کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-09-26 ساعت 01:12)Sam-90 نوشته:  دوستان براي گرفتن ويزاي دبي مراجعه كرديم گفتم از الان بخواييد بگيريد باطل ميشه ١٠ روز قبل از سفر بگيريد و قيمتش هست ٣٠٠ هزار تومن!!!! اولاً دير نشه براي ويزا؟ دوماً ٣٠٠ هزارتوممممن؟؟؟؟؟ همه جا اين نرخِ؟؟؟؟؟

ويزاي عمارات بطور معمول تا يك ماه اعتبار داره يعني تا يك ماه فرصت ورود دارين و ١٤ روز هم وقت موندن دارين
در مورد قيمت هر ويزاي عادي دويست و شصت هزار تومان بود
چند نكته كلي
حتما دو هفته زود تر براي ويزاي عمارات اقدام كنيد ( مادر من با اينكه قبلا هم دبي رفته بود بي دليل تو بلك ليست بود و اومدن ويزاش ده روز طول كشيد!!!)
دوم اينكه من متوجه شدو از اين آژانس هواپيمايي تا اون آژانس هواپيمايي فرجه...Tongue
شايد باوش سخت باشه ولي با يك تاريخ و يك پرواز و يك هتل من نرخ هاي متفاوتي ميگرفتم حتي در بيشترين حالت يك ميليون اختلاف براي هر نفر ...!!!Sad
پس با حوصله جستو جو كنيد كه هم آژانس معتبر پيدا كنيد و هم منصف
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
تشکر کنندگان: Sam-90 ، victor2016 ، shahabjafari ، A2000
شما به تازگي دبي بوديد، ممكنه هتل خوش قيمت و خوش مكان به من معرفي كنيد؟ و اگه امكانش هست آژانس هم معرفي كنيد ممنون ميشم.
تشکر کنندگان:
(2015-09-26 ساعت 01:53)vania77 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 01:12)Sam-90 نوشته:  دوستان براي گرفتن ويزاي دبي مراجعه كرديم گفتم از الان بخواييد بگيريد باطل ميشه ١٠ روز قبل از سفر بگيريد و قيمتش هست ٣٠٠ هزار تومن!!!! اولاً دير نشه براي ويزا؟ دوماً ٣٠٠ هزارتوممممن؟؟؟؟؟ همه جا اين نرخِ؟؟؟؟؟

ويزاي عمارات بطور معمول تا يك ماه اعتبار داره يعني تا يك ماه فرصت ورود دارين و ١٤ روز هم وقت موندن دارين
چند نكته كلي
حتما دو هفته زود تر براي ويزاي عمارات اقدام كنيد ( مادر من با اينكه قبلا هم دبي رفته بود بي دليل تو بلك ليست بود و اومدن ويزاش ده روز طول كشيد!!!)
دوم اينكه من متوجه شدو از اين آژانس هواپيمايي تا اون آژانس هواپيمايي فرجه...Tongue
شايد باوش سخت باشه ولي با يك تاريخ و يك پرواز و يك هتل من نرخ هاي متفاوتي ميگرفتم حتي در بيشترين حالت يك ميليون اختلاف براي هر نفر ...!!!Sad

اعتبارش ۲ ماهس
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: vania77 ، A2000
(2015-09-26 ساعت 08:51)babisondes نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 01:53)vania77 نوشته:  

چند نكته كلي

اعتبارش ۲ ماهس

حق با شماست دو ماه وقت ورود داريدBig Grin
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
تشکر کنندگان: babisondes
(2015-09-26 ساعت 06:39)Sam-90 نوشته:  شما به تازگي دبي بوديد، ممكنه هتل خوش قيمت و خوش مكان به من معرفي كنيد؟ و اگه امكانش هست آژانس هم معرفي كنيد ممنون ميشم.

Sam عزيز من چون چند تا همراه داشتم و همراه هاي من هم رسمأ براي يك سفر كاملا تفريحي برنامه ريزي كرده بودن خيلي گزينه ي مناسبي براي توصيه نيستم
هتل ما jw marriott marquis بود كه نه نزديك بود و نه خوش قيمت Tongue ولي بسيار هتل خوبي بود ، در مورد آژانس هم من منصف ترين آژانسي كه پيدا كردم آژانس رهگشت توي سعادت آباد بود كه خيلي ازشون راضي بودم ، قيمت هاشون هم از همه جا پايين تر بود
تشکر کنندگان: Sam-90 ، mohammad_sepah ، shahabjafari ، karmen
ممنون از راهنماييتون
يكي دوتا سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد؛
اول اينكه توي چه منطقه اي براي هتل چك كنم بهتره و اگه امكانش هست بگيد كه چرا؟ من داخل ديره را زيرو رو كردم.
ديگر اينگه ما ١١ شب پرواز داريم و ساعت ٢/٣٠-٣ تقريباً ميرسين هتل...
اون ساعت شب كه چه ارز كنم صبح جريان چك اين چجوريه؟ انجام ميدن ؟ سوال ديگه اينه كه هتل را به تاريخ همون بامداد بگيرم يا روز قبلش؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: shahabjafari
(2015-09-27 ساعت 10:19)Sam-90 نوشته:  ممنون از راهنماييتون
اول اينكه توي چه منطقه اي براي هتل چك كنم بهتره و اگه امكانش هست بگيد كه چرا؟ من داخل ديره را زيرو رو كردم.
اون ساعت شب كه چه ارز كنم صبح جريان چك اين چجوريه؟ انجام ميدن ؟ سوال ديگه اينه كه هتل را به تاريخ همون بامداد بگيرم يا روز قبلش؟؟؟؟؟

نظر شخصی من اینه که هرجایی که هتل میگیرین به مترو نزدیک باشه چون خیلی میتونه کمک حالتون باشه. همین که به مترو نزدیک باشید دیگه منطقه ش خیلی مهم نیست چون هرجا که بخواین برید نهایتا نیم ساعت چهل دقیقه میتونید برید. من خودم هتل Best Western بودم خیلی هم راضی بودم تا مترو هم شاید 50 قدم فاصله داشت ولی بازم سلیقه ای هستش.
در مورد چک این هم حتما باید روز قبلش رو رزرو کرده باشین تا شب بتونید تشریف ببرید ( البته شاید هتلی پیدا بشه چند ساعت زودتر شما رو زودتر قبول کنه ولی 3صبح رو اصلا فکر نمیکنم)
و توصیه آخر اینکه اصلا سخت نگیرید که خیلی راحت تر از اونیه که فکرش رو میکنید
موفق باشید
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: Sam-90 ، karmen
(2015-09-27 ساعت 10:19)Sam-90 نوشته:  ممنون از راهنماييتون
شما هر موقع برسین چک این میکنین و همون موقع تا ۱۲ ظهر اتاق به حساب شماس، من ۲ بار دبی رفتم واسه مصاحبه و ویزا و هر دوبار هتل گراند سنترال رفتم و راضی بودم ، مترو سر خیابونه و دسرسی به همجا راحته. موفق باشین
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Sam-90 ، alvan ، A2000
سلام دوستان
بنده روز دوشنبه دوم نوامبر مصاحبه دارم. با توجه به اینکه جمعه و پنجشنبه در امارات تعطیل هست و یک روز هم مدیکال زمان میبره تا جوابش بیاد، به نظر شما اگر پنجشنبه ساعت یازده صبح دبی باشم میرسم مدیکال رو انجام بدم یا نه؟
و اینکه تا چه ساعتی مدیکال اونجا خدمات پزشکی ارائه میدن ؟
پیشنهاد تون در کل چیه ؟ ممنونم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 16:03)yassin30 نوشته:  سلام دوستان
بنده روز دوشنبه دوم نوامبر مصاحبه دارم. با توجه به اینکه جمعه و پنجشنبه در امارات تعطیل هست و یک روز هم مدیکال زمان میبره تا جوابش بیاد، به نظر شما اگر پنجشنبه ساعت یازده صبح دبی باشم میرسم مدیکال رو انجام بدم یا نه؟

صبحا ٨:٣٠ حدوداً تا ١٢ ظهر هست كه اگر بعد از ساعت ١٠ صبح بريد ميگن هصر بياييد.
اين قسمتي از جواي ايميل براي دكتر هست:

1. The US immigrant medical examinations are done in the morning
between 9am - 12 noon (applicants to be present in the clinic by 9am -
10am) and evening session between 6:30 8:30pm (applicants to be present in
the clinic by 6:30pm -
7:30pm), Saturday thru' Thursday. Applicant coming after
12 noon will be scheduled for the evening session and applicants coming
after 7:30pm will be scheduled for the next day morning. The medical
examination takes approx. 2 hours.
تشکر کنندگان: A2000
(2015-09-30 ساعت 16:52)Sam-90 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 16:03)yassin30 نوشته:  سلام دوستان

صبحا ٨:٣٠ حدوداً تا ١٢ ظهر هست كه اگر بعد از ساعت ١٠ صبح بريد ميگن هصر بياييد.
اين قسمتي از جواي ايميل براي دكتر هست:

۱. The US immigrant medical examinations are done in the morning
between 9am - 12 noon (applicants to be present in the clinic by 9am -
10am) and evening session between ۶:30 ۸:30pm (applicants to be present in
the clinic by ۶:30pm -
۷:30pm), Saturday thru' Thursday. Applicant coming after
12 noon will be scheduled for the evening session and applicants coming
after ۷:30pm will be scheduled for the next day morning. The medical
examination takes approx. ۲ hours.
ممنونم. پس به نوبت عصر مدیکال صدر صد میرسم و جمعه هم جواب رو میگیرم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
سلام
سفارت ما هم از انکارا به دبی تغییر کرد . امیدوارم که خیر باشه.
من تو این مدت تاپیکهای انکارا رو میخوندم . از امروز اومدم سراغ ابوظبیSmile و قصد دارم در اولین فرصت همه مطالب رو بخونم و از تجربه دوستان استفاده کنم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید با توجه به داشتن یه بچه 6 ساله و طولانی شدن زمان ازمایش مدیکال بهتره ما دبی هتل بگیریم یا ابوظبی؟
تو دبی کدوم منطقه رو برای گرفتن هتل خوب و تمیز(4 یا 5 ستاره) و نزدیک به مراکز خرید و تفریحی پیشنهاد می کنید؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
اگرفرزند دارید مدیکالش 5 روز زمان می بره؟
جدیدا تست ppd عوض شده و دیگه این تست به شکل قبلی انجام نمیشه و از فرزند شما نمونه خون می گیرند و 5 روز زمان می بره تاجوابش بیاد
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 14:04)farnaz100 نوشته:  سلام
سفارت ما هم از انکارا به دبی تغییر کرد . امیدوارم که خیر باشه.
من تو این مدت تاپیکهای انکارا رو میخوندم . از امروز اومدم سراغ ابوظبیSmile و قصد دارم در اولین فرصت همه مطالب رو بخونم و از تجربه دوستان استفاده کنم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید با توجه به داشتن یه بچه ۶ ساله و طولانی شدن زمان ازمایش مدیکال بهتره ما دبی هتل بگیریم یا ابوظبی؟
تو دبی کدوم منطقه رو برای گرفتن هتل خوب و تمیز پیشنهاد می کنید؟
این نظر منه
ابوظبی بهتره چون روز مصاحبه با داشتن بچه راحت تر هستید و مدیکال دبی خیلی شلوغه و فرزندتان اذیت میشه
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 14:16)DDDDD نوشته:  اگرفرزند دارید مدیکالش ۵ روز زمان می بره؟
جدیدا تست ppd عوض شده و دیگه این تست به شکل قبلی انجام نمیشه و از فرزند شما نمونه خون می گیرند و ۵ روز زمان می بره تاجوابش بیاد

ممنونم از راهنماییتون

ما دوشنبه مصاحبه داریم. پس سه شنبه باید مدیکال رو انجام بدیم . درسته؟
ظاهرا مدت زمان مدیکال طولانی تر شده با این سیستم جدید!
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان