کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-02-26 ساعت 23:02)tyrex نوشته:  سلام به تمامی دوستان
اگه کسی سوالی داره میتونم راهنمایی کنم .یادمه پارسال همین موقع خودم هم این شرایط سخت را داشتم و این وب سایت خیلی به من کمک کرد

ممنون از لطف و مهربانی شما
من فقط مشکل تحمل انتظارو دارم Big Grin
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
فردا ا ول مارچه! شاید شروع کنن کلیر کردن
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج
(2017-02-28 ساعت 11:05)Alirezania نوشته:  فردا ا ول مارچه! شاید شروع کنن کلیر کردن
البته قراره فردا فرمان جدید ترامپ امضا بشه Sad
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania
سلام
دوست عزيز من امروز وقت سفارت داشتم بهم يه برگه ابي داد گفت يه مدركي واسش ايميل كنم تا جواب بدن
به اين وضعيت چي مي گن؟
البته گفت اين مدركو پست كني قبولت مي كنم ولي نمي دونم چرا حس بدي دارم
مي شه راهنمايي كنيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-28 ساعت 23:11)Noiman نوشته:  سلام
دوست عزيز من امروز وقت سفارت داشتم بهم يه برگه ابي داد گفت يه مدركي واسش ايميل كنم تا جواب بدن
به اين وضعيت چي مي گن؟
مي شه راهنمايي كنيد؟

سلام
فکر کنم شما هم ای پی خوردین،و این مدرک رو باید براشون بفرستین،و منتظر بشین ببینین کی کلیر میشین، نگران نباشین این یه چیز عادیه که بیشتر ایرانیها باید این دوره رو بگذرونن
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
يعني احتمال داره قبولم نكنن
فقط ريز نمرات دانشگاهم كم بود
ارسال مي كنم ببينم چي مي شه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 21:18)Noiman نوشته:  يعني احتمال داره قبولم نكنن
فقط ريز نمرات دانشگاهم كم بود
ارسال مي كنم ببينم چي مي شه

نه واسه چی قبولت نکنن، نگران نباش چیز مهمی نیست همه ما همین طوری بودیم، تا اونجایی که من میدونم برگه آبی یعنی ای پی، احتمال داره خیلی زود ویزاتونو دربیاد، شایدم مثل ماها طول بکشه، در هر صورت نگرانی نداره،
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
(2017-02-28 ساعت 23:11)Noiman نوشته:  سلام
به اين وضعيت چي مي گن؟
مي شه راهنمايي كنيد؟

سلام دوست عزيز
برگه ابي همون اي پي هستش، فقط مداركي كه گفتند رو سريعا بفرستيد تا پروسه شما گير كسري مدارك نشه
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Noiman
سلام دوستان .ماهم 28 feb مصاحبه داشتیم . ولی برگه سفید گرفتیم .کسی میدونه چرا به بعضیها برگه سفید دادن به بعصیها برگه ابی؟
کیس نامبر:**201736
تاریخ ارسال فرم 260: 15 می
تاریخ کارنت:9 دسامبر
تاریخ مصاحبه :28 فوریه
سفارت ابوظبی
تعداد :3 نفر
سربازی معاف
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
درضمن من هربارکه خواستم امضامو تکمیل کنم نشده .میشه لطفا راهنمایی کنید.
کیس نامبر:**201736
تاریخ ارسال فرم 260: 15 می
تاریخ کارنت:9 دسامبر
تاریخ مصاحبه :28 فوریه
سفارت ابوظبی
تعداد :3 نفر
سربازی معاف
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من اخیرا به آمریکا سفر کردم تا گرین کارت برایم فعال بشه. تجربیات چند هفته پیشم را می نویسم شاید برای برخی بدرد بخورد.
من یکبار پاسپورتهایم را برای گرفتن ویزا به آنکارا فرستادم. دقیقا همان روزی که ترامپ دستور اجرایی اش را امضاء کرد پاسپورتهای من به سفارت آمریکا در آنکارا رسید و آنها هم بلافاصله آنها را پس فرستادند. پس از متوقف شدن دستور ترامپ دوباره پاسپورتها را به آنکارا بردم و اینبار توانستم ویزا را بگیرم.
در ویزایی که صادر شده است یک جمله نوشته شده به این مضمون که پس از مهر خوردن کنار ویزا هنگام ورود به آمریکا همین پاسپورت به عنوان یک گرین کارت موقت تا یکسال اعتبار دارد.
هنگام ورود به آمریکا افسر مهاجرت تنها پاسپورتها و پاکتهایی را که همراه پاسپورت می دهند از ما گرفت. پس از اسکن کردن انگشتها و گرفتن عکس کار تمام شد. در مجموع حدود 10 تا 15 دقیقه برای خانواده 4 نفره ما بیشتر طول نکشید. پس از آن یک افسر دیگر توضیحاتی داد (حدود 2 دقیقه). در توضیخاتش تاکید کرد که ویزایی که در پاسپورتهای ما وجود دارد و حالا یک مهر کنارشان خورده است به عنوان گرین کارت موقت تا یکسال اعتبار دارد. حتی تاکید کرد که می توانیم با همین ویزاها از آمریکا خارج شویم و دوباره وارد شویم. همچنین گفت که گرین کارت بین 3 تا 6 ماه طول می کشد تا به آدرس ما برسد. البته گفت در مواردی هم ممکن است یک ماهه بیاید.
ضمنا توصیه کرد که اولین کاری که خوب است بکنیم گرفتن شماره سوشال سکوریتی است.
برای سوشال سکوریتی هم دو روز پس از ورود اقدام کردم. یک فرم ساده است که باید پر شود. گفتند تا 2 هفته دیگر می آید به همان آدرسی که داده ام.
برای همگی آرزوی موفقت می کنم.
کتگوری:             EB 2-NIW
تاریخ اپلای:         15 دسامبر 2015
تاریخ مصاحبه:     24 اکتبر 2016
محل مصاحبه:     آنکارا
نتیجه مصاحبه:    AP
آپدیتها:               تبدیل به وضعیت دوخطی: 10 ژانویه 2017، تبدیل به وضعیت OR  ا:  13 ژانویه 2017،
دریافت ایمیل:     17 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، a_cute65 ، AbbasHTC ، hesgan ، V_B ، mrticoen ، Paniz888 ، gbtm ، Noiman ، elikad ، mostafa2017 ، onasiss ، m_baghaei
(2017-02-28 ساعت 11:05)Alirezania نوشته:  فردا ا ول مارچه! شاید شروع کنن کلیر کردن

مگه اول ماه کلیر ها رو اعلام می کنن؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-02 ساعت 01:33)mohajer20176 نوشته:  

مگه اول ماه کلیر ها رو اعلام می کنن؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ ممنون

هرماه یه تعداد بخصوصی ویزا صادر میشه گفتم شاید نا فبریه رسیدن به ماکسیموم که خبری نیست ولی هنوز هم خبری نیست
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
(2017-03-02 ساعت 00:47)POUA نوشته:  درضمن من هربارکه خواستم امضامو تکمیل کنم نشده .میشه لطفا راهنمایی کنید.

سلام
شما باید تعداد پست ها تون به ۱۰ عدد برسه
و بعد از کنترل پنل کاربر در بالای صفحه سمت راست وارد تنظیمات حساب کاربری شوید و قسمت ویرایش امضا رو انتخاب کنید
موفق باشید
کامل کردن امضا اول برای راهنمایی درست و با توجه به شرایط شما ست و سپس لطف شما رو به بچه های انجمن می‌رسونه و میتونن با شرایط خودشون مقایسه کنن .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
با سلام دوستان ما تو ماه سپتامبردر ابوظبی مصاحبه داشتیم متاسفانه بجای اصل مدرک تحصیلیه برنده اشتباها کپیش رو برده بودیم در نتیجه گفتن مدارکتون ناقصه و باید از طریق رابط اصل مدرک رو به دستشون برسونیم که ماهم به محض بازگشت به ایران اصل مدرک رو فرستادیم اما هنوز کلیر نشدیم وقتی از طریق لینک بالای صفحه وضعیت کیسم رو چک میکنم جلوی یکیAdministrative Processing وجلوی دیگری ready ایا این وضعیت طبیعیه؟نباید هردو عضو کیس وضعیت یکسانی داشته باشند؟ لطفا راهنمایی کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان