش متشکرم
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
(2014-03-29 ساعت 00:00)smart3461 نوشته:  لطفا بهم کمک کنید:
در فرم 122 قسمت 6-b (نام و آدرس جاهایی که در آن تحصیل کرده ایم) نوشتن نام شهر برای آدرس محل تحصیل کافیه یا نه؟ اگه دقیق و جزئی تر می خواد، چطور باید باشه؟ لطفا به ترتیب بگین
پیشاپیش متشکرم

دوست عزیز,اول نام محل تحصیلرو بنویسید وبعد خط تیره اسم شهر محل تحصیل...کافیه....برای مثال
ESFEHAN UNIVERSITY-ESFEHAN
تشکر کنندگان: smart3461 ، aghaghia ، noobnoobi ، gema
با سلام
من روزی که فرم ها رو ارسال می کردم تو یک شرکتی کار می کردم که بعد برای بهتر کردن زبانم از اونجا در اومدم و فقط به صورت نیمه وقت در یک شرکت دیگه مشغول به کار شدم تا وقت بیشتری برای تمرین زبان داشته باشم حالا سوالم اینه که روزی که می رم سفارت اصلا به کار در این شرکت دوم اشاره کنم یا بگم کل این مدت رو بیکار بودم؟سوال دوم ،نیازی هست که در اصلاح فرم ها بگم دیگه تو اون شرکت اول هم مشغول به کار نیستم یا نه، یا صبر کنم برم موقع مصاحبه به خود آفیسر بگم؟
شماره کیس:6xxx
تاریخ ارسال فرم ها: 8 Jun
سفارت: آنکارا
تاريخ مصاحبه: 5 اگوست
وضعيت: يكضربBig Grin
دريافت از پست: 6 اگوست
تشکر کنندگان:
سلام به همه اعضا و مدیران خوب سایت

من مدرک تحصیلی لازم رو دارم ولی متاسفانه یا خوشبختانه سوال 7 مربوط به سابقه کاری در فرم 122 رو پر کردم . من یه شرکت خدمات اینترنتی دارم و چون در مقاطعی مدیر عامل بوده ام و در دوره ای هم مدیر فنی و ریییس و شرکت هم کاملا فعال بوده در 9 سال اخیر ، احساس کردم که شاید نوشتن سابقه کاری بتونه کمکم کنه . حالا که دارم مدارک رو واسه ترجمه جمع میکنم متوجه شدم که در قسمت b سوال 7 فرم 122 یه جا اشتباه کردم . یعنی زدم از ساله 2006 تا 2009 مدیرعامل بودم در صورتی که یک سال از این مدت رو طبق اسناد ثبتی مدیر عامل نبودم و فقط رییس هیئت مدیره بودم . سوالم اینه که الان چه باید بکنم ؟ روز مصاحبه توضیح بدم یا الان یه فرم جدید پر کنم ای میل کنم واسه KCC ؟ یا اینکه اصلا با توجه به این که مدرک تحصیلیم کفایت میکنه این موضوع مهم نیست ؟ یا اینکه اگه یکی از آگهی تغییرات هارو ارائه ندم مشکلی پیش میاد ؟
سوال بعدی اینکه واسه سابقه کاری من نامه از شرکت کافیه یا باید روزنامه رسمی و آگهی تغییرات هم ببرم ؟
و اینکه ملاک سابقه استخدامی (سوال 32 فرم 230) لیست بیمه است و اونم باید ترجمه بشه یا چیز دیگه ای ؟

به امید موفقیت همه دوستان SmileSmile
تشکر کنندگان:
دوستان من فرم هايم را كامل و درست پر كرده بودم. اما در اين مدت كشور محل زندگي ما عوض شد و بنابراين تمامي آدرس ها و تلفن هاي فرم تغيير كرده.
١-آيا بايد فرم جديد پر كنم
٢- در صورت مثبت بودن سوال ١ آيا اين فرم را به kcc بفرستم يا با توجه به نزديك بودن زمان مصاحبه با خود به سفارت آنكارا ببرم ؟
٣- يا همراه مدارك ارسالي و ترجمه ها فرم را پست كنم ؟
راهنمايي بفرماييد
تشکر کنندگان:
(2014-04-08 ساعت 23:02)Farnoodh نوشته:  دوستان من فرم هايم را كامل و درست پر كرده بودم. اما در اين مدت كشور محل زندگي ما عوض شد و بنابراين تمامي آدرس ها و تلفن هاي فرم تغيير كرده.
٢- در صورت مثبت بودن سوال ١ آيا اين فرم را به kcc بفرستم يا با توجه به نزديك بودن زمان مصاحبه با خود به سفارت آنكارا ببرم ؟
راهنمايي بفرماييد

1. بله 2. مورد سوم رو انجام بدید. 3. همون 2 Big Grin
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat
(2014-04-09 ساعت 01:39)aghaghia نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 23:02)Farnoodh نوشته:  دوستان من فرم هايم را كامل و درست پر كرده بودم. اما در اين مدت كشور محل زندگي ما عوض شد و بنابراين تمامي آدرس ها و تلفن هاي فرم تغيير كرده.
راهنمايي بفرماييد

1. بله 2. مورد سوم رو انجام بدید. 3. همون 2 Big Grin
ممنونم پس با پست ميفرستم
تشکر کنندگان: aghaghia
سلام
من الان دانشجوی فوقم
می خوام فرم هامو آپدیت کنم برا مصاحبه
1-چون فوق قبول شدم الان تو قسمت 6 باید کدوم گزینه رو علامت بزنم؟؟؟ Advanced Degree رو؟؟؟

2-بعد تو قسمت آغاز و پایان دوره فوقم آغازو که خوب مشخصه ولی پایان رو Present نوشتم درسته؟؟؟

3-تو قسمت Degrees چی بنویسم؟؟؟من که هنوز مدرک فوقم نگرفتم ؟؟؟

4- تو فرم 230 هم در قسمت 33 برای فوق لیسانسم باید همین موارد را که برای قسمت 6 فرم 122 نوشتم بنویسم؟؟؟
ممنون.
تشکر کنندگان:
(2014-04-14 ساعت 15:39)Raha2014 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 22:49)Raha2014 نوشته:  سلام
من الان دانشجوی فوقم
می خوام فرم هامو آپدیت کنم برا مصاحبه
1-چون فوق قبول شدم الان تو قسمت 6 باید کدوم گزینه رو علامت بزنم؟؟؟ Advanced Degree رو؟؟؟

2-بعد تو قسمت آغاز و پایان دوره فوقم آغازو که خوب مشخصه ولی پایان رو Present نوشتم درسته؟؟؟

3-تو قسمت Degrees چی بنویسم؟؟؟من که هنوز مدرک فوقم نگرفتم ؟؟؟

4- تو فرم 230 هم در قسمت 33 برای فوق لیسانسم باید همین موارد را که برای قسمت 6 فرم 122 نوشتم بنویسم؟؟؟
ممنون.
کسی نیست به سوال های من جواب بده!!!؟؟؟ Sad

۱- هنوز که مدرک نگرفتید نمیخواد علامت بزنید گفته آخرین مدرک که یونیورسیتی دگری رو بزن
۲- بله درسته
۳- بنویس در حال گذروندن
۴-بله بنویس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من توی فرم DSP122 محل دبستانم رو به جای شهرستان،استان رو نوشتم و توی فرم DSP230 واسه محل دبستان اسم شهرستان رو نوشتم، به نظر شما برای مصاحبه چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-05 ساعت 19:42)srt نوشته:  سلام دوستان
من توی فرم DSP122 محل دبستانم رو به جای شهرستان،استان رو نوشتم و توی فرم DSP230 واسه محل دبستان اسم شهرستان رو نوشتم، به نظر شما برای مصاحبه چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز، دبستان!!!؟ اصلا مهم نیست، حالا اگر برای مقطع دیپلم بود یه چیزی!!! Big Grin
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: srt ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان