کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
دوستان مرکز NMC دبی آدرسش همینه ؟
تو منطقه دیره است ؟ از ترمینال ۱ که پیاده میشیم نوشته ۱۰ دقیقه با ماشین راهه؟
این درسته ؟
من از همینجا وقت گرفتم استرس دارم که آیا درسته یا نه؟
میشه کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان: alvan
(2015-09-21 ساعت 12:38)Lolita123 نوشته:  Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
این درسته ؟
میشه کمک کنید لطفا
سلام
بله همین هست
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Siamak
آیا برای تمدید مدیکال در ابوظبی دوباره از بچه ها تست PPD گرفته می شود ؟
مدت زمان جواب دهی تمدید مدیکال چقدراست؟
آیا دوباره واکسن زده می شود؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-23 ساعت 20:54)DDDDD نوشته:  آیا برای تمدید مدیکال در ابوظبی دوباره از بچه ها تست PPD گرفته می شود ؟
مدت زمان جواب دهی تمدید مدیکال چقدراست؟
آیا دوباره واکسن زده می شود؟

براي بچه ها دقيقاً نمي دونم ولي روند مديكال دقيقاً مثل سري قبل هست، لااقل قبلاً كه اينجوري!!!
تشکر کنندگان:
درود به همه عزیزیان
وظیفه خودم دانستم که در مورد یک مسئله اطلاع رسانی کنم.
بعضی افراد هستند که تو شرایط عادی نمیشه شناختشون,تو شرایط عادی آدمایه به ظاهر مهربان و دلسوزی هستن ولی وقتی احساس کنن که میتونن پول بیشتری ازت بگیرند اون موقع خودشان رو نشون میدن.
ملیکا یکی از این افراده که ما رو 3 برابر شارج کرد برای گرفتن و فرستادن ویزا و واقعا شرایط سختی رو برآمدن به وجود آورد.
فقط خواستم شما دچار مشکل مشابه نشید.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: shahabjafari
الان متوجه یه مسئله شدم.وقتی اسم اون شخص رو مینویسم اسمش به لیدر تغییر پیدا میکنه.یعنی دسته همه عزیزان با همه. تو پیام قبلی منظورم اون خانمی هست که تو دبی تو کار ترانسفره.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: alvan ، Sam-90
Sun 789 دوست عزيز
من ٢٧ سپتمبر ساعت ٦ صبح با هواپيمايى ماهان دارم ميرم
تشکر کنندگان:
اين جريان re: سفر به امارات براى مصاحبه : تور، هتل ، غيوه...
داستانش چيه توى پى ام اولش مياد
تشکر کنندگان:
(2015-09-24 ساعت 21:42)hossien_501 نوشته:  الان متوجه یه مسئله شدم.وقتی اسم اون شخص رو مینویسم اسمش به لیدر تغییر پیدا میکنه.یعنی دسته همه عزیزان با همه. تو پیام قبلی منظورم اون خانمی هست که تو دبی تو کار ترانسفره.

دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدي؟
به ما گفته حدوده ١٥٠ درهم، ولي از دوستان ٢٠٠ درهم گرفته، ممكنه دبه در بياره؟ اگه اينجوري كنه ما چكار ميتونيم كنيم توي اون شرايط و استرس؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-25 ساعت 07:10)Sam-90 نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 21:42)hossien_501 نوشته:  الان متوجه یه مسئله شدم.وقتی اسم اون شخص رو مینویسم اسمش به لیدر تغییر پیدا میکنه.یعنی دسته همه عزیزان با همه. تو پیام قبلی منظورم اون خانمی هست که تو دبی تو کار ترانسفره.

به ما گفته حدوده ١٥٠ لير، ولي از دوستان ٢٠٠ لير گرفته، ممكنه دبه در بياره؟ اگه اينجوري كنه ما چكار ميتونيم كنيم توي اون شرايط و استرس؟؟؟؟؟؟؟

آقا sam مگه شما ابوظبی نیست مصاحبتون؟پس چرا لیر می خواد بگیره پولش درهم که
category:F2A
Case number:ANK2014
Priority date:march-5-2014
Complete:25 aug
Curennt date:9/9/2015
12/17/2015:intervie
12/24/2015:visa

شك دارم كه خالق دانه هاي انار،زندگي مرا بي نظم چيده باشد
تشکر کنندگان:
(2015-09-25 ساعت 10:41)amirsalehish نوشته:  

به ما گفته حدوده ١٥٠ درهم ولي از دوستان ٢٠٠ درهم گرفته، ممكنه دبه در بياره؟ اگه اينجوري كنه ما چكار ميتونيم كنيم توي اون شرايط و استرس؟؟؟؟؟؟؟

آقا sam مگه شما ابوظبی نیست مصاحبتون؟پس چرا لیر می خواد بگیره پولش درهم که

معذرت مي خوام، همون درهم منظورم بود.
اصلاح شد
تشکر کنندگان: amirsalehish
(2015-09-21 ساعت 12:38)Lolita123 نوشته:  Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
این درسته ؟
میشه کمک کنید لطفا

آره دقیقا ایستگاه ابوهیل که پیاده می شی درب nmc روبروتونه
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: areb1356 ، alvan ، shahabjafari
سلام، دوستان خوب.دو تا سوال داشتم. اول اینکه آژانسی رو برای پیک آاپ ویزا ابوظبی سراغ دارین و اینکه آیا به نظرتون این کار منطقی‌ هست؟ دو اینکه شوهر من تورنتو کانادا هست کسی‌ تجربه اینو داشته که از سفارت درخواست کنیم ویزا رو ترانسفر کنن به کانادا و ما اینجا پیک آاپ کنیم؟ ایمیل که سفارت جواب نمیدان که از خودشون بپرسیم آیا شماره تلفن هست که بشه زنگ زد و پرسید؟

این شد ۳ تا سوال! مرسی‌
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: shahabjafari
دوستان براي گرفتن ويزاي دبي مراجعه كرديم گفتم از الان بخواييد بگيريد باطل ميشه ١٠ روز قبل از سفر بگيريد و قيمتش هست ٣٠٠ هزار تومن!!!! اولاً دير نشه براي ويزا؟ دوماً ٣٠٠ هزارتوممممن؟؟؟؟؟ همه جا اين نرخِ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

به ما گفته حدوده ١٥٠ درهم، ولي از دوستان ٢٠٠ درهم گرفته، ممكنه دبه در بياره؟ اگه اينجوري كنه ما چكار ميتونيم كنيم توي اون شرايط و استرس؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من نميدونم جريان مشكل اين دوستمون چي بوده ولي هفته گذشته من با ايشون رفتم و همچين مشكلي هم نداشتم، چند تا مساله هم پيش اومد كه مطمئن شدم خيلي خانم خوبي هستن والان كه اين پست ها رو خوندم دلم نيومد از كنارش راحت رد شم بهر حال همه ي بچه هايي كه باهاشون قرار ميزارند از توصيه هاي دوستاي قبلي استفاده كردن ، اينكه ميگم خيلي خانوم خوبي بودن چون مثلا برگشتني يك آقايي اونجا بودن كه همه پولشون رو تو راه اومدن به ابوظبي خرج كرده بودن و هيچ پولي همراهشون نبود از فرودگاه با تاكسي اومده بود ابوظبي و نميدونسته كه اينقدر هزينه اش ميشه، ولي ايشون اون آقا رو هم با ماشين ما برگردوند و تا نزديك فرودگاه رسوند! و توي سفارت هم من ميديدم كه با جون و دل به همه كساني كه مشكل يا سوال داشتن كمك ميكرد ، يك خانم وآقايي بودن كه اول با ايشون قرار گذاشته بودن ولي بعدا خودشون با اتوبوس اومده بودن و متاسفانه مشكلي تو مداركشون بود واين خانوم خيلي سعي كرد بهشون كمكي بكنه حتي چند بار شماره اونها رو با شماره هاي ما عوض كرد تا بتونه با اون باجه اي كه خوش اخلاق تره حرف بزنه، در مورد من هم دفه ي اول كه بهشون زنگ زدم برام توضيح دادن كه چون هتلم خيلي دوره يكم مبلغش زياد تر ميشه ولي چون همون روز چند تا مسافر ديگه هم اضافه شد ايشون اون اضافه مبلغ رو نگرفتن و هم قيمت بقيه باهام حساب كردن ، اگه بهشون زنگ بزنيد دقيق همه قيمت ها رو به خودتون ميگن ، از nmc و ابوظبي ( كه اگر ويزاي يكضرب باشيد دو بار بايد بريد) و پيكاپ اگر بعدا بخوايد براتون ويزا بگيره
اين پست رو جهت تبليغ كسي نذاشتم فقط احساس كردم خدا رو خوش نمياد نظر خودم رو دربارشون ننويسم
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان