کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-05-31 ساعت 12:50)rainyday نوشته:  Please kindly submit your high school and pish daneshgahi transcripts.
سلام دوستان گرامی این ایمیل از سفارت برام اومده یعنی باید دیپلم و پیش دانشگاهی رو براشون ایمیل کنم؟
سلام
آره اینجوری نوشته
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من یک خطی بودن دو خطی بودن رو چک کردم قسمت متن که نوشته For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV. تو یک خط دیگه نوشته شده است. و پاراگراف اول تو یک خط. این الان دو خطیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 13:47)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 13:10)rainyday نوشته:  سلام دوستان سفارت از ما ادرس جدیدخواست و براشون ایمیل کردیم البته هنوز به ما جواب ندادن
توی سایت بعداز ایمیل ادرس یه آپدیت داشتیم میخواستم بدونم این آپدیت شدن بخاطر اعمال آدرس جدید بوده یا هر چیزی میتونه باشه؟

are age emaili bedid vasatoon update mikhore.

(2017-05-31 ساعت 12:59)h.hed نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 12:50)rainyday نوشته:  Please kindly submit your high school and pish daneshgahi transcripts.
سلام دوستان گرامی این ایمیل از سفارت برام اومده یعنی باید دیپلم و پیش دانشگاهی رو براشون ایمیل کنم؟
سلام
آره اینجوری نوشته
من استرس گرفتم نکنه مشکلی بوده که دوباره میخوان خدا کنه چیزی نباشه
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 13:02)rainyday نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 13:10)rainyday نوشته:  سلام دوستان سفارت از ما ادرس جدیدخواست و براشون ایمیل کردیم البته هنوز به ما جواب ندادن
توی سایت بعداز ایمیل ادرس یه آپدیت داشتیم میخواستم بدونم این آپدیت شدن بخاطر اعمال آدرس جدید بوده یا هر چیزی میتونه باشه؟

سلام
آره اینجوری نوشته
من استرس گرفتم نکنه مشکلی بوده  که دوباره میخوان خدا کنه چیزی نباشه
نگران نباش طبیعیه
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday
دوستان انقدر استرس به خودتون وارد نکنید.
به خدای واحد ارزش این همه جوش خوردن نداره. خویشتن دار باشید.
بهتون قول میدم اگه کیستون مورد خاصی نداره همگی تا سپتامبر کلیر میشیدو ویزاتون رو میگیرید به حول و قوه الهی.
ما هم که فسیل این لاتاری شدیم و هیچ وقت شانس (یا اسمش رو هر چیزی میزارید) شما رو نداشتیم و نخوااهیم داشت.
به امید وبزای 100 درصدی همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday ، ekhveh ، mostafa2017
دوستمون درست میگن اولین بار که اومدم سایت مهاجرسرا ، مدیر جان گفتن که پروسه لاتاری زمانبر هستش باید خیلی صبور باشید وبه زندگی عادیتون ادامه بدید ولی کو گوش شنوا .الان اینجاییم و اعصاب خراب و معلق بین زمان و آسمان .خدا خودش کمکمون کنه این چندماه را با آخر خوش بسر کنیم.دوستان از ایروان خبری نشد؟اصلا کلیری نداشته؟
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
(2017-05-31 ساعت 13:01)shayan_yg نوشته:  سلام من یک خطی بودن دو خطی بودن رو چک کردم قسمت متن که نوشته  For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.   تو یک خط دیگه نوشته شده است. و پاراگراف اول تو یک خط. این الان دو خطیه؟
نه دوست عزیز این دو خطی نیست . دوخطی به این صورت است که از ابتدای متن in additional در سطر دیگری باشد .
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
درودبردوستان،
بلاخره بعد از یازده روز اقامت در آنکارا، ویزای ما ایشود شد.
با آرزوی شادی و سربلندی واسه همتون.
ضمنا یک پیشنهاد به عنوان یک تجربه،
قبل از واسه گرفتن ویزا تشریف ببرید سفارت،حتما روزهایه تعطیل رسمی سفارت رو از لینک Holliday Callender چک کنید.
بلیط یک طرفه بگیرید، تا هی مجبور به کنسل کردن بلیط برگشت نشید. به اندازه کافی استرس و فشار هست، دیگه خواهشا این یکی رو حذف کنید.
حدودا ده روز با احتساب شنبه و یکشنبه برنامه‌ریزی کنید.
به امید شادکامی و کامیابی
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: ILMAN ، hesgan ، nima1976 ، mostafa2017 ، sama79 ، hsh85 ، farhhad ، mahzi ، Paniz888 ، فام مج ، V_B ، soruosh ، ترنم هستی
سلام دوستان من تا امروز فکر میکردم که اگه تو سایت ceac بزنه issued یعنی کلیر شدیم اما جایی خوندم که بعد از صدور ویزا وضعیت کیس به issued تغییر میکنه میشه بگید چطور باید بفهمیم که کلیر شدیم من واقعا گیج شدم لطفا راهنمایی کنید.
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
لطفا بگید منظور از دو خطی شدن و or شدن چیه ؟یعنی کلیر شدن؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 22:15)naz s نوشته:  سلام دوستان من تا امروز فکر میکردم که اگه تو سایت ceac بزنه issued یعنی کلیر شدیم اما جایی خوندم که بعد از صدور ویزا وضعیت کیس به issued تغییر میکنه میشه بگید چطور باید بفهمیم که کلیر شدیم من واقعا گیج شدم لطفا راهنمایی کنید.

امضای بنده رو مطالعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Abisarab ، naz s ، MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان ما حدود 7 روز پیش کلیر شدیم امروز دوباره اپدتیت داشتیم و or هستیم این یعنی چی؟
البته ایمیل کلیری هم قبلا اومده
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
آره اینجوری نوشته

با سلام به همه دوستان عزیز،
جناب Rainyday شما باید ریز نمره دیپلم و پیش دانشگاهی رو بفرستین، نه مدرک ، transcript به ریز نمره میگن
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 04:08)فام مج نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 13:47)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  are age emaili bedid vasatoon update mikhore.

(2017-05-31 ساعت 12:59)h.hed نوشته:  سلام
آره اینجوری نوشته

با سلام به همه دوستان عزیز،
جناب Rainyday شما باید ریز نمره دیپلم و پیش دانشگاهی رو بفرستین، نه مدرک ، transcript به ریز نمره میگن

با تشکر از لطف شما
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
امروز داشتم با حسین آقای معروف تو دبی صحبت میکردم میگفت تعداد زیادی از ایرانی ها کلیر شدن میگفت هر روز تعداد زیادی از ایرانی ها میان برای گرفتن ویزا.
خواستم این خبر خوش رو بهتون بدم که زیاد نگران نباشید و روزهای انتظار رو به پایانه

انرژی مثبت یادتون نره

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، فافافا ، V_B ، hsh85 ، shahin41 ، hesgan ، Ali--usa ، علیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان