کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
هیچ‌کس اینجا نیست!!!!؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیز توی نامه مصاحبه شما درخواست میکنن اگه لازم باشه.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Isabel
(2017-04-11 ساعت 00:58)negar6043 نوشته:  سلام عزیز توی نامه مصاحبه شما درخواست میکنن اگه لازم باشه.

مرسی از پاسختون ولی تو نامه‌نوشته (unless already submitted) حالا نمیدونم منظور همونه که زمان ارسال مدارک فرستادم محسوب میشه یا باز باید از اول برم!؟ من اینطور که مال شما رو خوندم حدود یکسال بین ارسال مدارک و اینترویوتون فاصله بوده ،ایا شما واسه زمان مصاحبه باز مدیکال جدید رفتید اینجا یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه اگر زمان ارسال مدارکتون فرستادید دیگه نیازی نیست. من آمریکا مجدد مدیکال رفتم و همراه با مدارک تقاضای گرین کارت فرستادم که شما هم ظاهرا همین کارو کردید. so you already have submitted
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Isabel
(2017-04-11 ساعت 05:01)negar6043 نوشته:  نه اگر زمان ارسال مدارکتون فرستادید دیگه نیازی نیست. من آمریکا مجدد مدیکال رفتم و همراه با مدارک تقاضای گرین کارت فرستادم که شما هم ظاهرا همین کارو کردید. so you already have submitted

مممنون، من امریکا مدیکال نرفتم چون اون‌موقع که ویزا گرفتم تازه ابوظبی مدیکال داده بودم و زمانی که مدارک واسه گرین کارتم فرستادم تازه دوماه از مدیکالم گذشته بود و همونو فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز.لطفا یه نفر راهنمایی میکنه زمان تقریبی از ارسال مدارک گرین کارت و مجوز کار و سفر به uscis تا دریافت نامه i-797c چقدر هست؟ من حدود 9 روز پیش فرستادم.ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-21 ساعت 03:11)s.div نوشته:  سلام به دوستان عزیز.لطفا یه نفر راهنمایی میکنه زمان تقریبی از ارسال مدارک گرین کارت و مجوز کار و سفر به uscis تا دریافت نامه  i-797c چقدر هست؟ من حدود 9 روز پیش فرستادم.ممنون میشم

سلام. پست های قبلی منو بخون تاریخ ارسال و دریافت مدارک رو گذاشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div
(2017-04-21 ساعت 19:26)hasti1985 نوشته:  
(2017-04-21 ساعت 03:11)s.div نوشته:  سلام به دوستان عزیز.لطفا یه نفر راهنمایی میکنه زمان تقریبی از ارسال مدارک گرین کارت و مجوز کار و سفر به uscis تا دریافت نامه  i-797c چقدر هست؟ من حدود 9 روز پیش فرستادم.ممنون میشم

سلام. پست های قبلی منو بخون تاریخ ارسال و دریافت مدارک رو گذاشتم.

ممنونم عزیزم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها، ٢٧ اپريل رفتم ميل باكسم و چك كردم ديدم دو تا نامه اومده برام، گفته بودن با درخواست اجازه ى كار و ورود و خروج از كشورم موافقت كردن، حالا يك سوال برام پيش اومده، الان براى من كارتى چيزى مى فرستن كه با نشون دادن اون كارت بتونم برم كار كنم؟ يا اين كه فقط بايد برم وقت بگيرم و سوشالم و عوض كنم كافيه؟
ويزاى نامزدىK1
ارسال مدارك به USCIS:٢جون.
اولين جواب USCIS:٢٨جولاى،فرم I-797C.نامه٢: ١٦آگست،فرمI-797.كيس نامبر:٦ سپتامبر.
تاريخ مصاحبه:٢٢نوامبر،ابوظبى،ويزاى يكضرب.
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
گرفتن سوشال:١٧ژانويه،ارسال مدارك به USCIS:١٧ژانويه.
انگشت نگارى:١٣فوريه.
دريافت اجازه كار و اجازه ى ورود و خروج از كشور: ٢٧ اپريل.
تاريخ مصاحبه براى گرين كارت: ٢٤ اكتبر.
تاريخ گرفتن گرين كارت: ٢٩ اكتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان: mirza75
بله کارت میفرستن
اگر تغییر نام خانوادگی ندادید لازم نیست سوشال عوض کنید. به عبارتی اصلا عوض نمیکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان،براي تمديد گرين كارت دو ساله ازدواجي همراه فرم I_751 چه مداركي لازم هست بفرستيم و في I_751 به چه صورت هست .آيا نياز به فرستادن عكس ازدواج حساب بانكي مشترك و تكس وبيمه و...هست يا فقط فرم پر شده I_751 كافيه؟لطفا هر كي اطلاعي داره با جزئيات راهنمايي كنه چون گوگل كردم و رو uscis يكم برام مبهمه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 19:56)MansourM نوشته:  سلام به دوستان،براي تمديد گرين كارت دو ساله ازدواجي همراه فرم I_751 چه مداركي لازم هست بفرستيم و في I_751 به چه صورت هست .آيا نياز به فرستادن عكس ازدواج حساب بانكي مشترك و تكس وبيمه و...هست يا فقط فرم پر شده I_751 كافيه؟لطفا هر كي اطلاعي داره با جزئيات راهنمايي كنه چون گوگل كردم و رو uscis يكم برام مبهمه.

كسي اطلاعي نداره در اين خصوص؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti1985
سلام دوستان، ٣ May كارت برام اومد كه هم اجازه ى كار هست و هم اجازه ى ورود و خروج از كشور. من زنگ زدم سوشال گفتن كه شمارتون عوض نميشه ولى بايد بياييد كه استتستون رو عوض كنيم، كسى بعد از گرفتن كارتش رفته واسه عوض كردن استتس سوشال؟
ويزاى نامزدىK1
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mirza75
(2017-05-02 ساعت 05:27)negar6043 نوشته:  بله کارت میفرستن
اگر تغییر نام خانوادگی ندادید لازم نیست سوشال عوض کنید.  به عبارتی اصلا عوض نمیکنند

مرسى از اطلاعاتتون.
ويزاى نامزدىK1
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
من زنگ زدم گفت لازم نیست بیاین. شما اگه رفتین و خبری غیر از این بود به ما هم اطلاع بدین لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان