کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-03-02 ساعت 14:51)naz s نوشته:  با سلام دوستان ما تو ماه سپتامبردر ابوظبی مصاحبه داشتیم متاسفانه بجای اصل مدرک تحصیلیه برنده  اشتباها کپیش رو برده بودیم در نتیجه گفتن مدارکتون ناقصه و باید از طریق رابط اصل مدرک رو به دستشون برسونیم که ماهم به محض بازگشت به ایران اصل مدرک رو فرستادیم اما هنوز کلیر نشدیم وقتی از طریق لینک بالای صفحه وضعیت کیسم رو چک میکنم جلوی یکیAdministrative Processing وجلوی دیگری ready ایا این وضعیت طبیعیه؟نباید هردو عضو کیس وضعیت یکسانی داشته باشند؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام
به اين معنا ست كه نفر برنده مشمول AP شده ولي نفر دوم كيس آماده گرفتن ويزا به محض كلير شدم نفر برنده هستش، يعني نفر دوم AP نخورده
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، mrticoen ، naz s
(2017-03-02 ساعت 17:28)onasiss نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 14:51)naz s نوشته:  با سلام دوستان ما تو ماه سپتامبردر ابوظبی مصاحبه داشتیم متاسفانه بجای اصل مدرک تحصیلیه برنده  اشتباها کپیش رو برده بودیم در نتیجه گفتن مدارکتون ناقصه و باید از طریق رابط اصل مدرک رو به دستشون برسونیم که ماهم به محض بازگشت به ایران اصل مدرک رو فرستادیم اما هنوز کلیر نشدیم وقتی از طریق لینک بالای صفحه وضعیت کیسم رو چک میکنم جلوی یکیAdministrative Processing وجلوی دیگری ready ایا این وضعیت طبیعیه؟نباید هردو عضو کیس وضعیت یکسانی داشته باشند؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام
به اين معنا ست كه نفر برنده مشمول AP شده ولي نفر دوم كيس آماده گرفتن ويزا به محض كلير شدم نفر برنده هستش، يعني نفر دوم AP نخورده

با سلام
بنظرم پاسخ درست را میتوانید در همین انجمن و در لینک زیر ببینید

Ready به معنای کلیر شدن و آماده بودن ویزا نیست.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: naz s
آقا این جور که پیش میره امیدوارم حکمی امضا نشه چون اگر بشه برای‌ما APها خیلی بد میشه از اونجا که شاید بعد ۹۰ روز تمدید هم بکنه بعد از سپتامبر می‌گذره و ما می مونیم حوضمون!
۱۳۴ روز گذشته تا الان??
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahboy ، milad.abadani
(5 ساعت قبل)mostafa2017 نوشته:

گفتم بعد 24 ساعت سکوت تو فروم با یه خبر خوب دیگه بیام......

اطلاعات جدیدی به شبکه ‎MSNBC‎ رسیده از طرف کارکنان وزارت امنیت داخلی که نشون دهنده مخالفت داخل سازمانی با حکم محدودیت سفر هست. در اون اسناد بعد بررسی کیسهای مختلف، گفته شده که هیچ روشی وجود نداره که بشه حدس زد کسی که میخواد وارد آمریکا بشه در آینده میخواد چیکارکنه (چون روح این دستور اجرایی گفته شده که جلوگیری از ورود افرادی هست که خطرناک هستند). پس، در اصل این دستوری بی فایده است. همچنین، بیشتر افراد وقتی وارد آمریکا شدند، بعد سالها خطرناک شدند و نه وقتی میخواستند وارد آمریکا بشن. یکی از (احتمالن) دلایل روز به روز عقب افتادن دستور دوم هم همین مخالفتهای داخلی است که نتونستند دلیلی قانونی براش پیدا کنند. آخرشم نتیجه گرفته در کل کار این دستور اجرایی تمام شده است (نظر شخصی مجری برنامه است). او گفته، افرادی که برای ما این مدارک رو ارسال کردند میخواستند که این مطلب در تی وی گفته بشه که این دستوری مسخره است که دلیل متقن و موجهی پشتش نیست.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، h.mgh ، zamini1975 ، naz s ، milad.abadani
امیدوارم خیلی زود موتور کلییری روشن بشه و این روزها تبدیل بشن بخاطره
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، h.mgh ، milad.abadani
بچهای اکتبر و بعد از آن کسی ایمیل نزده بگه بابا ما دیگه مدیکالمون داره منقضی میشه
یک دستی بجنبونید
حتما هم با همین لحن باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-04 ساعت 00:57)FFF1234 نوشته:  بچهای اکتبر و بعد از آن کسی ایمیل نزده بگه بابا ما دیگه مدیکالمون داره منقضی میشه
یک دستی بجنبونید
حتما هم با همین لحن باشه

من ۱ ماه پیش ایمیل زدم آخه این چه وضعشه حقشه ما مهاجرت کنیم به کانادا تا حالتون جا بیاد??
جواب دادن که ۴ تا ۶ ماه و بعضی ها حتی بیشتر طول میکشه ایمیل هم نزنیاد.
یعنی حقوق بشرشون داغونه انواع شکنجه روحی و روانی رو تا این چند ناه انجام دادن حالا امیدوارم از آخر ویزامونو بگیریم
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahboy ، milad.abadani
(2017-03-03 ساعت 17:39)shahin41 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 17:28)onasiss نوشته:  

سلام

با سلام

سلام من رو به شك انداختيد
اگر اشتباه ميكنم لطفا من رو اصلاح كنيد
فرض بر اين باشه كه يه كيس لاتاري ٢ نفر ست يه زوج و برنده آقا ست و خانم زير مجموعه كيس اقا
بعد از مصاحبه اقا اي پي و خانم ردي ميشن
اين به اين معنا نيست كه خانم هيچ مشكلي نداشتهو اي پي نخورده ولي فقط اقا اي پي خورده؟
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
(2017-03-04 ساعت 00:57)FFF1234 نوشته:  بچهای اکتبر و بعد از آن کسی ایمیل نزده بگه بابا ما دیگه مدیکالمون داره منقضی میشه
یک دستی بجنبونید
حتما هم با همین لحن باشه

من 6 فوریه یه ایمیل زدم به سفارت ارمنستان که نتیجش یه آپدیت بود پاسخ ایمیل هم یه ایمیل کلی بود که زمان پروسه دست ما نیست و ... یه ایمیل به KCC هم زدم اونم جواب داد در حال بررسی هست جوابشم معلوم بود که برای شخص کیس ما نیست و برای همه همینو میفرسته حالا نمیدونم بازم ایمیل بزنیم بگیم مدیکالمون داره تموم میشه فرقی بکنه و یا اثری داشته باشه یا نه
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
(2017-03-04 ساعت 09:29)onasiss نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 17:39)shahin41 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 17:28)onasiss نوشته:  سلام

با سلام

سلام من رو به شك انداختيد
اگر اشتباه ميكنم لطفا من رو اصلاح كنيد
فرض بر اين باشه كه يه كيس لاتاري ٢ نفر ست يه زوج و برنده آقا ست و خانم زير مجموعه كيس اقا
بعد از مصاحبه اقا اي پي و خانم ردي ميشن
اين به اين معنا نيست كه خانم هيچ مشكلي نداشتهو اي پي نخورده ولي فقط اقا اي پي خورده؟

سلام
تا اونجایی که من میدونم پرونده شما میتونه به این صورت باشه :
آقا بعد از مصاحبه، AP شده.
خانم هم مصاحبه شده ولی هنوز پرونده ایشان در سایت، آپدیت نشده.
و تا اونجایی که من میدونم، تا زمانی که برنده اصلی کلیر نشه، بقیه اعضای کیس کلیر نمیشن.
شما روی شماره پرونده خانم که احتمالا در آخرش 02 نوشته کلیک کنید و در بالای صفحه تاریخ آپدیت ایشان را ببینید. سپس با تاریخ آپدیت خودتان مقایسه کنید.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، naz s ، milad.abadani
(2017-02-23 ساعت 15:02)onasiss نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 14:07)h.mgh نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 13:53)FFF1234 نوشته:  امیدوارم زودتر مشکل شما و همه حل بشه
خیلی زیاد خوندم که عملکرد سفارتها مثل همه و
یکسان هستند

سفارت ارمنستان هم همینه این هفته که هیچ خبری نبود فکر کنم دست نگه داشتن تا ببینن حکم ترامپ چی میشه.

بله اينطور كه من فهميدم هر سه سفارت خيلي كند پيش ميرن، ولي بايد بگم كه فقط تو سفارت ارمنستان هست كه ميشه تغييرات همه رو ديد كه تو اين هفته يه كيس غير لاتاري كلير شد و چندتا كيس ديگه لاتاري و غير لاتاري از تو ليست حذف شد، به اين معنا ست كه اون عزيزان ويزاشون رو دريافت كردند

چطوري ليست كيس هاي سفارت رو ميبينين ؟
ميشه مسيري رو كه ميرين بگين تا من هم ببينم. ممنون ميشم. من ابوظبي رو ميخوام ببينم
پاسخ
(2017-03-04 ساعت 23:25)parham_p83 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 15:02)onasiss نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 14:07)h.mgh نوشته:  سفارت ارمنستان هم همینه این هفته که هیچ خبری نبود فکر کنم دست نگه داشتن تا ببینن حکم ترامپ چی میشه.

بله اينطور كه من فهميدم هر سه سفارت خيلي كند پيش ميرن، ولي بايد بگم كه فقط تو سفارت ارمنستان هست كه ميشه تغييرات همه رو ديد كه تو اين هفته يه كيس غير لاتاري كلير شد و چندتا كيس ديگه لاتاري و غير لاتاري از تو ليست حذف شد، به اين معنا ست كه اون عزيزان ويزاشون رو دريافت كردند

چطوري ليست كيس هاي سفارت رو ميبينين ؟
ميشه مسيري رو كه ميرين بگين تا من هم ببينم. ممنون ميشم. من ابوظبي رو ميخوام ببينم
فقط سفارت ارمنستان لیست همه کیس های کلیر شده رو نشون میده. سایر سفارت ها از جمله ابوظبی اینطور نیست.
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، milad.abadani
یک دستی بجنبونید
حتما هم با همین لحن باشه

سلام،
آقامن تاحالا3باربه آنکارا ایمیل زدم،1بارمkcc,
همچنان همون جواب کلیشه ای رو میدن.
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania ، Mahboy ، milad.abadani
(2017-03-05 ساعت 09:29)m_baghaei نوشته:  
یک دستی بجنبونید
حتما هم با همین لحن باشه

سلام،
آقامن تاحالا3باربه آنکارا ایمیل زدم،1بارمkcc,
همچنان همون جواب کلیشه ای رو میدن.
سلام
نمی خوانم مثل میدونم گالیور فاز منفی بیارم ولی تایپیک نامه دوم می خوندم متوجه شدم که برای ایرانیا گویا هیچ نامه دعوت به مصاحبه نیمده و همین اینطور فعلا از بچه های لاتاری کسی کلیر نشده امیدوارم حدسم اشتباه باشه و روی پرونده بچه های لاتاری کار کنن چون ما بچه های لاتاری حتی حق شکایت هم نداریم Sad در هر صورت جز صبر کار دیگه ای نمیشه کرد .
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، Mahboy ، ََAfra ، ََAfra ، ََAfra ، milad.abadani
من دو سال پیش ۹۹ روز تو این صفحه منتظر بودم و میدونم سخت ترین بخش پروسه لاتاری (تا قبل از شروع مهاجرت) همین انتظاره که امسال با استرس بیشتری هم همراه شده! الانم بعد از مدتها فقط اومدم یه سر بزنم و بگم همیشه امید داشته باشید که انسان به امید زنده است؛ آرزوی صبر و بعدش شادی فراوان برای تک‌تک‌تون دارم. ای نیز بگذرد...
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان