کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن دیگو، ایالت کالیفرنیا
نمیتونم بگم بله یا خیر ، اسامی که میزارم هموطنانِ ایرانی‌ هستن که در یک شغلی‌ مشغولن که دوستانی که تازه به سن دیگو میان می‌تونن به اینها مراجعه کنن . که میتونه کمک بزرگی‌ باشه با توجه به اینکه تازه وارد هستن و شاید زبان انگلیسی‌ به راحتی‌ نتونند صحبت کنن ، و همیشه با زبان مادری حرف زدن راحت تره واسه شروع

گرچه هنوز منتظر ادمین‌های مهاجرسرا هستم تا بدونم موافق هستن یا نه

اگر تا چند روز آینده با من تماس نگیرند ، میزارم رو حساب اینکه سکوت علامت رضاست
از امروز ۲۶ آگوست ۲۰۱۷، در خدمت شما دوستان مهاجرسرا نخواهم بود .

امیدوارم سر بلند و موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: samirakn ، shatsi ، FFF1234
(2017-07-21 ساعت 02:56)Colonel نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا

قصد داشتم که ایرانی‌ هایی که در زمینه‌های مختلف در سن دیگو مشغول به کار هستند رو اینجا معرفی‌ کنم (مطمئناً به دردتون میخوره)

و اینکه خیلی‌ دوست دارم که بتونم یه کاری کرده باشم که ما ایرانی‌‌ها بتونیم از هم دیگه حمایت کنیم  (مثل فیلیپینی‌ها ، مکزیکی‌ها ، کره‌ای ها) که درصد خیلی‌ بالایی از اینها ترجیح میدان با هموطنه خودشون معامله کنن ، و ساپورت ۲ طرف باشه

تو همهٔ مشاغل ، از دکتر ، وکیل، بانکدار، تعمیر کار، برق کار ، معلم و غیره

قبل از هر چیز دوست دارم نظرتون رو بدونم

و همینطور نظر مسئولین سایت مهاجرسرا که مطمئن شم که این دوستانمون هم موافقان
ضمن تو شکر این فوق العاده است اگه یاد بگیریم بهم اعتماد کنیم و همدیگه رو باور کنیم و بتونیم به هم کمک کنیم زیرا اینجا بقیه از هم حمایت می کنند و میتونند موفق بشند در کار یابی .من به نوبه خودم می خوام سعی کنم اینطور رفتار کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، dv2017 ، shatsi ، FFF1234
دوستان عزیز لطفا سوال هایی که می‌پرسید در ایمیل، اطلاعات بیشتری بدید که من هم بتونم بهتر جواب بدم. سوال واضح باشه با یه سری زمینه که من بدونم چی‌ باید جواب بدم

دوستی‌ سوال پرسیدن آیا نظری در مورد خرید Business دارید ؟
business می‌شه کسب و کار ,آخه من در مورد خرید کسب کار چی‌ می‌تونم جواب بدم

چه جوابی‌ می‌تونم به این سوال بدم وقتی‌ هیچ اطلاعاتی به من نمیدید در چه زمینه در چه سطحی و با چه بودجه ای چه نوع کسب و کار

دوست دیگه ای سوال کردن نظرتون در مورد سرمایه گذاری چیه؟

من === {#emotions_dlg.yell}
آخه دوست عزیز من از شما می‌پرسم ، من می‌خوام بیام ایران نظرتون در مورد سرمایه گذاری چیه؟ شما چه جوابی‌ به من میتونید بدید ؟

لطفا یکم وقت بذآرید و سوالتون رو کامل , جامع و با detail بپرسید

موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، FFF1234
(2017-07-28 ساعت 23:33)Colonel نوشته:  دوستان عزیز لطفا سوال هایی که می‌پرسید در ایمیل، اطلاعات بیشتری بدید که من هم بتونم بهتر جواب بدم. سوال واضح باشه با یه سری زمینه که من بدونم چی‌ باید جواب بدم

business می‌شه کسب و کار  ,آخه من در مورد خرید کسب کار چی‌ می‌تونم جواب بدم

چه جوابی‌ می‌تونم به این سوال بدم وقتی‌ هیچ اطلاعاتی به من نمیدید در چه زمینه در چه سطحی و با چه بودجه ای چه نوع کسب و کار

آخه دوست عزیز من از شما می‌پرسم ، من می‌خوام بیام ایران نظرتون در مورد سرمایه گذاری چیه؟ شما چه جوابی‌ به من میتونید بدید ؟

لطفا یکم وقت بذآرید و سوالتون رو کامل , جامع و با detail  بپرسید

موفق باشید

این سوال رو من از شما کردم و جالبه که یه شخص بیزنس من و کسی که کار بیزنس کرده باشه کاملا سوال من براش واضحه خرید بیزنس!!!اینکه شما طوری خودتونو جلوه میدید که یه بیزنس من هستید و اطلاعات کافی دارید و افراد رو به خطا میندازید در پرسشون مشکل شماست دوست گرامی. به نظرم تو حیطه ایی که تحربه ی کافی ندارید اظهار نظر هم نفرمایید بسیار موجه خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-29 ساعت 07:53)parfum2 نوشته:  
(2017-07-28 ساعت 23:33)Colonel نوشته:  دوستان عزیز لطفا سوال هایی که می‌پرسید در ایمیل، اطلاعات بیشتری بدید که من هم بتونم بهتر جواب بدم. سوال واضح باشه با یه سری زمینه که من بدونم چی‌ باید جواب بدم

business می‌شه کسب و کار  ,آخه من در مورد خرید کسب کار چی‌ می‌تونم جواب بدم

لطفا یکم وقت بذآرید و سوالتون رو کامل , جامع و با detail  بپرسید

موفق باشید

این سوال رو من از شما کردم و جالبه که یه شخص بیزنس من و کسی که کار بیزنس کرده باشه کاملا سوال من براش واضحه خرید بیزنس!!!اینکه شما طوری خودتونو جلوه میدید که یه بیزنس من هستید و اطلاعات کافی دارید و افراد رو به خطا میندازید در پرسشون مشکل شماست دوست گرامی. به نظرم تو حیطه ایی که تحربه ی کافی ندارید اظهار نظر هم نفرمایید بسیار موجه خواهد بود.

واقعاً برای خودم متاسفم که برای آدم هایی مثل تو وقت میزارم ،
شما اصطلاحات سادهٔ بیزینس هم نمیدونید حتا به فارسی بد به من پیشنهاد میدید که افراد رو به خطا نندازم؟
من تمام ایمیل‌های شما رو دارم ، می‌تونم بذارم که دوستان تشخیص بدن شما از بیزینس چی‌ میدونید

گرچه من هیچ وقت ادعا نکردم که بیزینس من هستم ، ولی‌ مطمئن هستم که شما از بیزینس هیچی‌ نمیدونید

پاسخ
تشکر کنندگان: EMS
"... من تمام ایمیل‌های شما رو دارم ، می‌تونم بذارم که..."

با اینکه بحث دو نفرهاست و به من ربطی ندارد ولی با دیدن این جمله داغ دلم تازه شد. شما رو بجان هر کی دوست دارید این اخلاق بسیار زشت و ناپسند ایرانی گرو کشی را بذارید کنار.
متاسفانه جامعه ایرانی آمریکا بشدت الوده این ناهنجاری بسیار زشت شده که با همه از در دوستی وارد و به محض شکراب شدن رابطه بهر دلیل موجه و غیر موجه در صدد گرو کشی و پته روی اب ریختن و ابرو طرف را بردن در یک جمع عمومی با استفاده از ذره ذره ثانیه های ارتباط دوستانه قبلی در قالب پیامکها و ایمیلها و پیامهای شبکه های اجتماعی و عکس و فیلم و حتی ضبط مکالمات تلفنی و افشاگری اطلاعات خصوصی طرف که بواسطه اعتماد در اختیارشان بوده میگیرند.
بخاطر این مسئله ادم از کوچکترین تبادل نظر و تبادل شماره تلفن و پیامک با ایرانی ها کراهت دارد چون بقول ان عبارت معروف فیلم‌های پلیسی "هر چی که بگید در دادگاه احتمالا علیه تان استفاده خواهد شد"!!
جامعه ایرانی با هر درجه تحصیلات و ثروت ظاهرا راه درازی در پیش داره تا یاد بگیره استفاده (بخوانید سوءاستفاده) از اعتماد سابقِ دشمن فعلی که دوست سابق بود، نه تنها زرنگی نیست بلکه نهایت سقوط اخلاقی یک فرد است.
ببخشید که پا برهنه پریدم وسط بحث ولی خیلی وقت بود مطرح کردن این بحث در مهاجرسرا مثل استخوان در گلوم گیر کرده بود...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، copol
(2017-07-21 ساعت 09:45)samirakn نوشته:  

قصد داشتم که ایرانی‌ هایی که در زمینه‌های مختلف در سن دیگو مشغول به کار هستند رو اینجا معرفی‌ کنم (مطمئناً به دردتون میخوره)

و اینکه خیلی‌ دوست دارم که بتونم یه کاری کرده باشم که ما ایرانی‌‌ها بتونیم از هم دیگه حمایت کنیم  (مثل فیلیپینی‌ها ، مکزیکی‌ها ، کره‌ای ها) که درصد خیلی‌ بالایی از اینها ترجیح میدان با هموطنه خودشون معامله کنن ، و ساپورت ۲ طرف باشه

آقا من موافقم اما آیا اون اسامی که اینجا ميزاريد هم حاضر به کمک هستن مثل شما یه صرفا چند تا اسم ؟

(2017-08-24 ساعت 12:24)yami نوشته:  "... من تمام ایمیل‌های شما رو دارم ، می‌تونم بذارم که..."

با اینکه بحث دو نفرهاست و به من ربطی ندارد ولی با دیدن این جمله داغ دلم تازه شد. شما رو بجان هر کی دوست دارید این اخلاق بسیار زشت و ناپسند ایرانی گرو کشی را بذارید کنار.
متاسفانه جامعه ایرانی آمریکا بشدت الوده این ناهنجاری بسیار زشت شده که با همه از در دوستی وارد و به محض شکراب شدن رابطه بهر دلیل موجه و غیر موجه در صدد گرو کشی و پته روی اب ریختن و ابرو طرف را بردن در یک جمع عمومی با استفاده از ذره ذره ثانیه های ارتباط دوستانه قبلی در قالب پیامکها و ایمیلها و پیامهای شبکه های اجتماعی و عکس و فیلم و حتی ضبط مکالمات تلفنی و افشاگری اطلاعات خصوصی طرف که بواسطه اعتماد در اختیارشان بوده میگیرند.
بخاطر این مسئله ادم از کوچکترین تبادل نظر و تبادل شماره تلفن و پیامک با ایرانی ها کراهت دارد چون بقول ان عبارت معروف فیلم‌های پلیسی "هر چی که بگید در دادگاه احتمالا علیه تان استفاده خواهد شد"!!
جامعه ایرانی با هر درجه تحصیلات و ثروت ظاهرا راه درازی در پیش داره تا یاد بگیره استفاده (بخوانید سوءاستفاده) از اعتماد سابقِ دشمن فعلی که دوست سابق بود، نه تنها زرنگی نیست بلکه نهایت سقوط اخلاقی یک فرد است.
ببخشید که پا برهنه پریدم وسط بحث ولی خیلی وقت بود مطرح کردن این بحث در مهاجرسرا مثل استخوان در گلوم گیر کرده بود...

بحث ۲ نفر نبود وقتی‌ اینجا نوشته شده و شما کاملا میتونید نظر خودتون رو بدید، بحث دوست سابق و دشمن الان هم نیست، چون من این شخص نه دوستی‌ داشتم و نه دشمنی ، وقتی‌ صحبت از این می‌شه که من دارم آطلاعات اشتباه میدم ، گفتم که ایمیل‌های ما هست که من چگونه بهت جواب دادم و می‌تونم بذارم که دیگران قضاوت کنن ، این یه تهدید نبود یا سوا استفاده . ضمن اینکه قضاوت کردن هم جزو همون ناهنجاری بسیار زشت هست که گفتید
من اگر قصد سوا استفاده داشتم ، همون روز اول که نوشتم دوستی‌ اینگونه گفت ... اسم می‌آوردم یا ایمیل می‌ذاشتم که دیگران ببینن ولی‌ این شخص خودش خواست بیاد و بگه که هم چین سوال بی‌ معنایی رو پرسیده و منو به چالش بکشه که گرچه مهم نیست

این بحث طولانی‌ خواهد شد و بی‌ نتیجه ، و ترجیح میدم بیشتر از این ادامه ندام

در آخر هم ممنون از نظرتون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-25 ساعت 01:36)Colonel نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 09:45)samirakn نوشته:  

آقا من موافقم اما آیا اون اسامی که اینجا ميزاريد هم حاضر به کمک هستن مثل شما یه صرفا چند تا اسم ؟

(2017-08-24 ساعت 12:24)yami نوشته:  "... من تمام ایمیل‌های شما رو دارم ، می‌تونم بذارم که..."

بحث ۲ نفر نبود وقتی‌ اینجا نوشته شده و شما کاملا میتونید نظر خودتون رو بدید، بحث دوست سابق و دشمن الان هم نیست، چون من این شخص نه دوستی‌ داشتم و نه دشمنی ، وقتی‌ صحبت از این می‌شه که من دارم آطلاعات اشتباه میدم ، گفتم که ایمیل‌های ما هست که من چگونه بهت جواب دادم و می‌تونم بذارم که دیگران قضاوت کنن ، این یه تهدید نبود یا سوا استفاده . ضمن اینکه قضاوت کردن هم جزو همون ناهنجاری بسیار زشت هست که گفتید
من اگر قصد سوا استفاده داشتم ، همون روز اول که نوشتم دوستی‌ اینگونه گفت ... اسم می‌آوردم یا ایمیل می‌ذاشتم که دیگران ببینن  ولی‌ این شخص خودش خواست بیاد و بگه که هم چین سوال بی‌ معنایی رو پرسیده و منو به چالش بکشه که گرچه مهم نیست

دوست عزیز من قصد چالش شما رو نداشتم اما اونجا که تشریف میارید درباری سوال بنده اینجا مینویسید پس این حق رو برای من ایجاد میکنید که در باری جواب شما در ملاء عام صحبت کنم . در ضمن با انتشار متن ایمیلها هم مشکلی ندارم حالا با هر قصدی یوده باشه اتفاقا مسله رو برای بقیه دوستان قابل درک تر خواهد کرد. فقط سوالی که برام ایحاد میشه اینه که چرا ماها واقعا درباری چیزی که نمیدونیم اینقد اصرار داریم نظر بدیم؟؟خب اگر اینکارو نکنیم و به زور خودمون رو قاطی هر مسله ایی نکنیم هم از خودمون وقت نگرفتیم هم از بقیه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-25 ساعت 06:00)parfum2 نوشته:  
(2017-08-25 ساعت 01:36)Colonel نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 09:45)samirakn نوشته:  آقا من موافقم اما آیا اون اسامی که اینجا ميزاريد هم حاضر به کمک هستن مثل شما یه صرفا چند تا اسم ؟

من اگر قصد سوا استفاده داشتم ، همون روز اول که نوشتم دوستی‌ اینگونه گفت ... اسم می‌آوردم یا ایمیل می‌ذاشتم که دیگران ببینن  ولی‌ این شخص خودش خواست بیاد و بگه که هم چین سوال بی‌ معنایی رو پرسیده و منو به چالش بکشه که گرچه مهم نیست

دوست عزیز من قصد چالش شما رو نداشتم اما اونجا که تشریف میارید درباری سوال بنده اینجا مینویسید پس این حق رو برای من ایجاد میکنید که در باری جواب شما در ملاء عام صحبت کنم . در ضمن با انتشار متن ایمیلها هم مشکلی ندارم حالا با هر قصدی یوده باشه اتفاقا مسله رو برای بقیه دوستان قابل درک تر خواهد کرد. فقط سوالی که برام ایحاد میشه اینه که چرا ماها واقعا درباری چیزی که نمیدونیم اینقد اصرار داریم نظر بدیم؟؟خب اگر اینکارو نکنیم و به زور خودمون رو قاطی هر مسله ایی نکنیم هم از خودمون وقت نگرفتیم هم از بقیه .

نظرتون دربارهٔ خرید بیزینس در آمریکا چیه ?????

من با شما دیگه صحبتی‌ ندارم، نمی‌خوام نظر بدم در مورد خرید بیزینس ، من کسب کار در آمریکا نخریدم .دوستانی که با من آشنایی دارن در مورد من میدونن و نیازی به توضیح نیست

موفق باشید در خرید کسب کار Rolleyes

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان مهاجرسرا

هر بار به خودم دلداری میدم که اگر کاری میکنی‌ واسه دل خودته و فراموش کن کسایی که سعی‌ می‌کنن به هر دلیلی‌ زیر سوال ببرن کارتو ...

تا به حال هر کاری کردم واسه دل خودم بوده ولی‌ این دل دیگه پره

واسه تک تکتون آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم به هر چیزی که به خاطرش مهاجرت کردین برسین

شاد باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: parfum2
با سلام
سن دیگو در منطقه لاهویا و اطراف نزدیک ان جویای اتاق مستر (پرایوت ) برای یک نفر اقا به مدت ۳ یا ۶ یا ۱۲ ماهه با موافقت نظر طرفین هستم
اگر دوستان سراغ دارند محبت کنند پیام بدهند
سپاس
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ما در حال نقل مکان به یکی از شهرهای امریکا هستیم و سن دیگو یکی از انتخابهامون هاست . سوالی داشتم کسی میتونه درباری دانشگاه nursing اطلاعاتی بدید برای دخترم میخواستم. از نظر پذیرش میخواستم بدونم و اعتبارش . میخواستم ببینم پزیرش شون خوب هاست . و چند تا دانشگاه برای nursing داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
چقدر همه چیز عوض شده تو مهاچرسرا
تقریبا بعد از دوسال دوباره برگشتم به مهاجرسرا
بیشتر از دوساله که من تو سن دیگو هستم اگر دوستان سوالی داشتند ایمیل کنند
در حد توان پاسخگو هستم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، omid man
(2017-08-26 ساعت 23:17)Colonel نوشته:  دوستان مهاجرسرا

هر بار به خودم دلداری میدم که اگر کاری میکنی‌ واسه دل خودته و فراموش کن کسایی که سعی‌ می‌کنن به هر دلیلی‌ زیر سوال ببرن کارتو ...

تا به حال هر کاری کردم واسه دل خودم بوده ولی‌ این دل دیگه پره

واسه تک تکتون آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم به هر چیزی که به خاطرش مهاجرت کردین برسین

شاد باشید

وقت بخیر,
من بیشتر مطالب این بخش رو من مطالعه کردم, ممون از صبر و کمک شما و حرف های نا حساب ادم زیاد میشنوه و نباید توجه کنه, مهم نیت خوب شماست.
اگر پیشنهادی یا تجربه ای دارید در زمینه خانه پیدا کردن, چه محله هایی تمیز هست و قیمت ها مناسب,, در زمینه گرمایش و سرمایش خانه,, چه خونه هایی بهتره ادم بگیره,, با کدوم قومیت ها میشه بهتر معامله کرد و نوع خانه,, فرودگاه دیدم در نقشه شهر,, ایا صدا زیاده؟
و ایا خانه نزدیک ساحل خوبه واسه اجاره یا نه؟
مثلا مونترال محله ایرانی نشین هست و فرانسوی نشین, عرب, فیلیپین, و بیشتر جاهای دنیا,
و در ادامه ما در مونترال گروه های مختلف تلگرامی داریم که برای دانشجوها هست و اطلاع رسانی
برای مهاجرت هست
برای خرید و فروش لوازم هست
گفت و گو و مکان های پارتی ایرانی
امیدوارم سن دیگو هم ایرانیان شکوفا زیاد داشنه باشه.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان ما قصد زندگی در یکی از شهرهای اطراف سن دیگو رو داریم. یه خونواده ی سه نفره هستیم. اما اطلاعاتی از این شهرها ندارم. کدوم شهر کرایه خونه هاش پایین تره؟ و در عین حال هوای خوبی داره؟ منظورم این که تابستون های گرمی نداشته باشه. دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان