کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
(2018-08-24 ساعت 03:09)نيما ٩٢ نوشته:  
(2018-08-17 ساعت 05:03)shaya نوشته:  سلااامدوستان من خیلی وقته به اینجا سر نزدم خواستم بگم که اگست 2017 برای گرین کارت دائم اقدام کردم و مثل همه دوستام هنوز گرین کارت ده ساله ام نیومده فقط سایت نشون میده مدارک از کالیفرنیا  رسیده به اداره محله مون!!
هفته پیش برای سیتی زن شیپی اقدام کردم
یه دوست برزیلی دارم که اون مارچ 2017 برای گرین کارت ده ساله اش اقدام کرده بود ولی هنوز گرین کارتش نیومده اما سی تی زن شد
دوستم تو نیویورک که ماه می 2017 اقدام کرده بود هفته قبل گرین کارت ده ساله اش اومده
فقط خواستم بگم صبور باشین یه خورده مراحل طولانی شده ولی مشکلی نیست طبق دستورالعمل مدارک رو تهیه کنین و ارسال کنین
اگه اون فرم تمدید گرین کارت دوساله تون رو به اتمامه تاریخش و هنوز گرین کارت ده ساله تون نیومده برین اداره ایمیگریشن محله تون و اونجا مهر میزنن تو پاسپورتتون و برای یکسال دیگه حضورتون رو قانونی میکنن و میتونین با همون مسافرت هم برین تا قبل از اتمام اون تاریخ هم گرین کاتر ده ساله تون میاد و حتی سی تی زن هم میشین Smile

سلام
من می ۲۰۱۷ برای برداشتن کاندیشنال اقدام کردم (گرین کارت ده ساله) و هنوز خبری نیست یه نامه دیگه برای تمدید زمان گرین مارت قبلی اومد که شش ماه دیگه مجددا تمدیدش کرد؛ هرچند من خودم رفته بودم و مهر زده بودم توی پاسم برای یکسال...
- اگر شما برای گرین کارت ده ساله اپرو نشده باشید امکان سیتی زن شدن ندارید!
- پرونده های نیویورک به ورمونت میره و مدت زمان کمتری طول میکشه تا کالیفرنیا سنتر..

با سلام. من هنوز گرین کارت 10 ساله نیومده ولی اقدام کردم واسه سیتیزنی چون خوندم توی وبسایت که میشه و خیلی ها هم قیل از رسیدن گرین کارت 10 ساله سیتیزن شدن الان داستان چیه؟ کدوم درسته ممکنه دی نای بشه و دوباره باید اقدام کرد؟
https://mypathtocitizenship.com/can-i-ap...-approval/ این سایت میگه که میشه اقدام کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-24 ساعت 17:59)هستی1985 نوشته:  
(2018-08-24 ساعت 03:09)نيما ٩٢ نوشته:  
(2018-08-17 ساعت 05:03)shaya نوشته:  سلااامدوستان من خیلی وقته به اینجا سر نزدم خواستم بگم که اگست 2017 برای گرین کارت دائم اقدام کردم و مثل همه دوستام هنوز گرین کارت ده ساله ام نیومده فقط سایت نشون میده مدارک از کالیفرنیا  رسیده به اداره محله مون!!
یه دوست برزیلی دارم که اون مارچ 2017 برای گرین کارت ده ساله اش اقدام کرده بود ولی هنوز گرین کارتش نیومده اما سی تی زن شد
دوستم تو نیویورک که ماه می 2017 اقدام کرده بود هفته قبل گرین کارت ده ساله اش اومده
فقط خواستم بگم صبور باشین یه خورده مراحل طولانی شده ولی مشکلی نیست طبق دستورالعمل مدارک رو تهیه کنین و ارسال کنین
اگه اون فرم تمدید گرین کارت دوساله تون رو به اتمامه تاریخش و هنوز گرین کارت ده ساله تون نیومده برین اداره ایمیگریشن محله تون و اونجا مهر میزنن تو پاسپورتتون و برای یکسال دیگه حضورتون رو قانونی میکنن و میتونین با همون مسافرت هم برین تا قبل از اتمام اون تاریخ هم گرین کاتر ده ساله تون میاد و حتی سی تی زن هم میشین Smile

سلام
من می ۲۰۱۷ برای برداشتن کاندیشنال اقدام کردم (گرین کارت ده ساله) و هنوز خبری نیست یه نامه دیگه برای تمدید زمان گرین مارت قبلی اومد که شش ماه دیگه مجددا تمدیدش کرد؛ هرچند من خودم رفته بودم و مهر زده بودم توی پاسم برای یکسال...
- پرونده های نیویورک به ورمونت میره و مدت زمان کمتری طول میکشه تا کالیفرنیا سنتر..

با سلام. من هنوز گرین کارت 10 ساله نیومده ولی اقدام کردم واسه سیتیزنی چون خوندم توی وبسایت که میشه و خیلی ها هم قیل از رسیدن گرین کارت 10 ساله سیتیزن شدن الان داستان چیه؟ کدوم درسته ممکنه دی نای بشه و دوباره باید اقدام کرد؟
https://mypathtocitizenship.com/can-i-ap...-approval/  این سایت میگه که میشه اقدام کرد.

سلام هستی جان
شما قبل از اومدن گرین کارت ده ساله یا بهتره دقیق و درست تر بگم (قبل از اپرو شدن برای برداشتن موقعیت موقت، کاندیشنال، و البته پس از ا‌پلای کردن برای آن میتونید برای سیتیزن شیپی بر اساس گذشتن سه سال از تاریخ گرین کارت و سه سال از ازدواج با یک سیتیزن امریکایی ، میتونید برای سیتیزن شیپی اقدام کنید و حتی سه ماه زودتر ولی تا زمانیکه فرم ۷۵۱ شما اپرو نشده شما سیتیزن نخواهید شد یعنی سایت این رو نوشته و منطقی هم هست ...
پاسخ
تشکر کنندگان: هستی1985
(2018-08-24 ساعت 20:31)نيما ٩٢ نوشته:  
(2018-08-24 ساعت 17:59)هستی1985 نوشته:  
(2018-08-24 ساعت 03:09)نيما ٩٢ نوشته:  سلام

https://mypathtocitizenship.com/can-i-ap...-approval/  این سایت میگه که میشه اقدام کرد.

سلام هستی جان
شما قبل از اومدن گرین کارت ده ساله یا بهتره دقیق و درست تر بگم (قبل از اپرو شدن برای برداشتن  موقعیت موقت، کاندیشنال، و البته پس از ا‌پلای کردن برای آن میتونید برای سیتیزن شیپی بر اساس  گذشتن سه سال از تاریخ گرین کارت و سه سال  از ازدواج با یک سیتیزن آمریکایی ، میتونید برای سیتیزن شیپی اقدام کنید و حتی سه ماه زودتر ولی تا زمانیکه فرم ۷۵۱ شما اپرو نشده شما سیتیزن نخواهید شد یعنی سایت این رو نوشته و منطقی هم هست ...

ولی دوستم دقیقا شرایط ما رو داشت و اخر جولای سی تی زن شد و هنو زگرین کارت ده ساله اش نیومده و جالبه همزمان با من نامه براش اومد که پروسه صدور گرین کارت طولانی شده و تا 6 ماه دیگه گرین کارتتون تمدید میشه !!
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-17 ساعت 21:14)هستی1985 نوشته:  

سلام. شما چطوری چک کردید که مدارک از کالیفرنیا رسیده به اداره محلتون؟

توی سایت USCISکه ساین این کردم وارد پروفایلم که میشه نشون میده

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: هستی1985 ، نيما ٩٢
سلام دوستان من برای گرین کارت اقدام کردم و پندینگ هست.الان میخوام سوشال سکیورتی بگیرم گفتن باید work permit داشته باشی.چطور بدون سوشال سکیورتی به من work permitمیدن ...چه فرمی باید پر کنم.ایا این. فرم رو باید با فرم درخواست سوشال سکیورتی بفرستم و به چه ادرسی؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-12 ساعت 00:31)yarim نوشته:  سلام دوستان من برای گرین کارت اقدام کردم و پندینگ هست.الان میخوام سوشال سکیورتی بگیرم گفتن باید work permit داشته باشی.چطور بدون سوشال سکیورتی به من work permitمیدن ...چه فرمی باید پر کنم.ایا این. فرم رو باید با فرم درخواست سوشال سکیورتی بفرستم و به چه ادرسی؟
ممنون

این فرم رو -Form I-765,Application for Employment Authorization همراه درخواست گرین کارتت باید پرکنی بفرستی الان هم باید بتونی ارسال کنی و برات ظرف چند ماه اجازه کار و اجازه سفر میاد
این کل فرمهایی است که باید مریفرستادین البته اگه الان عوض نشده باشه من سال 2015 فرستادم
1-Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status and supporting documents
• 2 passport-style photos of applicant
• information of I-797 Notice of Action, Approval Notice of Fiancee Petition
• Copy of Marriage Certificate
• Copy of Applicant’s Birth Certificate
• Copy of Applicant’s Passport Biographic Page
• Copy of Applicant’s K-1 Fiancee Visa
• Copy of Applicant’s Valid Form I-94
• Copy of U.S. Department of State Vaccination Document received during K-1 Medical Exam
• Copy of Vaccination Record Card
2-Form G-325, Biographic Data Sheet of Applicant and supporting documents

• Copy of U.S. Citizen Spouse’s U.S. Passport
• Copy of U.S. Citizen Spouse’s Birth certificate
• Copy of U.S. Citizen Spouse’s Certificate of Nationalization
• Copy of Death Certification of previous Spouse
3- Form G-1145 ,e-Notification of Application /Petition Acceptance
4-Form I-765,Application for Employment Authorization
5-Form I-131 ,Application for Travel Document
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim
سلااام دوستان من امروز نامه دریافت کردم که 6 نوامبر مصاحبه سی تی زن شیپی دارم Smileدر جواب دوستانی که گفتند نمیشه بدون دریافت گرین کارت دائمی درخواست سی تی زن شیپی داد باید بگم که شده و اول دوستم که برزیلی بود و حالا هم من که هنوز گرین کارت ده سالمو دریافت نکردم و دارم میرم مصاحبه و دوستم هم اواخر جولای سی تی زن شد و هنوز که هنوزه گرین کارت ده سالش رو دریافت نکرده !
پاسخ
تشکر کنندگان: هستی1985
(2018-10-02 ساعت 17:35)shaya نوشته:  سلااام دوستان من امروز نامه دریافت کردم که 6 نوامبر مصاحبه سی تی زن شیپی دارم Smileدر جواب دوستانی که گفتند نمیشه بدون دریافت گرین کارت دائمی درخواست سی تی زن شیپی داد باید بگم که شده و اول دوستم که برزیلی بود و حالا هم من که هنوز گرین کارت ده سالمو دریافت نکردم و دارم میرم مصاحبه و دوستم هم اواخر جولای سی تی زن شد و هنوز که هنوزه گرین کارت ده سالش  رو دریافت نکرده !

سلام
ممنون از اطلاع رسانی
شما بدون اپرو شدن برای گرین کارت دایمی(که ده ساله هست) سیتی زن نخواهید شد دوست عزیز این قانون است ولی خیلی ها همانند شما قبل از اپرو شدن نامه مصاحبه برای سیتیزن شیپی را دریافت خواهند کرد و همون آفیسر معمولا برای فرم I-751 هم شما را مصاحبه خواهد کرد؛ اگر هم اینگونه نباشد شما برای سیتی زنی مصاحبه خواهید شد و پروسه شما ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانیکه باز اقامت دایم (گرین کارت ده ساله اپرو بشوید)..
درضمن زمانیکه شما سیتی زن میشوید گرین کارت خود را باید تحویل بدهید پس پس از اپرو شدن دیگر گرین کارت ده ساله ای دریافت نخواهید کرد و صرفا زمان برای قسم خوردن برای شما تعیین خواهد شد..
بهتره که برای مصاحبه سیتی زن سید خود بهمراه همسر خود مراجعه بکنید که درصورتیکه بخواهد پروسه I-751 شما رو جلو بیاندازند ‌ شما را مصاحبه بکنند همسر شما همراهتان باشد ..
ممنون که خبر دادید و اگر ممکنه بنوشید برای ما که چه زمانی فرم I-751 خود را ارسال کردید وبا کدام سنتر بوده اید ( کالیفرنیا یا ورمونت) ؛ اگر ممکنه ایلات خود را هم با ما به اشتراک بگذارید
به تمید خبر های خوب ..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-03 ساعت 00:20)نيما ٩٢ نوشته:  
(2018-10-02 ساعت 17:35)shaya نوشته:  سلااام دوستان من امروز نامه دریافت کردم که 6 نوامبر مصاحبه سی تی زن شیپی دارم Smileدر جواب دوستانی که گفتند نمیشه بدون دریافت گرین کارت دائمی درخواست سی تی زن شیپی داد باید بگم که شده و اول دوستم که برزیلی بود و حالا هم من که هنوز گرین کارت ده سالمو دریافت نکردم و دارم میرم مصاحبه و دوستم هم اواخر جولای سی تی زن شد و هنوز که هنوزه گرین کارت ده سالش  رو دریافت نکرده !

سلام
ممنون از اطلاع رسانی
شما بدون اپرو شدن برای گرین کارت دایمی(که ده ساله هست) سیتی زن نخواهید شد دوست عزیز این قانون است ولی خیلی ها همانند شما قبل از اپرو شدن نامه مصاحبه برای سیتیزن شیپی را دریافت خواهند کرد و همون آفیسر معمولا برای فرم I-751 هم شما را مصاحبه خواهد کرد؛ اگر هم اینگونه نباشد شما برای سیتی زنی مصاحبه خواهید شد و پروسه شما ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانیکه باز اقامت دایم (گرین کارت ده ساله اپرو بشوید)..
درضمن زمانیکه شما سیتی زن میشوید گرین کارت خود را باید تحویل بدهید پس پس از اپرو شدن دیگر گرین کارت ده ساله ای دریافت نخواهید کرد و صرفا زمان برای قسم خوردن برای شما تعیین خواهد شد..
بهتره که برای مصاحبه سیتی زن سید خود بهمراه همسر خود مراجعه بکنید که درصورتیکه بخواهد پروسه I-751 شما رو جلو بیاندازند ‌ شما را مصاحبه بکنند همسر شما همراهتان باشد ..
ممنون که خبر دادید و اگر ممکنه بنوشید برای ما که چه زمانی فرم I-751 خود را ارسال کردید وبا کدام سنتر بوده اید ( کالیفرنیا یا ورمونت) ؛ اگر ممکنه ایلات خود را هم با ما به اشتراک بگذارید
به تمید خبر های خوب ..

من اگست 2017 برای کالیفرنیا اقدام کردم برای گرین کارت و اگست امسال برای تگزاس فرستادم مدارک سی تی زن شیپی مو !مطمئنم که اینی که شما میگین درست نیست چون دوست خودم شرریط مشابه خودم رو داره و هنوز گرین کارت ده ساله شو دریافت نکرده ولی اخر جولای سی تی زن شد و تموم شد همه چی !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-08 ساعت 00:16)shaya نوشته:  
(2018-10-03 ساعت 00:20)نيما ٩٢ نوشته:  

سلام
ممنون از اطلاع رسانی
به تمید خبر های خوب ..

من اگست 2017 برای کالیفرنیا اقدام کردم برای گرین کارت و اگست امسال برای تگزاس فرستادم مدارک سی تی زن شیپی مو !مطمئنم که اینی که شما میگین درست نیست چون دوست خودم شرریط مشابه خودم رو داره و هنوز گرین کارت ده ساله شو دریافت نکرده ولی اخر جولای سی تی زن شد و تموم شد همه چی !

سلام
بهتره کمی مطالعه بکنید قوانین مهاجرت امریکا رو بجای اینکه با ریفرنس، دوستم و دوستت و دوستش چنین فرومی را که برای اطلاع رسانی افراد و‌دوستان هست دچار سردرگمی بکنیم.. اگر نوشته من رو با دقت مطالعه بکنید منظور من رو متوجه میشی یا برای اطمینان دوراه دیگر هم دارید:
۱- کمی زبان انگلیسی خود را قوی کنید و به سایت USCIS مراجعه بکنید تا بدرستی متوجه بشید
۲- با USCIS تماس بگیری ازشون سوال بکنید

موفق باشید ‌وبه دوستانتون سلام برسونید ..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-08 ساعت 09:33)نيما ٩٢ نوشته:  
(2018-10-08 ساعت 00:16)shaya نوشته:  
(2018-10-03 ساعت 00:20)نيما ٩٢ نوشته:  سلام
ممنون از اطلاع رسانی
به تمید خبر های خوب ..

سلام
بهتره کمی مطالعه بکنید قوانین مهاجرت آمریکا رو بجای اینکه با ریفرنس، دوستم و دوستت و دوستش چنین فرومی را که برای اطلاع رسانی افراد و‌دوستان هست دچار سردرگمی بکنیم.. اگر نوشته من رو با دقت مطالعه بکنید منظور من رو متوجه میشی یا برای اطمینان دوراه دیگر هم دارید:
۱- کمی زبان انگلیسی خود را قوی کنید و به سایت USCIS مراجعه بکنید تا بدرستی متوجه بشید
۲- با USCIS تماس بگیری ازشون سوال بکنید

موفق باشید ‌وبه دوستانتون سلام برسونید ..

هر چی شما بفرمایید استاد Big Grin فقط بدون که هیچ چی اونجوری که فکر میکنیم پیش نمیره و از یه سنتر به سنتر دیگه متفاوته و تا الان تمام پروسه گرین کارت و سی تی زنی من مثل دوستم که در همینجا شهر چارلستون هست پیش رفته نه مثل کسی که تو کالبفرنیاست Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز رفتم مصاحبه دو تا پرونده قطور جلو افیسر بود بعد از قسم خوردن نشستم و گفت باید اول پرونده درخواست رفع کاندیشنالت رو بررسی کنیم چو نهنوز پندینگ هست پرونده ور باز کرد یه سری سوال درمورد اطلاعات شخصی (تاریخ تولد خودم و همسرم و تاریخ ازدواج و...)بعد در مورد نحوه اشنایی و نحوه ورود به اینجا و ...سوال کرد پاسپورتم ور کنترل کرد و ویزای نامزدی ور چک کرد اون پرونده ور بست واومد سراغ درخواست سی تی زن شیپی همه سوالات اون فرم رو دونه دونه پرسید و در مورد شغل و پرداخت مالیات سوال کرد بعد ریدینگ یه جمله و رایتینگ یه جمله خیلی ساده و 6 تا سوال ازون کتارچه و بعد یه سری امضا گرفت و یه فرم داد که قبول شدی (پیوست)و گفت احتمالا دسامبر مراسم قسم هست و تا چهارنفر مهمون می تونی بیاری تماااااام

پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، هستی1985 ، نيما ٩٢
کل این پروسه اپلای برای سی تی زن شیپی برای من از اول اگست 2018 تا الان طول کشید که 6 نوامبر مصاحبه شدم و 18 دسامبر هم مراسم هست و جالبه بودنین یه نامه هم دیروز دریافت کردم که گرین کارتم هم در راه است و تخمین زده تا 60 روز دیگه میر سه دستم :]ولی خوب قبل از اون من گواهی سی تی زن شیپی رو دریافت میکنم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، هستی1985 ، negarak62
(2018-11-15 ساعت 05:04)shaya نوشته:  کل این پروسه اپلای برای سی تی زن شیپی برای من از اول اگست 2018 تا الان طول کشید که 6 نوامبر مصاحبه شدم و 18 دسامبر هم مراسم هست و جالبه بودنین یه نامه هم دیروز دریافت کردم که گرین کارتم هم در راه است و تخمین زده تا 60 روز دیگه میر سه دستم :]ولی خوب قبل از اون من گواهی سی تی زن شیپی رو دریافت میکنم  Smile

تبریک میگم
و
خیلی ممنون بابت به اشتراک گذاشتن تجربه؛ امیدوارم مراسم هم به خوبی پیش بره. تا اونجاییکه من میدونم دیگه گرین کارت برات نمیاد .. فقط میتونم سوال کنم شما از کدوم ایالت و از کدوم مرکز محلی اپلای کرده بودین؟ پروسه بسیار سریع انجام شده خدا رو شکر..
پاسخ
تشکر کنندگان:
من اومدم اینجا که از این سایت کمک بگیرم ولی گویا کسی حوصله کمک کردن و راهنمایی کردن رو نداره!جامعه ایرانی هست دیگه،کمک به هم نوع معنی نداره!
بهرحال من گرین کارتم رو گرفتم کسی سوالی داشت بپرسه!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان