کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هدف از مهاجرتمان چیست؟؟؟
سلام
برای ورود و نطر دادن من مسئله وارد شدن دارم
از دو کامپیوتر ولی یک انشعاب انترنت.هر دو نفر را به اسم اولین کسی که دفعه اول وارد شده بوده معرفی میکند
کسی میداند چگونه باید وارد شد که دو نفر با یک اسم وارد نشوند .

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
Smile سلام بر دوستان و یاران همیشه همراهSmile
من کمتر از یک هفته به عزیمتم به امارات برای مصاحبه مانده.اکثر امور انجام و تحت کنترل است .بارها به این تاپیک سرزده و از ان خوانده ام.همیشه برای خویش به دنبال دلیلی برای مهاجرت گشته ام.شاید اگر به اولین پستهای موجود در کاربری من بنگرید به بی هدفی ابتدایی کارم برسید.. اما...
حال که برای شما می نویسم در حالی که شمارنده معکوس به حرکت افتاده و این را به واقع بگویم که شاید هیچ برنامه ای در زندگی ام را این چنین که پروسه انجام صحیح این لاتاری را جدی و دقیق پیگیری کرده ام نکرده ام.از خود تا کنون بار ها پرسیده ام که چرا با وجود شرایط مالی مطلوب و همسری مهربان و دلسوز و یک زندگی بر روال (با 29 سال سن )پا در این راه نهاده ام... حرفم این نیست که خود بر شما نمایان سازم خیر! بلکه این را می گویم که عاملی فرا زمینی مرا برای آینده ای بهتر فرا می خواند و آن ندا خواست خداست که برای من بهترین ها را همیشه خواسته است...
هیچ گاه در دعاهایم برای خویش یک چیز مشخص نخواستم... هیچ وقت...
همواره برای خودم و همسرم و آیندگانم بهترین ها را در دنیا و آخرت خواسته ام
شاید باور تان نیاید که در این سن دل نگران آیندگان نسل خود هستم . و خدا این را دانسته و مرا هدایت به این مسیر نموده است.منی که خویش از زندگی لذت بردن را تازه شروع کرده ام چرا چنین کنم و نظم حاکم را بر هم زنم. نانم نیست آبم نیست . ... چرا ؟
می دانید چرا چون بر این عقیده ام که اگر پدرم (که خدا به سلامت داردش) آن زمان نظر مرا می داشت شاید من اینک بسیار موفق تر از حال بودم و دل نگران اتیه فرزندان آینده خویش نبودم.... هدفم از مهاجرت برای نسل بعد از من است....
شاید بگویید "که چرا این قدر از خود چشم پوشی و برای اتیه اقراق می کند."
بدانید که آینده هر مهاجری به واسطه راهی که انتخاب می کند سخت و شیرین است. مهاجر چیزی می بخشد تا چیزی دیگر بدست آورد همیشه چنین بوده... آینده ای سخت چون بار دیگر از ابتدا شروع کرده و شیرین برای آنکه خود انتخاب کرده و هدفی والا را برای خود برگزیده که شاید برایش جان دهد... اله اعلم بما فی الصدور
من برای خویش دغدقه را به جان می خرم تا همسر و فرزند/ان بدون دغدقه و فراغ البال زندگی و پیشرفت کنند.من تمام زندگی ام را به خواست خدا و راهنمایی والدینم (بدون کمترین یاری مالی از آنها) بدست آورده ام"الحمداله والمنته"
باز خود را به چالشی جدید خواهم انداخت تا بگویم که باز رزمنده این میدانم....
امید دارم که روزی پس از سربلندی از این چالش (لاتاری و مهاجرت) دوباره خویش را در بوته آزمون برای مولایم " امام عصر(عج)" بیازمایم .ان شاء اله که وجود ایشان را در زمان حیاتم درک کنم ....

مخلص تک تک مهربانان سایت مهاجر سرا - فدای همتون -
Max Smile
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Hossein81 ، sib 24 ، mohammad.maleki ، lorecance ، dreamer60 ، Iman-gta ، ابی22
(2010-12-14 ساعت 01:25)xbox نوشته:  یک زمانی(منظورم 15-20سال پیش) بود ، بدون هیچ مهارت خاصی و دانشی ...خیلی راحت می شد به یک کشور جهان اولی و یا توسعه یافته مهاجرت کرد و اقامت گرفت...

اما الان وضع فرق کرده.... نمیشه بی گــٌدار به آب زد! یعنی اگر تو همین ایران ویران! مشکلات پایه را حل نکنیم... نمی تونیم فرار کنیم! یا بهتر بگم مهاجرت کنیم برای زندگی بهتر!

مــتــاسفانه ، در ایـــران جنازه ای در حال حرکت هستیم و بس!Sad

کاملا موافق هستم چون من هر روز خدا دارم این رو میبینم
همیشه همه چیز تکراریه یه اتفاق جدید نمی افتد که ادم دل خوش باشه به نظر من کشور های پیشرفته به این دلیل پیشرفت میکنن چون مردمش فقط رو کارشون تمرکز میکنن و مشکلات زندگیشون کمتر از ما ست اما تو ایران و تو تهران خودمون اگه یه روز سوار اتوبوس یا مترو یا تاکسی بشید همه دارن می نالن چون هر روزشون تکراری و همه دارن با یه مشکل کنار میان یا دارن باهم دعوا میکنن خوب در این شرایط هرکی فرار کرد پیروز میشه چون ایران با وضعیت فعلی هیچ پیشرفتی نمیکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، lorecance ، sib 24 ، sohi ، dreamer60 ، ابی22
تجربه زندگی بهتر،در کشوری با ثبات اقتصادی وآزادی بیشتر برای خود وتضمین آینده ای روشنتر برای فرزندانمان.......به نظرم 25% افزایش در این پارامترها ارزش مهاجرت رو داشته باشه.; امیدوارم تشویش اذهان عمومی نکرده باشمTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Iman-gta ، dreamer60
سلام به همگی
به نظر من همه ما اومدیم که......؟؟؟؟؟؟؟
پیشرفت کنیم و اونم با..............؟؟؟؟؟؟؟
discovery
وپیشرفت یک مسیر دایره ای هست که آخرش به جای ..................
آری عزیزان همه ما درنهایت گمشدمون وتوایران پیدا خواهیم کرد

be nazare shoma intor nist??????
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، mohammad.maleki
من میخوام مهاجرت کنم برای تحصیل کار زندگی راحت و از همه مهم تر واسه تنوع توی زندگیم.چون الان که ایران هستم هیچ کاری نمیتونم کنم جز درس خوندن و هیچ تفریحی هم ندارم.
هر روز هم به همین منوال میگذره.
میخوا جایی برم که در کنار کار کردن و درس خوندن تفریح هم کنم
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، maxsupermax ، bandican ، maria2000
با سلام
همون طوری که هممون می دونیم مهاجرت یه خوبی هایی داره یه بدی هایی هم داره ودر این موضوع جای هیچ صحبتی نیست .
ولی این رو یادتون باشه که برای نسل های بعدی تک تک ما , مهاجرت امروز ما برای فردای اونها 100% مفید خواهد بود ,
فکر کردن به اونها , راه دشوار مهاجرت رو برای من هموار کرده!
به نظر من از من و امثال من گذشتSad , حداقل برای نسل های بعدیمون کاری کنیم. و این بزرگترین دلیل من برای مهاجرته !Shy
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، mohammad.maleki ، Kaveh90 ، frozen mind ، maxsupermax ، bandican ، sohi
برانکه عین گوسفند محکوم به تسلیم شدن دربرابر سرنوشتی که دیگران برام رقم زدن نباشم!عجب جمله ای شد!
برانکه راهی رو برم که دوس دارم..
و البــــته از اینکه توی ایران به دنیا اومدم و سختی کشیدم خدارو شکر میکنم!
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، mohammad.maleki ، dreamer60 ، arvin2000
بطور خلاصه عرض کنم هدف من از مهاجرت این موارد هست:
1-رفاه و آسایش بیشتر
2-امکانات بیشتر
3-درآمد و مزایای شغلی
4-پیشرفت تحصیلی
5-تجربه زندگی در یک کشور جهان اول
6-آزادی
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، maxsupermax ، bandican ، mohammad.maleki ، dreamer60
به نظر من دلیل اصلی مهاجرت این که با دیگر مردمان جهان ارتباط نزدیکی داشته باشیم و با فرهنگ اون کشور یا کشورها آشنا بشیم.مثلا کشورهای جزو شنگن جای خیلی خوبی برای ارتباطات هستند چون دیگر نیازی به ویزا نیست.من خودم شخصا دوست دارم برم یکی از کشورهای عضو شنگن. یه سایت پیدا کردم .................................................................
-------------------------------------
اعلام آدرس اینترنتی شرکت های مهاجرتی به قصد تبلیغ خلاف قوانین است. لطفا قوانین را رعایت کنید.
USER
------------------------

من چند ساله پیش اصلا به فکر مهاجرت نبودم ولی الان هر چی فکر می کنم و دیگران هم گفتند،نظرم قطعی شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
آقا من یه سوال دارم تاپیک نمیشه زد نمیدونم کجا بپرسم میخواستم ببینم آرژانتین هم میشه مهاجرت کرد ؟ کیفیت زندگی اونجا چطوره و شرایط مهاجرت چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA
هدف از مهاجرت به شرایط شخص بستگی داره
یکی برای آزادی بیشتر
یکی برای زندگی بهتر
یکی برای پیشرفت بیشتر
یکی برای آینده ای بهتر
یک برای .....
و یکی هم برای تمام موارد می جنگه....
................
من برای رسیدن به آینده بهتر و آزادی و پیشرفت در سطوح بالا و داشتن زندگی مرفه تصمیم به مهاجرت گرفتم .....
هر کس با شرایط و اهدافی که داره تصمیم به مهاجرت میگیره .....
به هر حال آرزو میکنم دوستان در رسیدن به اهدافشون موفق باشند....
پیروز باشید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، mohammad.maleki
یکی‌ از مهمترین دلایل من واسه مهاجرت اینه که قبل از ارسال خیلی‌ از پست هام نگم ولش کن و پاکشون نکنم.
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: arvin2000 ، ابی22 ، dreamer60 ، HAZARA
هدف از مهاجرت من اینه که
1-توی دانشگاه به تی شرت آستین کوتاهم گیر ندن
2-تا 4 کلمه حرف از مذهب و سیاست میزنم تهدید به اخراج از دانشگاه نشم!
3-هر جوری بخوام زندگی کنم
4-در شرایطی قرار بگیرم که اجبارا در مسیر استقلال قرار بگیرم
خداوند انسان را آزاد آفرید و انسان بندگی را برگزید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، dreamer60 ، humsun
(2011-05-01 ساعت 05:13)eroni نوشته:  سلام به همگی
به نظر من همه ما اومدیم که......؟؟؟؟؟؟؟
پیشرفت کنیم و اونم با..............؟؟؟؟؟؟؟
discovery
وپیشرفت یک مسیر دایره ای هست که آخرش به جای ..................
آری عزیزان همه ما درنهایت گمشدمون وتوایران پیدا خواهیم کرد

be nazare shoma intor nist??????

نه
کدوم گمشده؟
اگر هم گمشده ای داریم توی کشورهای دیگس که هممون داریم هجوم میبریم
من میگم که هممون بریم توی یکی از این کشورای کوچولو موچولو قول میدم اونجارو بدون خونریزی میگیریم
از الان هم به همتون قول میدم وقتی تاجگذاری کردم نفری 1000 متر زمین به همتون میدمBig Grin
فکر خوبیه نه؟CoolCool
خداوند انسان را آزاد آفرید و انسان بندگی را برگزید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، essi_fre ، Iman-gta ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، amiry ، armaghani ، fatima96

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان