کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سلام.
دوستان من 8 فوریه کلیر شده بودم و توی همین تاپیک اعلام کردم.
پاسپورتم رو دادم به شرکت هایی که سرویس پیکاپ دارن و پنج شنبه آخر وقت هفته پیش پاس رو دادن به سفارت.
اولین روز کاری این هفته 2 شنبه بود و کیسم چک شده بود، 3شنبه یعنی 21 فوریه هم ویزام ISSUE شد و خورد توی پاسم.
اتفاقا خلاف نظر دوستان که دارن کند پیش میرن، خیلی هم سریع کار میکنن.
پس نگران نباشید.
امیدوارم همه دوستان نیز هرچه سریع تر Clear شن و ویزاشون صادر شه.
موفق باشید.
کیس: ‎2017AS30XX‎
تعداد اعضاء ‎: دو نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: ‎5 May‎
تاریخ ارسال فرم: ‎17 May‎
کارنت شدن کیس: ‎14 Oct‎
محل مصاحبه: آنکارا تغییر توسط خودم به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎8 Dec‎
نتیجه: A.P
تاریخ Clear شدن: 8 Feb
تاریخ صدور ویزا: 21 Feb
تاریخ ورود به آمریکا: Mar 2
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، V_B ، Paniz888 ، mrticoen ، Alirezania ، mostafa2017 ، h.mgh ، ebrahim1e
اولا دوستان سفارت اصلا دستی در کلیر کردن نداره و در این حد که یا یک ضرب میده یا اگر نده میره توی ادمین و ادمین کار چهار سازمان امنیتی اصلی امریکاست
بسته به نوع مورد شما ممکنه یکی یا تمامی سازمانها شما رو چک بخان کنن و طبیغتا زمانشم متناسبه
وقتایی که تشابه اسمی با افراد خاص پیدا کنید بیشتر میشه یا مشاغل خاص

کلا وقتی سازمانها شما رو کلیر کردن برمیگردونن به سفارت ازون موقغ سفارت خیلی سریع اقدام میکنه
لطفا با اطلاعات غلطدوستان رو به سفارتهای خاص نفرستید
شما اگر شانس بیارید افیسر همون موقع اوکی کنه هر جا باشید خپش شانس بودی اگر نکرد همه میرید توی یک poolیکسان دست سازمانهای ثالث

کلیرنس میتونه از چند روز برای یک تشابه اسمی سریعا رد شونده ا یا سابقه سفر خارجی به کشورهای خاص تا دوازده ماه برای افرادی با مشاغل حساس و سوابق متعدد کاری یا دولتی طول بکشه

فقط صبر کنید و اصلا مقایسه نکنید خودتونو با بقیه هیچ دو کیسی هر چقدر هم مشابه از دید کلیرنس مشابه کلیر نمیشن
زتدگیتونو عادی پیش ببرید و بدونید که ایشالا قبل سپتامبر جواب اکثرتون میرسه و میرید
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، Paniz888 ، mrticoen ، ََAfra ، Ali--usa ، h.mgh
نقل قول:
‏تعویق صدور فرمان جدید منع ورود شهروندان ۷ کشور به آمریکا
‏⁦‪dw.com/p/2Y7st‬⁩
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
(2017-02-23 ساعت 16:47)ssalahi نوشته:  سلام.
پاسپورتم رو دادم به شرکت هایی که سرویس پیکاپ دارن و پنج شنبه آخر وقت هفته پیش پاس رو دادن به سفارت.
اولین روز کاری این هفته 2 شنبه بود و کیسم چک شده بود، 3شنبه یعنی 21 فوریه هم ویزام ISSUE شد و خورد توی پاسم.
پس نگران نباشید.
موفق باشید.

دوست عزيز قبل از هر چيز تبريك ميگم بهتون و خيلي خوشحال شدم كه ويزاتون رو گرفتيد
ولي درباره اين موضوع كه عزيزان و من اينجا دربارهش صحبت كرديم به اين دليل كه براي مثال خود شما با كيس ٣٠٠٠ كلير شديد و ويزاتون رو گرفتيد درصورتي كه كيس هاي پايينتر مثل خود من كه ٣.٥ ماه هست منتظر كليرنس هستند حتي من عزيزاني رو ميشناسم كه ١٤٠ روز از مصاحبه شون گذشته و هنوز خبري از آپديت و يا كليرنس نيست، تا جايي كه من ميدونم از تمام كساني كه توي ماه هاي اكتبر و نوامبر مصاحبه داشتند تعداد انگشت شماري كلير شدند و ما علت كندي از كلير شدن كيسهامون رو نميدونيم
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، h.mgh
(2017-02-23 ساعت 18:25)onasiss نوشته:  
پس نگران نباشید.
موفق باشید.

ولي درباره اين موضوع كه عزيزان و من اينجا دربارهش صحبت كرديم به اين دليل كه براي مثال خود شما با كيس ٣٠٠٠ كلير شديد و ويزاتون رو گرفتيد درصورتي كه كيس هاي پايينتر مثل خود من كه ٣.٥ ماه هست منتظر كليرنس هستند حتي من عزيزاني رو ميشناسم كه ١٤٠ روز از مصاحبه شون گذشته و هنوز خبري از آپديت و يا كليرنس نيست، تا جايي كه من ميدونم از تمام كساني كه توي ماه هاي اكتبر و نوامبر مصاحبه داشتند تعداد انگشت شماري كلير شدند و ما علت كندي از كلير شدن كيسهامون رو نميدونيم

خيلي دوست دارم مثبت فكر كنم ولي بعد گذشت ١٣٦ روز و با توجه به قوانيني كه در راه نميدونم سرنوشت بچه هاي ٢٠١٧ چي ميشه!بدجور بلاتكليف شديم!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss
(2017-02-23 ساعت 22:46)bahareh75 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 18:25)onasiss نوشته:  
پس نگران نباشید.
موفق باشید.

خيلي دوست دارم مثبت فكر كنم ولي بعد گذشت ١٣٦ روز و با توجه به قوانيني كه در راه نميدونم سرنوشت بچه هاي ٢٠١٧ چي ميشه!بدجور بلاتكليف شديم!

۱۲۵ روز برای ما!!! نه کار دولتی نه سربازی آنچنانی نه ندرک حساس تازه با زن و بچه !!
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسى رو ميشناسيد كه تو اين ٢،٣ هفته اخير از سفارت ابوظبى كليير شده باشه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania
(2017-02-25 ساعت 17:15)Neda1983 نوشته:  دوستان كسى رو ميشناسيد كه تو اين ٢،٣ هفته اخير از سفارت ابوظبى كليير شده باشه؟؟؟

دوست یکی از دوستان ما از ابوظبی کلییر شده
البته من ایشون نمیشناسم و از شرایط کیسش خبر ندارم
فقط 2 یا3 هفته پیش گفتند جواب کلییریش اومده
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 23:08)Alirezania نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 22:46)bahareh75 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 18:25)onasiss نوشته:  دوست عزيز قبل از هر چيز تبريك ميگم بهتون و خيلي خوشحال شدم كه ويزاتون رو گرفتيد

۱۲۵ روز برای ما!!! نه کار دولتی نه سربازی آنچنانی نه ندرک حساس تازه با زن و بچه !!

همه ما در اصل باید مدت انتظارمون منهای120 کنیم
یعنی ما چند روزی میشه که در انتظاریم
این واقع بینانه تره ولی اگه ذهن قبول کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
امیدوار باشیم
زبان بخونیم
اندکی صبر سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، h.mgh
سلام به تمامی دوستان
اگه کسی سوالی داره میتونم راهنمایی کنم .یادمه پارسال همین موقع خودم هم این شرایط سخت را داشتم و این وب سایت خیلی به من کمک کرد
تاریخ رویت قبولی: May 08 2015 ساعت 5 صبح .
شماره کیس  2016AS44XX
سفارت : ارمنستان
تعداد افراد منظور در کیس 2 نفر  
مصاحبه 18 : فوریه همسرم یک ضرب و خودم مراحل اداری

کلیر: با معجزه ی خدا سوم آگوست .....                 
خدایا منو این دنیا پاک کردی ، اون دنیا هم پاکم کن ....
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، علیا ، Paniz888 ، mostafa2017
(2017-02-26 ساعت 03:20)FFF1234 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 23:08)Alirezania نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 22:46)bahareh75 نوشته:  خيلي دوست دارم مثبت فكر كنم ولي بعد گذشت ١٣٦ روز و با توجه به قوانيني كه در راه نميدونم سرنوشت بچه هاي ٢٠١٧ چي ميشه!بدجور بلاتكليف شديم!

همه ما در اصل باید مدت انتظارمون منهای120 کنیم
یعنی ما چند روزی میشه که در انتظاریم
این واقع بینانه تره ولی اگه ذهن قبول کنه

270 روز هم برای ما Smile
F1
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز كسي از ابوظبي كليير شده؟ واقعا يعني كلييري نداشتيم؟!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 22:44)bahareh75 نوشته:  دوستان عزيز كسي از ابوظبي كليير شده؟ واقعا يعني كلييري نداشتيم؟!

مثل اینکه هیشکی کلیر نشده...
فقط باید صبر کرد و انرژی مثبت داد. ظاهرا میخوان فرمان مهاجرتی رو همین 4 شنبه امضا کنن. ببینم دوباره چی به سر این جماعت میاد...
کیس: لاتری
کیس نامیر: زیر 2000
رویت قبولی: ‎May 3  ،  بعد از ریجکت شدن از سفارت برای ویزای توریستی !!!!!
ارسال فرم: ‎May 16
تعداد افراد: 3 نفر
کارنت شدن: ‎8 آگست
نامه ی دوم: 20 سپتامبر
تاریخ مصاحبه: 28 نوامبر
مكان مصاحبه: ابوظبی
شغل : آزاد
سربازی: ارتش
آپدیت ها :
سایت ابوظبی: 4 دسامبراولین بار و دوم آگست به خاطر کلیر شدن
سایت CEAC: برنده اصلی 14 دسامبر،فرزند و همسر 13 دسامبر و تعدادی آپدیت دیگه به خاطر ارسال ایمیل
دو خطی: 27 جولای
آپدیت OR: دوم آگست
نامه کلیری: دوم آگست به همراه درخواست برا بونافاید
تحویل پاسپورت: سیزدهم آگست به همراه بونافاید (اثبات رابطه اصیل مطابق با قانون اجرایی رییس جمهور)، فرزند به عنوان دانشجو در حال تحصیل در آمریکا
دریافت ویزا: 15 آگست
ورد به آمریکا : 9 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
دادگاه تجدید نظر درخواست وزارت دادگستری آمریکا برای اجرایی شدن مجدد فرمان ضد مهاجرتی ترامپ را مجددا رد کرد.

دادگاه قبلا حکم به تعلیق دستور ترامپ برای منع ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا داده بود.
@ParizTravel
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، zamini1975

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان