کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
در مورد سوشال سكيوريتى هم براتون بگم. وقتى گرين كارتم اومد زنگ زدم سوشال و گفتم وقتى كه من سوشالم و گرفتم نه ازدواج كرده بودم و نه گرين كارت داشتم حالا آيا الان لازمه بيام براى تغيير states؟ كه گفت بله. مداركى كه مى خواستن: مريج سرتيفيكيت، آى دى و گرين كارت. خلاصه رفتم و دم در دو تا لاين هست لاين اول مال اينه كه وايسى براى چك اين و نسبت به كارى كه مى خواى برات بكنن بهت شماره ميدن و لاين دوم مال كسانيه كه چك اين كردن و شماره گرفتن، حالا ميرن تو صف تا نوبتشون بشه. منم شماره گرفتم و رفتم تو صف، يك نيم ساعتى طول كشيد تا نوبتم بشه خلاصه شماره ام رو صدا زد و رفتم و مدارك و بهش دادم، من چون فاميليم رو عوض نكرده بودم لازم نبود فرم پر كنم، ولى اگه عوض كرديد حتماً بايد فرم پر كنيد كه سوشال جديدتون با اطلاعات درست بياد. اون آقا هم يك چند تا كپى گرفت و يك برگه بهم داد و گفت دو تا سه هفته ى ديگه منتظر باش سوشالت و پست مى كنيم برات.
ويزاى نامزدىK1
ارسال مدارك به USCIS:٢جون.
اولين جواب USCIS:٢٨جولاى،فرم I-797C.نامه٢: ١٦آگست،فرمI-797.كيس نامبر:٦ سپتامبر.
تاريخ مصاحبه:٢٢نوامبر،ابوظبى،ويزاى يكضرب.
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
گرفتن سوشال:١٧ژانويه،ارسال مدارك به USCIS:١٧ژانويه.
انگشت نگارى:١٣فوريه.
دريافت اجازه كار و اجازه ى ورود و خروج از كشور: ٢٧ اپريل.
تاريخ مصاحبه براى گرين كارت: ٢٤ اكتبر.
تاريخ گرفتن گرين كارت: ٢٩ اكتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان: ziziii
(2018-03-09 ساعت 23:18)shimiz نوشته:  سلام دوستان، من يك چند وقتى نبودم، ديگه گفتم امروز ى آپديت بكنم براتون. اول بگم كه من ٢٥ نوامبر ٢٠١٧ وقت مصاحبه داشتم. مداركى كه با خودمون برديم: نامه ى دعوت به مصاحبه، هرچيز مشتركى كه من و همسرم با هم داشتيم (مثل حساب بانكى، اجاره نامه ى خونه و...)، ته چك هاى حقوقيه همسرم كه تاريخ هاشون خيلى به روز مصاحبه نزديك بود، ترجمه ى شناسنامه ى خودم و همسرم (كه چون قبلاً براشون فرستاده بوديم ديگه ازمون نگرفتن)، كپى برابر اصل پاسپورت خودم و كپى پاسپورت همسرم. ما نيم ساعت زودتر اونجا بوديم. رفتيم طبقه ى دوم و اونجا نامه رو نشون داديم و رفتيم تو يك سالن تقريباً بزرگ، اونجا پشت يك پنجره هركسى بايد نامه اش رو ميذاشت و اونا بر ميداشتن و طبق نوبت صداش مى كردن. ما هم نامه رو گذاشتيم و منتظر نشستيم. سه نفر جلوتر از ما رفتن تو و خلاصه يك آفيسر آقا كه امريكايى هم بود اومد دم در و اسم ما رو صدا زد و رفتيم تو. اون طرف هم يك سالن بزرگ پيچ در پيچ بود كه پر اتاق بود و كلى آفيسر اونجا داشتن تو هر كدوم از اون اتاق ها مصاحبه مى كردن. ازمون آى دى هامون رو گرفت و رفتيم كه ازشون پرينت بگيريم، بعد از گرفتن پرينت هم به اتفاق رفتيم واسه مصاحبه. نشستيم و ازم اسم و فاميلم رو پرسيد، تاريخ تولدم رو پرسيد كه من جاى روز و ماه و اشتباه گفتم، سريع ازم پرسيد كه اون تاريخ اولى كه گفتى منظورت روز بود يا ماه كه منم درستش كردم ايندفعه. بعد بهم گفت يكسرى سوال ازت مى پرسم شايد خيلى خوشايد نباشه ولى تو به خودت نگير و اصلاً همسرت نمى تونه كمكت كنه و اگر متوجه نشدم بگو من برات توضيح ميدم (وقتى فرم l-864 رو پر مى كنيد يكسرى سوال اون تو هست كه با Have you ever شروع ميشه مثل آيا تا حالا عضو هيچ گروهى بوديد ....، كه جواب همه ى اون سوال ها نه است) پايين اون فرم ازتون مى پرسه كه خودتون اين فرم رو پر كرديد يا نه؟ خلاصه كه كل سوالات اون فرم رو دوباره از من پرسيد. بعد از شوهرم اسم و فاميلش رو پرسيد و اينكه چند وقته كه ا. م. ر. ك. ا. زندگى مى كنه و اينكه ما چطورى با هم آشنا شديم. بعدشم گفت هرچى مدارك مشترك داريد به ما بديد به اضافه ى اينكه به شوهرم گفت چه مداركى دارى كه به ما نشون بده تو دارى كار مى كنى كه شوهرم گفت من ته چك هام و نامه از كارفرما دارم كه هر دو رو ازش گرفت. بعدشم گفت بهم عكس نشون بديد، ما هم كه يك آلبوم عكس برده بوديم، عكس ها رو نگاه كرد و سوال پرسيد كه مثلاً اين عكس و كجا گرفتيد اينا كه تو عروسى هستند نسبتاشون با شما چيه. بعد هم گفت از نظر من كيس شما اپروو شده و همونجا يك نامه بهمون داد كه همون نامه ى خوشامد بود. بعد هم گفت يك هفته تا ده روز كارى منتظر باش كه گرين كارت بياد. و گفت از امروز حساب كن و ٢ سال و ٩ ماه ديگه براى گرين كارت ١٠ سالت اقدام كن و بعد از گرفتن گرين كارت دائمت ١ سال و ٩ ماه بعدش براى سيتيزن شيپيت اقدام كن. كه پنج روز بعد گرين كارتم و دريافت كردم. اميدوارم كه براى همتون به خوبى و خوشى اتفاق بيفته هرچه زودتر.

Shimiz جان ممنون بابت اطلاعاتت، فقط از تاریخ گرین کارت اول دقیقا یکسال و نه ماه بعد باید برای گرین کارت ده ساله اقدام کرد و باز هم از تاریخ گرین کارت اول حدود دوسال و نه ماه بعد برای سیتیزن شیپی.
این چیزی که شما گفتین پنج سال بعد میشه سیتیزن شیپی ولی برای کیس ازدواج سه سال هست Rolleyes
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: shimiz
(2018-03-10 ساعت 04:39)ziziii نوشته:  
(2018-03-09 ساعت 23:18)shimiz نوشته:  سلام دوستان، من يك چند وقتى نبودم، ديگه گفتم امروز ى آپديت بكنم براتون. اول بگم كه من ٢٥ نوامبر ٢٠١٧ وقت مصاحبه داشتم. مداركى كه با خودمون برديم: نامه ى دعوت به مصاحبه، هرچيز مشتركى كه من و همسرم با هم داشتيم (مثل حساب بانكى، اجاره نامه ى خونه و...)، ته چك هاى حقوقيه همسرم كه تاريخ هاشون خيلى به روز مصاحبه نزديك بود، ترجمه ى شناسنامه ى خودم و همسرم (كه چون قبلاً براشون فرستاده بوديم ديگه ازمون نگرفتن)، كپى برابر اصل پاسپورت خودم و كپى پاسپورت همسرم. ما نيم ساعت زودتر اونجا بوديم. رفتيم طبقه ى دوم و اونجا نامه رو نشون داديم و رفتيم تو يك سالن تقريباً بزرگ، اونجا پشت يك پنجره هركسى بايد نامه اش رو ميذاشت و اونا بر ميداشتن و طبق نوبت صداش مى كردن. ما هم نامه رو گذاشتيم و منتظر نشستيم. سه نفر جلوتر از ما رفتن تو و خلاصه يك آفيسر آقا كه امريكايى هم بود اومد دم در و اسم ما رو صدا زد و رفتيم تو. اون طرف هم يك سالن بزرگ پيچ در پيچ بود كه پر اتاق بود و كلى آفيسر اونجا داشتن تو هر كدوم از اون اتاق ها مصاحبه مى كردن. ازمون آى دى هامون رو گرفت و رفتيم كه ازشون پرينت بگيريم، بعد از گرفتن پرينت هم به اتفاق رفتيم واسه مصاحبه. نشستيم و ازم اسم و فاميلم رو پرسيد، تاريخ تولدم رو پرسيد كه من جاى روز و ماه و اشتباه گفتم، سريع ازم پرسيد كه اون تاريخ اولى كه گفتى منظورت روز بود يا ماه كه منم درستش كردم ايندفعه. بعد بهم گفت يكسرى سوال ازت مى پرسم شايد خيلى خوشايد نباشه ولى تو به خودت نگير و اصلاً همسرت نمى تونه كمكت كنه و اگر متوجه نشدم بگو من برات توضيح ميدم (وقتى فرم l-864 رو پر مى كنيد يكسرى سوال اون تو هست كه با Have you ever شروع ميشه مثل آيا تا حالا عضو هيچ گروهى بوديد ....، كه جواب همه ى اون سوال ها نه است) پايين اون فرم ازتون مى پرسه كه خودتون اين فرم رو پر كرديد يا نه؟ خلاصه كه كل سوالات اون فرم رو دوباره از من پرسيد. بعد از شوهرم اسم و فاميلش رو پرسيد و اينكه چند وقته كه ا. م. ر. ك. ا. زندگى مى كنه و اينكه ما چطورى با هم آشنا شديم. بعدشم گفت هرچى مدارك مشترك داريد به ما بديد به اضافه ى اينكه به شوهرم گفت چه مداركى دارى كه به ما نشون بده تو دارى كار مى كنى كه شوهرم گفت من ته چك هام و نامه از كارفرما دارم كه هر دو رو ازش گرفت. بعدشم گفت بهم عكس نشون بديد، ما هم كه يك آلبوم عكس برده بوديم، عكس ها رو نگاه كرد و سوال پرسيد كه مثلاً اين عكس و كجا گرفتيد اينا كه تو عروسى هستند نسبتاشون با شما چيه. بعد هم گفت از نظر من كيس شما اپروو شده و همونجا يك نامه بهمون داد كه همون نامه ى خوشامد بود. بعد هم گفت يك هفته تا ده روز كارى منتظر باش كه گرين كارت بياد. و گفت از امروز حساب كن و ٢ سال و ٩ ماه ديگه براى گرين كارت ١٠ سالت اقدام كن و بعد از گرفتن گرين كارت دائمت ١ سال و ٩ ماه بعدش براى سيتيزن شيپيت اقدام كن. كه پنج روز بعد گرين كارتم و دريافت كردم. اميدوارم كه براى همتون به خوبى و خوشى اتفاق بيفته هرچه زودتر.

Shimiz جان ممنون بابت اطلاعاتت، فقط از تاریخ گرین کارت اول دقیقا یکسال و نه ماه بعد باید برای گرین کارت ده ساله اقدام کرد و باز هم از تاریخ گرین کارت اول حدود دوسال و نه ماه بعد برای سیتیزن شیپی.
این چیزی که شما گفتین پنج سال بعد میشه سیتیزن شیپی ولی برای کیس ازدواج سه سال هست Rolleyes

سلام zizi عزيز، بله شما درست اشاره كرديد، من درستش كردم، ممنونم بابت اينكه اطلاع دادى.
ويزاى نامزدىK1
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها، يك سوال دارم از اونهايى كه الان گرين كارت دائمشون رو گرفتن. مى خواستم بدونم كه كسى بوده كه براى گرفتن گرين كارت دائم دوباره براى مصاحبه خواسته باشنش؟ و مداركى كه براى گرين كارت دائم فرستادين چى بوده؟ ممنونم ازتون.
ويزاى نامزدىK1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 04:10)melisa نوشته:  من ژانویه 2013 با ویزای نامزدی وارد آمریکا شدم یکهفته بعدش ازدواج کردم ، سپتامبر 2013 گرین کارت اولم اومد ، همیشه تاریخ گرین کارت مهمه در تمام مراحل بعدی ، اصلا تاریخ ازدواج و ورود مهم نیست ، قبل دوسال از تاریخ گرین کارت برای گرین کارت دائمم اقدام کردم ، که البته بعد چندماه دوباره مدارکی خواستن ، حدود هشت ماه طول کشید اما تاریخ گرین کارت اول مهمه ، نود روز به سه سال از تاریخ گرین کارت اول ، برای سیتیزنی اقدام کردم ، حدود هفت ماه بعد از اقدامم مصاحبه سیتیزنیم بود و شکر خدا سیتیزن شدم ، اینجا رو زیاد نمیبینم ، مدارک رو از اول یادم نیست چون الان چندسال گذشته شاید کمکی نتونم برا کسایی که اول راهن بکنم ، فقط خواستم مراحل رو خلاصه بگم ، و تاکید کنم تاریخ گرین کارت اولی که میگیرین فقط مهمه ، تو مراحل اداری آمریکا اون نود روز جلوتر از تاریخ برای اقدام همیشه هست . موفق باشین و ایشالا کارهای همگی راحت پیش بره .

سلام مليسا جان ميشه لطفاً بگيد براى گرين كارت دائم دوباره چه مداركى ازتون خواستن؟
ويزاى نامزدىK1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-28 ساعت 08:03)shimiz نوشته:  سلام بچه ها، يك سوال دارم از اونهايى كه الان گرين كارت دائمشون رو گرفتن. مى خواستم بدونم كه كسى بوده كه براى گرفتن گرين كارت دائم دوباره براى مصاحبه خواسته باشنش؟ و مداركى كه براى گرين كارت دائم فرستادين چى بوده؟ ممنونم ازتون.

عزیزم تاپیک زیر اطلاعات خوبی دوستان قرار دادن:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-6873.html
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: shimiz
(2018-04-29 ساعت 06:35)ziziii نوشته:  
(2018-04-28 ساعت 08:03)shimiz نوشته:  سلام بچه ها، يك سوال دارم از اونهايى كه الان گرين كارت دائمشون رو گرفتن. مى خواستم بدونم كه كسى بوده كه براى گرفتن گرين كارت دائم دوباره براى مصاحبه خواسته باشنش؟ و مداركى كه براى گرين كارت دائم فرستادين چى بوده؟ ممنونم ازتون.

عزیزم تاپیک زیر اطلاعات خوبی دوستان قرار دادن:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-6873.html

خيلى خيلى ممنونم ازت.❤️💋
ويزاى نامزدىK1
پاسخ
تشکر کنندگان: ziziii
سلام به همه دوستان
كسي هست يا خبر داره جديدا به كسي كه وارد آمريكا شده از طريق نامزدي واسه گرين كارت موقت وقت مصاحبه داده باشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من امروز که استاتوسم رو چک کردم۸ این متن اومده بود ...کسی میدونه دقیقا از من چی میخوان؟!ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنید ...از امروز ۱ماه بیشتر وقت ندارم.
On June 25, 2018, we mailed a request for initial evidence for your Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status, Receipt Number ********. The request for evidence explains what we need from you. We will not take action on your case until we receive the evidence or the deadline to submit it expires. Please follow the instructions in the request for evidence. If you do not receive your request for evidence by July 25, 2018, please go to www.uscis.gov/e-request to request a copy of the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-26 ساعت 20:57)yarim نوشته:  سلام دوستان من امروز که استاتوسم رو چک کردم۸ این متن اومده بود ...کسی میدونه دقیقا از من چی میخوان؟!ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنید ...از امروز ۱ماه بیشتر وقت ندارم.
On June 25, 2018, we mailed a request for initial evidence for your Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status, Receipt Number ********. The request for evidence explains what we need from you. We will not take action on your case until we receive the evidence or the deadline to submit it expires. Please follow the instructions in the request for evidence. If you do not receive your request for evidence by July 25, 2018, please go to www.uscis.gov/e-request to request a copy of the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

فكر ميكنم كه يه نامه براي شما اومده بوده كه توش هر چي ميخواستن نوشته بودن اگه اونو ندارين ميتونين از توي آدرس سايتي كه گذاشته يك پرينت مجدد ازش بگيرين ببينين چه خبره...
لاتاري ٢٠١٥ -٢+١نفر- ايالت فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim
(2018-06-27 ساعت 06:24)Shahram914 نوشته:  
(2018-06-26 ساعت 20:57)yarim نوشته:  سلام دوستان من امروز که استاتوسم رو چک کردم۸ این متن اومده بود ...کسی میدونه دقیقا از من چی میخوان؟!ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنید ...از امروز ۱ماه بیشتر وقت ندارم.

فكر ميكنم كه يه نامه براي شما اومده بوده كه توش هر چي ميخواستن نوشته بودن اگه اونو ندارين ميتونين از توي آدرس سايتي كه گذاشته يك پرينت مجدد ازش بگيرين ببينين چه خبره...
سلام
مدارکی که براشون فرستادین کامل نبوده و از شما مدارک تکمیلی خواسته اند ..به این مرحله اصطلاحا میگن نقص مدارک .. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim
اداره خدمات شهروندی و مهاجرتی ایالات متحده نسخه جدید چند فرم مهاجرتی را منتشر کرد:
Update to G-28, Notice of Entry of Appearance as Attorney or Accredited Representative; New Edition Dated 05/23/18

Update to Form G-28I, Notice of Entry of Appearance as Attorney in Matters Outside the Geographical Confines of the United States; New Edition Dated 05/23/18

Update to Form I-140, Immigrant Petition for Alien Worker; New Edition Dated 05/09/18

Update to Form I-765, Application for Employment Authorization; New Edition Dated 05/31/18

Update to Form EOIR-29, Notice of Appeal to the Board of Immigration Appeals from a Decision of a DHS Officer; New Edition Dated March 2018
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلااامدوستان من خیلی وقته به اینجا سر نزدم خواستم بگم که اگست 2017 برای گرین کارت دائم اقدام کردم و مثل همه دوستام هنوز گرین کارت ده ساله ام نیومده فقط سایت نشون میده مدارک از کالیفرنیا رسیده به اداره محله مون!!
هفته پیش برای سیتی زن شیپی اقدام کردم
یه دوست برزیلی دارم که اون مارچ 2017 برای گرین کارت ده ساله اش اقدام کرده بود ولی هنوز گرین کارتش نیومده اما سی تی زن شد
دوستم تو نیویورک که ماه می 2017 اقدام کرده بود هفته قبل گرین کارت ده ساله اش اومده
فقط خواستم بگم صبور باشین یه خورده مراحل طولانی شده ولی مشکلی نیست طبق دستورالعمل مدارک رو تهیه کنین و ارسال کنین
اگه اون فرم تمدید گرین کارت دوساله تون رو به اتمامه تاریخش و هنوز گرین کارت ده ساله تون نیومده برین اداره ایمیگریشن محله تون و اونجا مهر میزنن تو پاسپورتتون و برای یکسال دیگه حضورتون رو قانونی میکنن و میتونین با همون مسافرت هم برین تا قبل از اتمام اون تاریخ هم گرین کاتر ده ساله تون میاد و حتی سی تی زن هم میشین Smile
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-17 ساعت 05:03)shaya نوشته:  سلااامدوستان من خیلی وقته به اینجا سر نزدم خواستم بگم که اگست 2017 برای گرین کارت دائم اقدام کردم و مثل همه دوستام هنوز گرین کارت ده ساله ام نیومده فقط سایت نشون میده مدارک از کالیفرنیا  رسیده به اداره محله مون!!
یه دوست برزیلی دارم که اون مارچ 2017 برای گرین کارت ده ساله اش اقدام کرده بود ولی هنوز گرین کارتش نیومده اما سی تی زن شد
دوستم تو نیویورک که ماه می 2017 اقدام کرده بود هفته قبل گرین کارت ده ساله اش اومده
فقط خواستم بگم صبور باشین یه خورده مراحل طولانی شده ولی مشکلی نیست طبق دستورالعمل مدارک رو تهیه کنین و ارسال کنین
اگه اون فرم تمدید گرین کارت دوساله تون رو به اتمامه تاریخش و هنوز گرین کارت ده ساله تون نیومده برین اداره ایمیگریشن محله تون و اونجا مهر میزنن تو پاسپورتتون و برای یکسال دیگه حضورتون رو قانونی میکنن و میتونین با همون مسافرت هم برین تا قبل از اتمام اون تاریخ هم گرین کاتر ده ساله تون میاد و حتی سی تی زن هم میشین Smile

سلام. شما چطوری چک کردید که مدارک از کالیفرنیا رسیده به اداره محلتون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-17 ساعت 05:03)shaya نوشته:  سلااامدوستان من خیلی وقته به اینجا سر نزدم خواستم بگم که اگست 2017 برای گرین کارت دائم اقدام کردم و مثل همه دوستام هنوز گرین کارت ده ساله ام نیومده فقط سایت نشون میده مدارک از کالیفرنیا  رسیده به اداره محله مون!!

سلام
من می ۲۰۱۷ برای برداشتن کاندیشنال اقدام کردم (گرین کارت ده ساله) و هنوز خبری نیست یه نامه دیگه برای تمدید زمان گرین مارت قبلی اومد که شش ماه دیگه مجددا تمدیدش کرد؛ هرچند من خودم رفته بودم و مهر زده بودم توی پاسم برای یکسال...
- اگر شما برای گرین کارت ده ساله اپرو نشده باشید امکان سیتی زن شدن ندارید!
- پرونده های نیویورک به ورمونت میره و مدت زمان کمتری طول میکشه تا کالیفرنیا سنتر..
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان