کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

به نظر میرسه که لاتاری های سریعتر کلیر میشن خخخخخ عجب شانسی داریم ما
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO
سلام دوستان ما برای سفارت نقص مدرک رو ایمیل کردیم ولی جز جواب خودکار سفارت جواب دیگه ای نداشتیم . البته خوشبختانه بعد از ایمیل و رو ز بعد از مصاحبه تا الان سه تا آپدیت داشتیم .
میخواستم بدونم آیا این اپدیتها در نتیجه ایمیل ما به سفارت بوده و یا به هر دلیل دیگه ای میتونه باشه و نیازی هست دوباره ایمیل بزنیم ؟
ممنون از راهنمایی دوستان
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 12:03)rainyday نوشته:  سلام دوستان ما برای سفارت نقص مدرک رو ایمیل کردیم ولی جز جواب خودکار سفارت جواب دیگه ای نداشتیم . البته خوشبختانه بعد از ایمیل و رو ز بعد از مصاحبه تا الان سه تا آپدیت داشتیم .
میخواستم بدونم آیا این اپدیتها در نتیجه ایمیل ما به سفارت بوده و یا به هر دلیل دیگه ای میتونه باشه و نیازی هست دوباره ایمیل بزنیم ؟
ممنون از راهنمایی دوستان
مدارک روی پرونده اعمال شده و پرونده به امریکا ارجاع داده شده
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday
(2017-05-30 ساعت 12:03)rainyday نوشته:  سلام دوستان ما برای سفارت نقص مدرک رو ایمیل کردیم ولی جز جواب خودکار سفارت جواب دیگه ای نداشتیم . البته خوشبختانه بعد از ایمیل و رو ز بعد از مصاحبه تا الان سه تا آپدیت داشتیم .
ممنون از راهنمایی دوستان
سلام این خودش خوبه یعنی کار داره انجام میشه موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday
(2017-05-30 ساعت 13:21)rainyday نوشته:  Your visa has been printed. Depending on local procedures at the location where you were interviewed, your visa will be mailed or available for pickup soon. If there are further questions, or if we need updated contact information, you will be contacted.
For more information, please visit

بر اساس توضیحات دوستان گرامی که من خوندم این متن نشون میده که مراحل ای پی تموم شده
کسی نظری داره؟

ضمن تبریک و به امید کلیری همه دوستان شما or شدین و مرحله بعدی کلیری هست دوست عزیز که روی سایت سفارت ارمنستان اعلام میشه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO
(2017-05-30 ساعت 13:39)rainyday نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 13:34)ekhveh نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 13:21)rainyday نوشته:  Your visa has been printed. Depending on local procedures at the location where you were interviewed, your visa will be mailed or available for pickup soon. If there are further questions, or if we need updated contact information, you will be contacted.

بر اساس توضیحات دوستان گرامی که من خوندم این متن نشون میده که مراحل ای پی تموم شده
کسی نظری داره؟

ضمن تبریک و به امید کلیری همه دوستان شما or شدین و مرحله بعدی کلیری هست دوست عزیز که روی سایت سفارت ارمنستان اعلام میشه

البته این برای دوستم هست که با هم مصاحبه رفته بودیم برنده اصلی خانمش بود به همراه یه کودک و اونها ویزا گرفتن
خودش به خاطر سربازی سپاه ای پی شد
جالبه که 11 می مصاحبه داشت
مگه امکان داره کلیر شدن توی 20 روز؟

کلا دوست عزیز ای پی شدن قانونی نداره که برای همه صدق کنه و واقعا معلوم نیست روی چه اساسی این کارو انجام میدن ولی بارها اتفاق افتاده دوره کلیری کمتر از یک ماه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:

کسی نظری داره؟

این متن یعنی ویزا داخل پاسپورت چاپ شده و تحویل پست شده برای تحویل. احتمالا چند روز پیش کلیر شدن و پاسپورت رو دادن سفارت و الان چاپ شده.
این طور که شما میگید برای دوستتون بوده که خانومش همونجا ویزا گرفته، مطمین شید که این متن برای نفر دوم کیس هست که اقا بودن و سربازی داشتن..اگر برای نفر دوم باشه یعنی ویزا رو گرفتن و تموم شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 14:09)rainyday نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 14:05)ekhveh نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 13:39)rainyday نوشته:  البته این برای دوستم هست که با هم مصاحبه رفته بودیم برنده اصلی خانمش بود به همراه یه کودک و اونها ویزا گرفتن
خودش به خاطر سربازی سپاه ای پی شد
جالبه که 11 می مصاحبه داشت
مگه امکان داره کلیر شدن توی 20 روز؟

کلا دوست عزیز ای پی شدن قانونی نداره که برای همه صدق کنه و واقعا معلوم نیست روی چه اساسی این کارو انجام میدن ولی بارها اتفاق افتاده دوره کلیری کمتر از یک ماه

منم خودم امروز نگاه کردم دو خطی شدم امیدوارم این کلیر شدن سریع مشمول حال ما هم بشه و همچنین برای همه دوستان عزیز و منتظر

یعنی شما هم امروز آپدیت داشتید که دوخطی شدید؟ یا طبق امضاتون همون 25 می که آخرین آپدیتتون بوده دو خطی شدید؟
امیدوارم دوخطی باشه که به کلیری ختم میشه
چون من هم یک هفته بعد از مصاحبه دو خطی شدم و بعد از چند روز مجددا یک خطی شدم
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، ما امروز شش ماه و یک هفته شدیم . خیلی انتظار نفس گیریه !!
هیچ کس از ابوظبی خبر نداره دلمون خوش باشه ؟؟!!!
شماره کیس :      2017AS23XX
رویت قبولی : می 2016
تعداد نفرات: دو نفر (برنده اصلی خانم ، آقا معاف از سربازی)
شغل : غیر دولتی
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه :         22 نوامبر
آپدیتها :        23 نوامبر سفارت ، 29 نوامبر و 15 می سایت سیس
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
ما امروز بعد از ۷ ماه و ۱۲ روز کلییر شدیم بهمون تا ۲۵ جون وقت دادن برای رفتن و گرفتن ویزا ها!
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mahzi ، ترنم هستی ، hesgan ، hsh85 ، فافافا ، mfaz66 ، Paniz888 ، V_B ، mostafa2017 ، Ali--usa ، ekhveh ، ranaghg ، KORYO
(2017-05-30 ساعت 15:01)mahzi نوشته:  سلام دوستان ، ما امروز شش ماه و یک هفته شدیم . خیلی انتظار نفس گیریه !!

سلام
ما هم 6 ماه گذشت از مصاحبه. هیچ خبری نیست. واقعا کلافه کننده هست
کیس: ‎2017AS25XX‎
تاریخ مشاهده نتیجه: 6 May ‎
تاریخ ارسال فرم: 28 May
کارنت: نوامبر
نامه دوم: نوامبر
زمان و مکان مصاحبه: هفته اول دسامبر لبوظبی AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-16 ساعت 12:24)hsh85 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 11:44)maymary1220 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 10:52)hsh85 نوشته:  دوستان بنظر میرسه آنکارا هم شروع کرده به کلیری. بر اساس دیتایی که من از ۳ مارچ از فایل آنکارا داشتم تا دیروز که ۱۵ مارچ هست. کیس نامبر 2017AS853 تا دیروز AP بودن که کلیر شدن. ایشالله مبارکشون باشه.
من تو سیس هم چک کردم هر دو متقاضی کیس OR شدن. اگر عضو مهاجرسرا هستند لطفا اعلام کنن که مطمئن شیم از ایران بوده این کیس.

دوست عزیز میشه بگین از کجا لیست کلیری ها رو چک می کنین ؟

در واقع کل اطلاعات کیس های آنکارا از طریق آدرس زیر در دسترس هست:

https://tr.usembassy.gov/wp-content/uplo...us-xml.txt

البته این آدرس   ف ی ل ت ر  هست متاسفانه.

ماه که عوض میشه باید قسمت 91/2017/05 بشه 91/2017/06 فکر میکنم تا ماه بعد رو بتونین ببینیم. هر هفته این فایل ممکنه چند بار آپدیت بشه.  پسوند این فایل txt هست ولی خود فایل به فرمت xml نوشته شده اگر پسوندشو  به xml تغییر و داخل Excel ایمپورتش کنید میتونید اطلاعات را در قالب جدول ببینید. کاری که دوستانی مثل sayhoon قبلا زحمتشو کشیدن و با کنار هم قرار دادن اونها تحلیل هایی عالی رو ارایه دادن. من بعضی از این فایل ها رو از 3 مارچ دارم و البته با یه روش دیگه (دیتا بیس SQLServer) جستجو میکنم بین همه فایل های موجود و اگر خبر مهمی باشه همینجا خدمت دوستان اعلام میکنم.

این آدرس برای کیسای لاتاریه یا مهاجرتیارم توش زده؟
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 19:09)jozi نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 15:01)mahzi نوشته:  سلام دوستان ، ما امروز شش ماه و یک هفته شدیم . خیلی انتظار نفس گیریه !!

سلام
ما هم 6 ماه گذشت از مصاحبه. هیچ خبری نیست. واقعا کلافه کننده هست

امیدوارم بزودی خبرای خوب داشته باشیم.
شماره کیس :      2017AS23XX
رویت قبولی : می 2016
تعداد نفرات: دو نفر (برنده اصلی خانم ، آقا معاف از سربازی)
شغل : غیر دولتی
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه :         22 نوامبر
آپدیتها :        23 نوامبر سفارت ، 29 نوامبر و 15 می سایت سیس
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 19:15)Sudeh نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 12:24)hsh85 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 11:44)maymary1220 نوشته:  دوست عزیز میشه بگین از کجا لیست کلیری ها رو چک می کنین ؟

در واقع کل اطلاعات کیس های آنکارا از طریق آدرس زیر در دسترس هست:

https://tr.usembassy.gov/wp-content/uplo...us-xml.txt

البته این آدرس   ف ی ل ت ر  هست متاسفانه.

ماه که عوض میشه باید قسمت 91/2017/05 بشه 91/2017/06 فکر میکنم تا ماه بعد رو بتونین ببینیم. هر هفته این فایل ممکنه چند بار آپدیت بشه.  پسوند این فایل txt هست ولی خود فایل به فرمت xml نوشته شده اگر پسوندشو  به xml تغییر و داخل Excel ایمپورتش کنید میتونید اطلاعات را در قالب جدول ببینید. کاری که دوستانی مثل sayhoon قبلا زحمتشو کشیدن و با کنار هم قرار دادن اونها تحلیل هایی عالی رو ارایه دادن. من بعضی از این فایل ها رو از 3 مارچ دارم و البته با یه روش دیگه (دیتا بیس SQLServer) جستجو میکنم بین همه فایل های موجود و اگر خبر مهمی باشه همینجا خدمت دوستان اعلام میکنم.

این آدرس برای کیسای لاتاریه یا مهاجرتیارم توش زده؟

همه کیس های مهاجرتی آنکارا توش هست
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
(2017-05-30 ساعت 18:55)Alirezania نوشته:  ما امروز بعد از ۷ ماه و ۱۲ روز کلییر شدیم بهمون تا ۲۵ جون وقت دادن برای رفتن و گرفتن ویزا ها!

تبریک میگم....
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان